M jak miłość, odcinek 1664: Tajemnicza wiadomość od Mateusza zmieni wszystko! Barbara jako pierwsza dowie się o powrocie wnuka?!

2022-05-23 10:28
M jak miłość, odcinek 1664: Tajemnicza wiadomość od Mateusza zmieni wszystko! Barbara jako pierwsza dowie się o powrocie wnuka?!
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1664: Tajemnicza wiadomość od Mateusza zmieni wszystko! Barbara jako pierwsza dowie się o powrocie wnuka?!

Mateusz (Krystian Domagała) w 1664 odcinku "M jak miłość" wyśle do rodziny tajemniczą wiadomość, która da do myślenia Barbarze (Teresa Lipowska). Tylko Mostowiakowa ma kontakt z wnukiem i to jej Mateusz zwierza się, gdzie jest i co robi. W 1664 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) będzie świadkiem dziwnego smsa chłopaka do babci, a młoda Rogowska odkryje szokujące zdjęcie, które zmieni wszystko! Barbara w mig poukłada elementy układanki i zrozumie, że wnuk wcale nie zapomniał o Grabinie. Wręcz przeciwnie, czyżby wrócił szybciej, niż ktokolwiek się tego spodziewa?!

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" Mateusz wyśle Barbarze wiadomość, która z jednej strony ją ucieszy, z drugiej zaszokuje. Mostowiak wyjechał z Grabiny już kilka miesięcy temu i wiadomo, że podróżuje po świecie, łapiąc różne zajęcia, by zarobić pieniądze. Jedynie Barbarze (dale znać gdzie jest i co robi. Babcia bardzo tęskni za wnukiem i czeka na nawet najmniejszą wiadomość, że chłopak ma się dobrze.

- Babciu, czego szukasz? - cytuje słowa młodej Rogowskiej portal światseriali.pl. - Okularów. Mateusz przysłał mi maila i zdjęcia, ale te literki takie małe, że nic nie widzę... - oznajmi Barbara. - To może ściągnę ci go na komputer? - zaproponuje Basia. - Po prostu przeczytaj mi, kochanie, co napisał... - wymyśli seniorka. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1663: Andrzej przechytrzy kochankę Julię! Nie da się wrobić w nieswoje dziecko

"Płyniemy właśnie z Bombaju do Kapsztadu i melduję, że u mnie wszystko w porządku! Wysyłam kilka zdjęć - zobacz, jak tu pięknie... I jedno, które zrobił mi kumpel, z którym mieszkam w kajucie... Babciu, jak zdrowie? Tęsknię za Tobą i całą rodziną, dałbym się pokroić za Twoje gołąbki... Kończę, ściskam Cię mocno i czekam na wiadomość od Ciebie" - przeczyta w 1664 odcinku "M jak miłość" Basia, a Barbarze zrobi się bardzo miło na wieść, że wnuk tęskni za rodziną i wspomina o jej domowej kuchni. Wcześniej Mateusz też przysyłał krótkie wiadomości, ale tym razem doda kilka zdjęć, które zaskoczą zarówno Barbarę, jak i młodą Basię.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2640: Tadzio odnaleziony! Bożena odzyska syna, ale straci męża i cały dobytek

W 1664 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa i Rogowska zauważą, że Mateusz wysłał im zdjęcie Lilki (Monika Mielnicka). - Kochany chłopak... Wieczorem mu odpiszę. Pomożesz mi, jakby co? - zapyta seniorka wnuczki. - Pewnie. Ale czekaj, to jeszcze powiększę ci zdjęcia... - zaproponuje Basia i właśnie wtedy okaże się, że chłopak wysłał im zdjęcie byłej żony.

- Jakie błękitne niebo... O, a tu jest Mati! Opalony, chyba bym go nie poznała... A to... czekaj... (...) Widzisz, babciu? O kurczę... Zdjęcie Lilki. Mateusz wciąż trzyma je u siebie. Jeszcze może trochę powiększę... Ale to Lilka, prawda? - Basia zauważy żonę Mateusza, co Bardzo zmartwi Barbarę. Mostowiakowa dowie się,  że żona wnuka wróciła do Grabiny i wszystko wskazuje na to, że niedługo pojawi się tam także Mateusz. 

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze