M jak miłość, odcinek 1671: Atak na Izę w domu w Gródku! Dostanie list z pogróżkami. Kto za tym stoi? - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1671: Atak na Izę w domu w Gródku! Dostanie list z pogróżkami. Kto za tym stoi? - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1671: Atak na Izę w Gródku! Ktoś wedrze się do domu i podrzuci list z pogróżkami - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-09-17 10:30

W 1671 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) stanie się celem ataku kogoś, kto bardzo chce, żeby Chodakowska nie ruszała więcej sprawy budowy kliniki profesora Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). Jako nowa redaktor naczelna "Głosu Gródka" w 1671 odcinku "M jak miłość" przeprowadzi się do służbowego domu, żeby na miejscu kontynuować dziennikarskie śledztwo. Iza znajdzie się jednak w niebezpieczeństwie, cały czas obserwowana przez ludzi, którym zależy na inwestycji wartej miliony! Przed domem Izy pojawi się tajemniczy mężczyzna. Dostanie także list z pogróżkami, że ta sprawa źle się dla niej skończy. Kto będzie groził Izie? Zobacz ZDJĘCIA i ZWIASTUN z 1671 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1671 - wtorek, 20.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Atak na Izę w 1671 odcinku "M jak miłość" to sprawka kogoś związanego z budową kliniki Nieśpielaka w Grabinie, przekrętu jakiego dopuścił się profesor, który jednak wciąż pozostaje bezkarny! Za łapówkę do aresztu trafił wójt Lipnicy (Dariusz Błażejewski), którego Nieśpielak przekupił, żeby ten zmienił plany zagospodarowania terenu oraz wspólnik szemranego lekarza, główny inwestor. Z kolei profesor ze wszystkiego się wybronił. Podejrzana inwestycja Nieśpielaka została wstrzymana, lecz w 1671 odcinku "M jak miłość" Iza wcale nie zakończy dziennikarskiego śledztwa.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1674: Pijany Andrzej przyzna się Magdzie do zdrady. Nie będzie chciała słuchać żadnych wyjaśnień! - ZDJĘCIA

Iza w 1671 odcinku "M jak miłość" dostanie dokumenty budowy kliniki Nieśpielaka

Żona Marcina (Mikołaj Roznerski) w 1671 odcinku "M jak miłość" przeprowadzi się do służbowego domu w Gródku, zacznie pracę na stanowisku naczelnej "Głosu Gródka" – cały czas zajmując się artykułem o aferze związanej z budową kliniki Nieśpielak. Nieświadoma, że jej dociekliwość nie podoba się kilku zainteresowanym i że jest obserwowana. Późnym wieczorem w 1671 odcinku "M jak miłość" mężczyzna zasłaniający twarz kapturem wedrze się na teren posesji lokalnej gazety i podrzuci Izie kopertę z ważnymi dokumentami.

Marysia w 1671 odcinku "M jak miłość" ujawni Izie co wie o przekręcie Nieśpielaka

Następnego dnia Iza w 1671 odcinku "M jak miłość" zaprosi do redakcji Marysię Rogowską (Małgorzata Pieńkowska), żeby ta udzieliła jej wywiadu i opowiedziała jak ona widzi sprawę inwestycji Nieśpielaka. W końcu profesor próbował kupić od niej działkę w Grabinie z sadem zmarłego Lucjana (śp. Witold Pyrkosz), żeby rozszerzyć budowę kliniki. - Możesz mi odpowiedzieć na jedno pytanie, tylko szczerze. Jaką rolę odgrywał w tym wszystkim Nieśpielak. To dla mnie bardzo ważne... - zapyta Marysia.

- Rozumiem. Sprawa rozwija się dość dynamicznie. Na przykład dzisiaj dostałam anonimową przesyłkę, pełną ciekawych dokumentów. Faktury, potwierdzenia przelewów. Zgłosiłam to na policję, zeskanowałam i wysłałam wszystko. Wygląda na to, że profesor do końca nie miał pełnej wiedzy w czym bierze udział. Zresztą jak sama wiesz zarzuty zostały postawione głównemu inwestorowi i wójtowi gminy - wyjaśni Chodakowska.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1671: Szczęście Kasi i Jakuba szybko się skończy! Karski będzie ciężko chory - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

List z pogróżkami do Izy w 1671 odcinku "M jak miłość"

W tym momencie w 1671 odcinku "M jak miłość" do Izy zadzwoni informatorka, księgowa (Natasza Sierocka) inwestora budowy, która jak się okaże dostarczyła jej dokumenty. Zgodzi się na rozmowę z Chodakowską jako kluczowy świadek w sprawie. Co prawda wszystkie dowody będą przemawiały na korzyść Nieśpielaka, ale następnego wieczoru przed domem Izy, siedzibą redakcji znów pojawi się tajemniczy człowiek.

Tym razem w 1671 odcinku "M jak miłość" to będzie atak wymierzy przeciwko Izie, która przerażona wyjrzy przed dom, ubrana w sam szlafrok i zobaczy kopertę z listem do niej. "Jak będziesz taka wścibska, to się dla ciebie źle skończy" - przeczyta pogróżki i zrozumie, że wpakowała się w poważne kłopoty.

Kto w nowych odcinkach "M jak miłość" okaże się nadawcą listu do Izy? Nieśpielak czy jakiś jego wspólnik? To się wyjaśni już niebawem. Ale już raz profesor dał Izie wyraźnie do zrozumienia, żeby nie interesowała się za bardzo budową kliniki, wycinką lasów, niszczeniem sadów w Grabinie. 

M jak miłość odcinek 1671 ZWIASTUN. Jakub Karski ciężko chory. Kasia zauważy objawy! Aleksandra na lekach od sekty wpadnie w obesję
M jak miłość odc. 1671. List z pogróżkami do Izy

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1671. List z pogróżkami do Izy
M jak miłość. Rozstanie Izy i Marcina źle wpłynie na dzieci! Będzie musiał zastąpić Szymkowi i Mai matkę
Najnowsze