M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1682: Basia uzna Frankę za swoją matkę! Córka Pawła przyzna, że z bezduszną Alą już nic ją nie łączy - ZDJĘCIA

2022-10-27 20:04

W 1682 odcinku "M jak miłość" Franka (Dominika Kachlik) usłyszy od Basi (Gabriela Raczyńska), że to ona teraz jest jej matką, najwspanialszą, jaką mogłaby mieć. Niespełna 18-letnia córka Pawła (Rafał Mroczek) od dawna nie ma kontaktu z biologiczną mamą, Alą (Olga Frycz), która założyła nową rodzinę w Londynie z kochankiem i ma z nim syna. Nic dziwnego, że rolę matki przejęła Franka, która w 1682 odcinku "M jak miłość" w ważnej dla Basi chwile kolejny raz udowodni jak wielkie ma w niej wsparcie. Wreszcie z ust Basi padną słowa, że z Alą nie łączy ją taka więź jak z Franką. Paweł nie ukryje wzruszenia. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1682 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1682 - poniedziałek, 26.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Basia Zduńska w 1682 odcinku "M jak miłość" po raz pierwszy powie do Franki "mamo"! Jeszcze przed ślubem Pawła i Franki córka Zduńskiego świetnie się dogadywała z ukochaną ojczyma. Dzięki jej wyrozumiałości udało się przekonać Pawła, że Basia jest na tyle odpowiedzialna i rozsądna, by mieszkać sama. A kiedy Franka i Paweł po sprzedaży działki w Bukowinie kupili nowe mieszkanie i chcieli powiększyć to, które teraz zajmują, żona Zduńskiego uznała, że najlepiej jak zamieszka tam Basia. W końcu lada moment skończy 18 lat, a oni i tak cały czas mają ją na oku. Nic dziwnego, że Franka stała się dla Basi nie tylko zastępczą matką, ale i najbliższą przyjaciółką, powierniczką sekretów.

Niezwykła relacja Basi i Franki w "M jak miłość"

Tak też będzie w 1682 odcinku "M jak miłość", gdy żona Pawła będzie traktowała Basię jak własną córkę, cały czas pamiętając jednak o synu Adamie (Liam Culbreth), którego urodziła jako surogatka i oddała po porodzie Lewickim. Przeleje na nastolatkę matczyną miłość, a Basia odpłaci jej tym samym. Nowa mama pomoże jej w ważnej chwili przed imprezą jednej z koleżanek, zadba o fryzurę Basi i o to, by czuła się piękna i kochana.

- Jesteś najlepszą mamą jaką znam. Mam nadzieję, że moja mama się nie obrazi, ale z tobą mam po prostu wyjątkową relację... - powie Basia do Franki w obecności Pawła w 1682 odcinku "M jak miłość". Zduńskiego wzruszą te słowa. - Ja z tobą też... - doda Franka, którą też poruszy wyznanie Basi.

W 1682 odcinku "M jak miłość" Paweł ucieszy się, że jego córka ma we France kochającą, troskliwą matkę, którą Ala nigdy nie była. - Przejęłaś moją rolę. Basia staje się kobietą. Ma w tobie wsparcie, inspirację, a ja co? Co najwyżej mogę jej naprawić rower...

- To też się liczy...

Franka w 1682 odcinku "M jak miłość" powie Pawłowi, że mają już dziecko!

- Dziękuję, że ma w tobie takie oparcie. Nie muszę się o nią martwić - doda Zduński. Tego dnia w 1682 odcinku "M jak miłość" Franka usłyszy od swojej lekarki, że być może nigdy nie zajdzie w ciążę, że z powodu choroby czeka ją operacja, by w ogóle miała jakieś szanse zostać matką. Zduńska mocno to przeżyje, ale zwierzy się mężowi, że ciąża nie jest dla niej najważniejsza, bo mają siebie i wspaniałą córkę. - Tak sobie myślę,że jeśli się to nie uda i nie zajdę w ciążę, to mamy już jedno dziecko.

-  I to całkiem nieźle odchowane. Niedługo będzie wyższa od nas... - doda Paweł, który w 1682 odcinku "M jak miłość" zapewni Frankę,że bez względu na wszystko zawsze będą razem.

M jak miłość. Franka zobaczy swojego syna i odbierze go Lewickim? Powie Adamowi że jest jego prawdziwą mamą?
M jak miłość, odcinek 1658: Franka będzie matką córki Pawła! Basia wyzna jej całą prawdę o Ali
Najnowsze