M jak miłość, odcinek 1664: Tajemnicza wiadomość od Mateusza zmieni wszystko! Barbara jako pierwsza dowie się o powrocie wnuka?!

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1664: Tajemnicza wiadomość od Mateusza zmieni wszystko! Barbara jako pierwsza dowie się o powrocie wnuka?!

M jak miłość, odcinek 1664: Tajemnicza wiadomość od Mateusza zmieni wszystko! Barbara jako pierwsza dowie się o powrocie wnuka?!

2022-05-23 10:28

Mateusz (Krystian Domagała) w 1664 odcinku "M jak miłość" wyśle do rodziny tajemniczą wiadomość, która da do myślenia Barbarze (Teresa Lipowska). Tylko Mostowiakowa ma kontakt z wnukiem i to jej Mateusz zwierza się, gdzie jest i co robi. W 1664 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) będzie świadkiem dziwnego smsa chłopaka do babci, a młoda Rogowska odkryje szokujące zdjęcie, które zmieni wszystko! Barbara w mig poukłada elementy układanki i zrozumie, że wnuk wcale nie zapomniał o Grabinie. Wręcz przeciwnie, czyżby wrócił szybciej, niż ktokolwiek się tego spodziewa?!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" Mateusz wyśle Barbarze wiadomość, która z jednej strony ją ucieszy, z drugiej zaszokuje. Mostowiak wyjechał z Grabiny już kilka miesięcy temu i wiadomo, że podróżuje po świecie, łapiąc różne zajęcia, by zarobić pieniądze. Jedynie Barbarze (dale znać gdzie jest i co robi. Babcia bardzo tęskni za wnukiem i czeka na nawet najmniejszą wiadomość, że chłopak ma się dobrze.

- Babciu, czego szukasz? - cytuje słowa młodej Rogowskiej portal światseriali.pl. - Okularów. Mateusz przysłał mi maila i zdjęcia, ale te literki takie małe, że nic nie widzę... - oznajmi Barbara. - To może ściągnę ci go na komputer? - zaproponuje Basia. - Po prostu przeczytaj mi, kochanie, co napisał... - wymyśli seniorka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej przechytrzy kochankę Julię! Nie da się wrobić w nieswoje dziecko

"Płyniemy właśnie z Bombaju do Kapsztadu i melduję, że u mnie wszystko w porządku! Wysyłam kilka zdjęć - zobacz, jak tu pięknie... I jedno, które zrobił mi kumpel, z którym mieszkam w kajucie... Babciu, jak zdrowie? Tęsknię za Tobą i całą rodziną, dałbym się pokroić za Twoje gołąbki... Kończę, ściskam Cię mocno i czekam na wiadomość od Ciebie" - przeczyta w 1664 odcinku "M jak miłość" Basia, a Barbarze zrobi się bardzo miło na wieść, że wnuk tęskni za rodziną i wspomina o jej domowej kuchni. Wcześniej Mateusz też przysyłał krótkie wiadomości, ale tym razem doda kilka zdjęć, które zaskoczą zarówno Barbarę, jak i młodą Basię.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Tadzio odnaleziony! Bożena odzyska syna, ale straci męża i cały dobytek

W 1664 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa i Rogowska zauważą, że Mateusz wysłał im zdjęcie Lilki (Monika Mielnicka). - Kochany chłopak... Wieczorem mu odpiszę. Pomożesz mi, jakby co? - zapyta seniorka wnuczki. - Pewnie. Ale czekaj, to jeszcze powiększę ci zdjęcia... - zaproponuje Basia i właśnie wtedy okaże się, że chłopak wysłał im zdjęcie byłej żony.

- Jakie błękitne niebo... O, a tu jest Mati! Opalony, chyba bym go nie poznała... A to... czekaj... (...) Widzisz, babciu? O kurczę... Zdjęcie Lilki. Mateusz wciąż trzyma je u siebie. Jeszcze może trochę powiększę... Ale to Lilka, prawda? - Basia zauważy żonę Mateusza, co Bardzo zmartwi Barbarę. Mostowiakowa dowie się,  że żona wnuka wróciła do Grabiny i wszystko wskazuje na to, że niedługo pojawi się tam także Mateusz. 

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze