M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1684: Skandal w Grabinie! Kisielowa wtarganie na ślub Krystyny i Staszka - ZDJĘCIA

W 1684 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wielki skandal w Grabinie! Wywoła go nie kto inny, jak pani sołtys Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska)! W pięknym i ważnym dniu ślubu byłego komendanta Staszka (Sławomir Holland) i matki Lilki (Monika Mielnicka), Krystyny (Dorota Chotecka), niezaproszona na uroczystość kobieta wedrze się siłą. Co gorsze, zachowanie Kisielowej w 1684 odcinku "M jak miłość" będzie urągało wszelkiej przyzwoitości i zniszczy dostojną atmosferę ceremonii. Czy pani sołtys w ten sposób da wyraz, że nadal hoduje w sercu zadrę po swoich nieudanych awansach do Staszka? Zobacz koniecznie ślubne ZDJĘCIA w GALERII!

"M jak miłość" odcinek 1684 - wtorek, 8.11.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1684 odcinku "M jak miłość" zobaczymy ślub Staszka z Krystyną. Jak wiemy, były komendant policji był wielce przejęty i nieśmiały w okazywaniu swoich uczuć wobec dawnej prostytutki, ale wszystko skończy się dobrze. Po zaręczynach i zakupie obrączek z pomocą Marysi (Małgorzata Pieńkowska) nadejdzie ten wielki dzień, kiedy para stanie na ślubnym kobiercu. Tyle, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo koszmarną aferę na ceremonii urządzi sama pani sołtys!

Kisielowa w 1684 odcinku "M jak miłość" nie zostanie zaproszona na ślub Staszka z Krystyną, ale jak wiadomo, kiedy ona czegoś chce, nie spocznie aż to dostanie. I oczywiście sołtys wedrze się na ślub dawnego komendanta policji. Jaką aferę tam urządzi? 

"M jak miłość": Kisielowa upubliczni plotki o Staszku na jego ślubie z Krystyną?

Nieszczęścia w 1684 odcinku "M jak miłość" zaczną się od tego, że świadkowie pary młodej, Marysia i Artur (Robert Moskwa) Rogowscy spóźnią się do urzędu. W tym czasie Kisielowa wprosi się na ceremonię, używając do tego swojego "czaru" i stanowiska. Jednak, oględnie mówiąc, Krystyna i Staszek nie będą zadowoleni z obecności zazdrosnej kobiety. 

Czy Kisielowa wypomni Staszkowi w 1684 odcinku "M jak miłość", że wzgardził jej względami i jest niestały w uczuciach? Dokładnie takie plotki o panu młodym pani sołtys rozsiewa po Grabinie... Odważy się wypowiedzieć je publicznie? Przekonamy się już 8.11 o stałej porze w TVP2. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1681: Julia dosypała coś do drinka Andrzeja, żeby wrobić go w dziecko?! Kiedy Budzyński pozna prawdę o nocy z Malicką? - ZDJĘCIA

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Matka Poli znów posunie się do przemocy. Okradnie Wernera
Najnowsze