M jak miłość, odcinek 1645: Zboczeniec w Grabinie! Tadeusz brutalnie zaatakowany po ciemku w lesie - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Zboczeniec w Grabinie! Tadeusz brutalnie zaatakowany po ciemku w lesie - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1645: Zboczeniec w Grabinie! Tadeusz brutalnie zaatakowany po ciemku w lesie - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-02-23 18:38

W 1645 odcinku " M jak miłość" Grabina stanie się celem ataku tajemniczego zboczeńca, ekshibicjonisty, który będzie grasował po wsi, polując na bezbronne kobiety! Ledwo sołtys Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) rozwiesi plakaty z ostrzeżeniem, że po Grabinie krąży jakiś degenerat, a już chwile grozy przeżyje Tadeusz Kiemlicz (Bartłomiej Nowosielski). Samotny spacer Tadzia po zmroku po lesie w 1645 odcinku "M jak miłość" skończy się tragiczne dla sadownika i przyjaciela Mostowiaków. W chwili kiedy będzie próbował uratować kobietę, dostanie po oczach gazem pieprzowym. Zobaczcie te sceny w "Kulisach serialu M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Groza zapanuje w Grabinie w 1645 odcinku "M jak miłość" kiedy Zofia Kisielowa rozpocznie kolejną misję jako sołtys, który dba o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców. Tym razem będzie chodziło o ochronę mieszkańców wsi przed niebezpiecznym zboczeńcem, który rzekomo będzie grasował w okolicy, po lasach w Grabinie i sąsiedniej Lipnicy. Zapobiegliwa pani sołtys w 1645 odcinku "M jak miłość" rozwiesi plakaty ostrzegające bezbronne sąsiadki przed ekshibicjonistą, który atakuje znienacka, obnaża się przed kobietami, dopuszczając się przy nich obrzydliwych czynności.

Obława Kisielowej na zboczeńca w 1645 odcinku "M jak miłość" zostanie przeprowadzona w wielkim rozmachem. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Kisielowa wspierana przez Marysię (Małgorzata Pieńkowska) namówi Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), który kiedyś trenował sztuki walki, by zorganizował kurs samoobrony dla kobiet. Do tego jeszcze Zofia zmusi swojego męża Roberta (Krzysztof Tyniec) do pójścia wieczorem na obywatelski patrol. Pechowo w 1645 odcinku "M jak miłość" za zboczeńca zostanie wzięty Tadeusz Kiemlicz!

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1645: Marysia uratuje związek Basi i Dawida! Nie pozwoli, aby Jaszewska wywiozła syna do USA

Jak do tego dojdzie? Tadeusz w 1645 odcinku "M jak miłość" wciąż nie będzie mógł się pogodzić z odejściem Oli (Justyna Karłowska), która zostawiła go dla swojego męża Dariusza (Paweł Paprocki) i wyjechała z Grabiny do Hiszpanii. Zrozpaczony, samotny Kiemlicz wyrzuci pierścionek zaręczynowy Oli na plaży nad rzeką, a późnym wieczorem wybierze się na samotny spacer po lesie. Wówczas na jego drodze stanie nowa ekspedientka ze sklepu Kisielowej, Jagoda (Katarzyna Kołeczek).

Sprawdź też: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

Siostrzenicy Józefa Modrego (Stefan Friedmann)  w 1645 odcinku "M jak miłość" zepsuje się leciwy samochód wujka. Nie zdąży jednak wezwać pomocy, gdy nagle z ciemności wyłoni się jakiś mężczyzna. Jagoda nie rozpozna w nim Tadeusza. Pomyśli, że to grasujący w okolicy zboczeniec. Kryminalista, która dopiero co wyszła z więzienia, a w domu Modrego ukrywa pieniądze, która ukradła mafii, będzie wiedziała jak się bronić przed napastnikiem! Zaatakuje Tadeusza gazem pieprzowym. Psiknie mu nim w oczy, a Tadeusz nie będzie miał żadnych szans na obronę. - Aaa! Co pani robi! - zdąży tylko krzyknąć Tadzio.

Na ratunek Tadeuszowi w 1645 odcinku "M jak miłość" ruszą Marysia i Kisielowa, które przybędą do lasu w poszukiwaniu Roberta Żaka, bo mąż Zofii przepadnie bez śladu podczas obywatelskiego patrolu. To właśnie one zabiorą oślepionego gazem Tadeusza do domu Mostowiaków, żeby Rogowska zajęła się jego oczami. Pierwsze spotkanie Tadka z Jagodą w 1645 odcinku "M jak miłość" skończy się aferą. Kiemlicz zażąda od siostrzenicy Modrego, żeby się więcej do niego nie zbliżała. - Niech pani się trzyma ode mnie z daleka! Rozumie pani! - krzyknie do Jagody, która ze łzami w oczach opuści dom Mostowiaków.

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
M jak miłość odc. 1645. Jagoda (Katarzyna Kołeczek), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odc. 1645. Jagoda (Katarzyna Kołeczek), Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze