M jak miłość. Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film / Instagram M jak miłość. Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-05-18 21:36

Lenka (Olga Cybińska) wróci do "M jak miłość" po wielu miesiącach nieobecności w rodzinnym domu na Deszczowej. Wiadomo już, że jej powrót nie będzie wiązał się jedynie z radością i uśmiechem. Kinga bardzo tęskniła za córką, a teraz Katarzyna Cichopek podzieliła się zakulisowymi nagraniami z planu "M jak miłość", gdzie zdradza szczegóły życia Zduńskich po powrocie Lenki. W nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2022 Kinga zaleje się łzami. Smutek będzie straszny do tego stopnia, że aktorka aż musiała poprawiać makijaż! Zobacz WIDEO i poznaj kulisy serialu.

Kinga zaleje się łzami w "M jak miłość" po wakacjach 2022. Katarzyna Cichopek pokazuje obszerną relację z planu

Długo wyczekiwany powrót Lenki do "M jak miłość' nastąpi już po wakacjach 2022. Co prawda, Kinga i Piotrek (Marcin Mroczek) połączą się z dziewczynką w 1661 odcinku przez Internet, ale dziecko wróci do domu już w następnym sezonie. Niestety okazuje się, że Kinga wyleje morze łez, a jej żal będzie ogromny. Serialowa Zduńska nagrała dla fanów dość obszerną relację zza kulis kręcenia "M jak miłość". Katarzyna Cichopek spędziła cały dzień, nagrywając nowe sceny, które widzowie zobaczą dopiero po wakacjach 2022. Żeby zobaczyć urywki z nowych wątków, warto obejrzeć WIDEO poniżej.

- Teraz gramy wieczorowe sceny w altanie (...) Lekko zmarnowana jestem i rozmazana, bo przed chwilą grałam sceny, że płakałam - relacjonuje Katarzyna Cichopek wśród scenerii ogrodu na Deszczowej. To potwierdza, że Kinga przeżyje wielki smutek, do tego stopnia, że się popłacze! Zduńską czekają zatem trudne chwile i nie pocieszy jej nawet fakt, że do domu wróciła Lenka, na którą wszyscy czekali. Póki co nie wiadomo jeszcze, jaki jest dokładny powód smutku Kingi, ale skoro wyleje morze łez, sprawa musi być poważna. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Magda nie wybaczy Andrzejowi zdrady. Smutny koniec Budzyńskich! Nie będą już razem nawet pracować

Nowy sezon "M jak miłość" po wakacjach 2022 na pewno przyniesie Kindze i Piotrkowi nowe przygody, czasami śmieszne, czasami poważne, a czasem powodujące płacz. Wiadomo już, że nowa Lenka pojawi się na Deszczowej i wreszcie rodzina będzie razem. Katarzyna Cichopek opublikowała nawet zdjęcie z serialową córką, którą teraz zagra Olga Cybińska. Przypomnijmy, że to Marysia Głowacka od lat wcielała się w rolę dziecka Kingi i Piotrka, ale nastolatka zrezygnowała z udziału w "M jak miłość". Ostatnia scena z jej udziałem odbyła się już kilka miesięcy temu, kiedy Lenka wyjeżdżała do sanatorium, by wyleczyć nawracające anginy. Potem mało kto o niej wspominał, a nowa Lenka wróci w 1661 odcinku "M jak miłość", ale tylko na ekranie komputera. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2634: Bożena i Bruno nie odnajdą Tadzia! To Karolina zabrała go z kryjówki Ady przed nalotem Kodura? - ZDJĘCIA

Nowe wątki w "M jak miłość" po wakacjach 2022 przyniosą sporo wzruszeń. Katarzyna Cichopek przy okazji relacji z planu serialu, pokazała mnóstwo fotografii ze zbioru Kingi i Piotrka. Na większości zdjęć można zobaczyć bardzo młodych Zduńskich, ale też nastoletniego Pawła (Rafał Mroczek) oraz młodziutką Magdę (Anna Mucha) i Kamila (Marcin Bosak). Czyżby Kingę wzięło na wspomnienia? Jedno jest pewne, Zduńska będzie miała powód do płaczu, ale oby nie chodziło o kryzys w małżeństwie z Piotrkiem! Prawdziwy powód smutku Zduńskiej widzowie poznają dopiero w przyszłym sezonie. 

Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie
Najnowsze