M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarny finał oświadczyn Staszka. Lilka zniszczy szczęście matki - WIDEO

2022-05-18 14:15
M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarny finał oświadczyn Staszka. Lilka zniszczy szczęście matki - WIDEOM jak miłość, odcinek 1664: Koszmarny finał oświadczyn Staszka. Lilka zniszczy szczęście matki - WIDEO
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1664: Koszmarny finał oświadczyn Staszka. Lilka zniszczy szczęście matki - WIDEO

1664 odcinek "M jak miłość" ma być jednym z najpiękniejszych dni w życiu Krystyny (Dorota Chotecka-Pazura). Staszek (Sławomir Holland) odważy się na duży krok i kupi pierścionek zaręczynowy! Zjawi się u ukochanej ubrany w garnitur i z bukietem róż w ręku. W 1664 odcinku "M jak miłość" będzie gotowy klęknąć i oświadczyć się Banachowej, ale nic z tego! Piękny moment zostanie przerwany nagłym powrotem Lilki (Monika Mielnicka), która stanie w progu rodzinnego domu, a potem zaleje się łzami na myśl, co nawyprawiała podczas nieobecności w Grabinie. Oświadczyny się nie odbędą... Zobacz WIDEO z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1664 odcinku "M jak miłość" Krystyna nie będzie spodziewała się dwóch rzeczy - oświadczyn i powrotu córki do domu. Staszek uzna, że chce sformalizować związek z Banachową i poprosić ją o rękę. Kupi bukiet róż, ubierze się w garnitur i weźmie w rękę pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym. Już będzie gotowy do oświadczyn, aż nagle wszystko przerwie Lilka, która w 1664 odcinku "M jak miłość" wróci do rodzinnego domu, bez żadnego uprzedzenia. 

- Cześć mamo! - rzuci na powitanie niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała), kiedy stanie w drzwiach domu w Grabinie. Krystyna natychmiast przestanie zważać na obecność Staszka i przywita córkę. - Córeczko! Ale niespodzianka! - powie zszokowana Banachowa, a Staszek spojrzy na pudełeczko z pierścionkiem, którego nawet nie zdąży wyjąć. Lilka przerwie jeden z najważniejszych momentów w życiu matki, a do oświadczyn nie dojdzie!

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Staszek całkiem odpuści proszenie Krystyny o rękę w 1664 odcinku "M jak miłość", ponieważ domyśli się, że powrót córki nią wstrząsnął i to nie jest dobry moment na składanie deklaracji. Będzie miał rację, bo Banachowa od razu zaprosi dziewczynę do środka i zacznie słuchać jej przykrej historii o tym, jak zmarnowała sobie życie. 

- Dlaczego cię nie posłuchałam?! Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził. Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła... Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! (...) - wypłacze się Lilka, a Krystyna mimo wszystko postara się pocieszyć swoje ukochane dziecko. 

Przeczytaj: M jak miłość. Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie - WIDEO, ZDJĘCIA

- Pojawienie się Lilki to dość znacząca sytuacja, która zmienia rzeczywistość...  - komentuje Sławomir Holland w kulisach "M jak miłość". - Chciałybyśmy wszystko przekazać swojej córce, żeby nie powielały tego co my wiemy już, że jest złe w życiu i co się skończy dla naszego dziecka tragicznie. Dzieci muszą przeżyć swoje życie, a my możemy tylko stać z boku i im kibicować, co jest najtrudniejsze - komentuje Dorota Chotecka-Pazura.

Lilka wróci do "M jak miłość" co zarazem ucieszy i przerazi Krystynę i Staszka. Były policjant nie może już liczyć na spokojne życie z ukochaną, ponieważ żona Mateusza sporo namiesza w Grabinie. 

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze