M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1674: Anita już nie wytrzyma ukrywania zdrady Andrzeja! To ona powie Magdzie? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-10-03 17:32

W 1674 odcinku „M jak miłość” Anita (Melania Grzesiewicz) już dużej nie zniesie ukrywania prawdy o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek) przed Magdą (Anna Mucha). Tym bardziej, że Budzyński wciąż będzie podle oszukiwał żonę, a seks z Julią (Marta Chodorowska) spróbuje przykryć kwiatami i niebywałą troską, a niczego nieświadoma Budzyńska wszystko łyknie. W 1674 odcinku „M jak miłość” Anita będzie gotowa powiedzieć Magdzie o zdradzie Andrzeja i nawet Adam Werner (Jacek Kopczyński) nie zdoła ją przed tym powstrzymać. Zobacz ZWIASTUN 1674 odcinka "M jak miłość" i sprawdź jak Magda dowie się prawdy.

"M jak miłość" odcinek 1674 - poniedziałek, 3.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1674 odcinku „M jak miłość” Andrzej wciąż nie przyzna się Magdzie do zdrady, mimo iż obiecał Julii, że o wszystkim powie żonie. Atak serca Budzyńskiej zmieni wszystko, a prawnik w jednej chwili zrozumie, że prawda o zdradzie może ją zabić, dlatego zrezygnuje z tego pomysłu i wciąż będzie robił dobrą minę do złej gry. Budzyński otoczy żonę niezwykłą troską i zacznie pilnować ją w przyjmowaniu leków na serce, ale oczywiście nie zapomni również o kwiatach, którymi obdarowuje ją już od dłuższego czasu. Tylko, że tym razem w 1674 odcinku „M jak miłość” Andrzej zostawi dla Magdy przepiękny bukiet w pracy, czym nie tylko wzbudzi podejrzliwość klientki Kamila (Marcin Bosak), ale również zażenowanie w oczach Anity, która będzie miała już serdecznie dość ukrywania jego zdrady!

W 1674 odcinku „M jak miłość” zachowanie Andrzeja wzbudzi podejrzliwość Magdy, ale oczywiście nie da ona po sobie nic poznać ani mężowi, ani przyjaciołom. Budzyńska ucieszy się z kolejnych kwiatów od męża i nie będzie szczędzić mu czułości nawet w pracy, wzbudzając u Anity jeszcze większe wyrzuty sumienia!

- Jest mój zapracowany mąż. Chodź – ucieszy się Magda, po czym zacznie go namiętnie całować.

- A to za co? – zdziwi się.

- Jak to za co? Za poranne tabletki, za kwiaty, za to, że koleżanki z biura zazdroszczą mi męża – wymieni szczęśliwa Budzyńska.

Atmosfera w 1674 odcinku „M jak miłość” zrobi się na tyle gorąca, że Anita aż nie wytrzyma i ostentacyjnie wyjdzie z kancelarii. Jej zachowanie jeszcze bardziej da Magdzie do myślenia do tego stopnia, że spróbuje podejść Andrzeja, ale on utnie ten temat. Jednak Budzyńska nie odpuści i będzie gotowa dowiedzieć się prawdy, ale Werner jej na to nie pozwoli!

- Muszę się przewietrzyć! – oburzy się Anita.  

- Co tu się stało? – spyta zaskoczony Werner.

- Nie wiem, mam wrażenie, że powiedziałam coś nie tak. A może Anita jednak czuje, że fakt, że Kamil prowadzi sprawę z Julią to nie jest jednak najlepszy pomysł, co myślisz? – podejdzie go Magda.

- Ja nic nie wiem – wymiga się.

- Okej, dobrze, to ja z nią porozmawiam. Od czego ma się przyjaciół – skwituje.

- Nie, nie, wiesz co może ja z nią porozmawiam. Wy sobie tutaj zostańcie z Andrzejem, ja to załatwię – obieca Werner.

Chwilę później w 1674 odcinku „M jak miłość” Adam złapie zdenerwowaną Anitę na tarasie i spróbuje ją uspokoić, ale na marne. Laskowska wprost wyrzuci mu, że ma już dość ukrywania zdrady Andrzeja, która przekłada się na ich pracę!

- Anita! – zacznie Adam.

- Odejdź! – oburzy się.

- Ale o co chodzi? – spyta, jak gdyby nic.

- Jeszcze pytasz? Wy faceci jesteście jacyś upośledzeni, no. Jak można tak kłamać i to w ogóle bez mrugnięcia okiem no tyle czasu. Tu się nie da pracować – wyrzuci mu.

- Anitko, dla mnie to wszystko też nie jest proste – przyzna, ale Anita nie uwierzy w żadne jego słowo.

- Nie, nie chce tego słuchać – skończy ten temat, dając mu jasno do zrozumienia, że jest gotowa powiedzieć Magdzie prawdę.

Jeszcze w 1674 odcinku „M jak miłość” Adam złapie Andrzeja i poradzi mu, aby sam przyznał się do zdrady, bo w przeciwnym razie uczyni to Anita. Jednak Budzyński będzie już w takim stanie, że ostrzeżenia Wenera zbyt wiele nie wniosą…

- Słuchaj, musisz wszystko Magdzie opowiedzieć. Dzisiaj, teraz, zaraz, bo jeżeli tego nie zrobisz, to Anita jej to powie i wtedy będzie ci… Andrzej, ty mnie słyszysz? – ostrzeże go.

- Słyszę – odpowie kompletnie pijany Budzyński.

- O stary, ale się urządziłeś... – skwituje.

M jak miłość odcinek 1674 ZWIASTUN. Magda dowie się o zdradzie Andrzeja! Odejdzie od męża do Pawła
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze