M jak miłość odc. 1667. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość odc. 1667. Bartek (Arkadiusz Smoleński), Ula (Iga Krefft)

M jak miłość

M jak miłość odcinek 1667 streszczenie, opis: Ula i Bartek poznają przeszłość Jakubczyka, ale nie odzyskają testamentu i spadku - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2022-09-05 22:30

"M jak miłość" odcinek 1667 po wakacjach we wtorek, 6.09.2022, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1667 streszczenie i ZWIASTUN nowego sezonu - Ula z Bartkiem próbują poznać przeszłość Jakubczyka i odkrywają, że siedział w więzieniu, a w okolicy krążą plotki, że okradł lokalnego biznesmena Lipkowskiego. Mężczyzna zdradza jednak Lisieckim, że senior wyświadczył mu przysługę, za którą mu zapłacił – wziął na siebie winę, gdy Lipkowski pod wpływem alkoholu spowodował wypadek. Ula z Bartkiem zapraszają poza tym na obiad Jagodę i Tadeusza – licząc na to, że oboje w końcu poczują do siebie sympatię.

Nowe życie Mateusza na statku w 1667 odcinku "M jak miłość"

Mateusz przedstawia rodzinie przez Internet swojego kolegę ze statku Rafała Kuleszę, a Barbara wciąż ukrywa przed wnukiem fakt, że Lilka wróciła do Grabiny. Tymczasem dziewczyna wyznaje Marysi, że tak naprawdę uciekła od Ethana, bo ten ją bił i zastraszał.

Nieśpielak pocałuje Marysię w 1667 odcinku "M jak miłość"

Rogowski pomaga Basi pogodzić się z Dawidem, choć nastolatek wciąż jest zazdrosny o przyjaźń dziewczyny z Antkiem. Tymczasem Nieśpielak senior uparcie namawia Marię, by sprzedała mu swoją działkę, a gdy Rogowska odmawia, nagle próbuje ją pocałować… Kisielowa donosi później sąsiadom, że budowa kliniki profesora została wstrzymana i to w atmosferze skandalu, bo wójt trafił do aresztu oskarżony o przyjęcie łapówki w zamian za wydanie zgody na inwestycję, która może zrujnować całą okolicę.

M jak miłość. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022
Najnowsze