M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarny finał oświadczyn Staszka. Lilka zniszczy szczęście matki - WIDEOM jak miłość, odcinek 1664: Koszmarny finał oświadczyn Staszka. Lilka zniszczy szczęście matki - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarny finał oświadczyn Staszka. Lilka zniszczy szczęście matki - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarny finał oświadczyn Staszka. Lilka zniszczy szczęście matki - WIDEO

2022-05-18 14:15

1664 odcinek "M jak miłość" ma być jednym z najpiękniejszych dni w życiu Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura). Staszek (Sławomir Holland) odważy się na duży krok i kupi pierścionek zaręczynowy! Zjawi się u ukochanej ubrany w garnitur i z bukietem róż w ręku. W 1664 odcinku "M jak miłość" będzie gotowy klęknąć i oświadczyć się Banachowej, ale nic z tego! Piękny moment zostanie przerwany nagłym powrotem Lilki (Monika Mielnicka), która stanie w progu rodzinnego domu, a potem zaleje się łzami na myśl, co nawyprawiała podczas nieobecności w Grabinie. Oświadczyny się nie odbędą... Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" Krystyna nie będzie spodziewała się dwóch rzeczy - oświadczyn i powrotu córki do domu. Staszek uzna, że chce sformalizować związek z Banachową i poprosić ją o rękę. Kupi bukiet róż, ubierze się w garnitur i weźmie w rękę pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Już będzie gotowy do oświadczyn, aż nagle wszystko przerwie Lilka, która w 1664 odcinku "M jak miłość" wróci do rodzinnego domu, bez żadnego uprzedzenia. 

- Cześć mamo! - rzuci na powitanie niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała), kiedy stanie w drzwiach domu w Grabinie. Krystyna natychmiast przestanie zważać na obecność Staszka i przywita córkę. - Córeczko! Ale niespodzianka! - powie zszokowana Banachowa, a Staszek spojrzy na pudełeczko z pierścionkiem, którego nawet nie zdąży wyjąć. Lilka przerwie jeden z najważniejszych momentów w życiu matki, a do oświadczyn nie dojdzie!

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Staszek całkiem odpuści proszenie Krystyny o rękę w 1664 odcinku "M jak miłość", ponieważ domyśli się, że powrót córki nią wstrząsnął i to nie jest dobry moment na składanie deklaracji. Będzie miał rację, bo Banachowa od razu zaprosi dziewczynę do środka i zacznie słuchać jej przykrej historii o tym, jak zmarnowała sobie życie. 

- Dlaczego cię nie posłuchałam?! Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził. Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła... Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! (...) - wypłacze się Lilka, a Krystyna mimo wszystko postara się pocieszyć swoje ukochane dziecko. 

Przeczytaj: M jak miłość. Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie - WIDEO, ZDJĘCIA

- Pojawienie się Lilki to dość znacząca sytuacja, która zmienia rzeczywistość...  - komentuje Sławomir Holland w kulisach "M jak miłość". - Chciałybyśmy wszystko przekazać swojej córce, żeby nie powielały tego co my wiemy już, że jest złe w życiu i co się skończy dla naszego dziecka tragicznie. Dzieci muszą przeżyć swoje życie, a my możemy tylko stać z boku i im kibicować, co jest najtrudniejsze - komentuje Dorota Chotecka-Pazura.

Lilka wróci do "M jak miłość" co zarazem ucieszy i przerazi Krystynę i Staszka. Były policjant nie może już liczyć na spokojne życie z ukochaną, ponieważ żona Mateusza sporo namiesza w Grabinie. 

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Najnowsze