M jak miłość, odcinek 1672: Koszmar Tadeusza powróci! Wspólniczka Jagody nie będzie miała skrupułów – WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1672: Koszmar Tadeusza powróci! Wspólniczka Jagody nie będzie miała skrupułów – WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1672: Koszmar Tadeusza powróci! Wspólniczka Jagody nie będzie miała skrupułów – WIDEO, ZDJĘCIA

2022-09-20 21:21

W 1672 odcinku „M jak miłość” Irma (Anna Jarosik-Tomala) ciągle będzie szantażować Jagodę (Katarzyna Kołeczek), żądając od niej pieniędzy za ukrywanie jej przed mafią. Przyjaciółka będzie tak obłudna, że nawet zjawi się w Grabinie, aby osobiście rozmówić się z dawną wspólniczką, narażając ją w ten sposób na poważne niebezpieczeństwo. W 1672 odcinku „M jak miłość” w obronie Jagody stanie Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski), który spróbuje pozbyć się niechcianego gościa, ale słono zapłaci za swoją bohaterskość! Irma będzie przygotowana na wszystko i to ona ostro rozprawi się z Kiemliczem, sprawiając, że jego koszmar znów powróci! Zobaczcie to koniecznie w WIDEO i na ZDJĘCIACH z 1672 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1672 - poniedziałek, 26.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1672 odcinku „M jak miłość” spokój Jagody zaburzy kolejny telefon od Irmy. Przyjaciółka znów spróbuje wyciągnąć od niej pieniądze w zamian za ukrywanie jej przed mafią, ale siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) się na to nie zgodzi, bo już ostatnio zapłaciła jej sporą sumę za milczenie. Jednak dawna wspólniczka dowie się, że Jagoda zgarnęła dla siebie dużo więcej i też będzie chciała coś na tym ugrać, dlatego nie da się tak łatwo spławić! Irma postanowi osobiście zjawić się w Grabinie, aby rozmówić się z Jagodą, nie zdając sobie sprawy, że jest obserwowana przez członka mafii! To w ten sposób groźni przestępcy dowiedzą się, gdzie ukrywa się ich była księgowa, której Irma w 1672 odcinku „M jak miłość” wciąż nie przestanie szantażować i stanie się coraz bardziej niecierpliwa!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1671: Olek oszaleje ze strachu o matkę! Aleksandra przyzna się, że wpadła w sidła sekty – ZDJĘCIA

Irma zjawi się w Grabinie w 1672 odcinku „M jak miłość” i zdradzi mafii kryjówkę Jagody!

W 1672 odcinku „M jak miłość” Irma zjawi się w domu Modrego, czym całkowicie zaskoczy Jagodę, gdyż przyjaciółka miała trzymać miejsce jej kryjówki w tajemnicy! Jednak dawna wspólniczka będzie tak żądna pieniędzy, że nic sobie z tego nie zrobi i zażyczy sobie kolejnej gotówki!

- Co ty tu robisz? – zdziwi się Jagoda.

- No jak to co? Przyjechałam się z tobą rozliczyć – oświadczy Irma.

Świadkiem rozmowy Irmy i Jagody w 1672 odcinku „M jak miłość” będzie Tadeusz, który natychmiast postanowi wkroczyć do akcji. Tym bardziej, że dawna wspólniczka Jagody nie odpuści i stanie się coraz bardziej agresywna!

- My mamy tutaj sprawę do załatwienia, więc pan niech się nie wtrąca, okej? – zwróci się „grzecznie” do Tadeusza, ale on wcale jej nie posłucha tylko złapie za ramię i siłą spróbuje wyprowadzić z posiadłości Modrego!

- Ej, co jest? Puść mnie! – zacznie krzyczeć.

- Jagoda powiedziała, że pani wychodzi, a ja panią odprowadzę – wyjaśni Kiemlicz, ale Irma nie będzie zamierzała wychodzić!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1671: Kasia nie zgodzi się zamieszkać z Jakubem! Zaważy na tym istotny szczegół

Irma zaatakuje Tadeusza gazem pieprzowym w 1672 odcinku „M jak miłość”! Kiemlicz straci wzrok?

Wtedy w 1672 odcinku „M jak miłość” Irma wyjmie z kieszeni gaz pieprzowy i psiknie w nim prosto w oczy Tadeusza! Kiemlicz natychmiast puści dawną wspólniczkę Jagody i zacznie krzyczeć w niebogłosy, a przerażona siostrzenica Modrego od razu ruszy mu na ratunek. Kto jak kto, ale ona doskonale będzie wiedziała, co czuje Tadeusz, którego jeszcze niedawno potraktowała dokładnie w taki sam sposób! Przypomnijmy, że Jagoda zaatakowała Kiemlicza późną nocą w lesie, gdy ten próbował jej pomóc naprawić jej zepsuty samochód. Pech sprawił, że stało się to w tym samym czasie, gdy po Grabinie grasował ekshibicjonista, w związku z czym Jagoda myślała, że padła jego ofiarą i psiknęła mu gazem w twarz i dopiero po chwili zorientowała się, że zaatakowała niewłaściwą osobę! Na szczęście, wtedy wzrok Kiemlicza udało się uratować i nie inaczej będzie i tym razem, gdyż siostrzenica Modrego już będzie wiedziała, jak mu pomóc, jednak koszmaru Tadeusza już nie cofnie…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1675: Tadeusz pobity przez mafię! Stanie w obronie Jagody, ale nie będzie miał żadnych szans – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJEĆ atak Irmy na Tadeusza w 1672 odcinku "M jak miłość" >>>

M jak miłość odcinek 1672 ZWIASTUN. Rozwód Patrycji i Argasińskiego. Łukasz będzie podejrzewał najgorsze!
M jak miłość. Tadeusz pobity przez mafię! Miłość do Jagody źle się dla niego skończy
Najnowsze