M jak miłość, odcinek 1664: Lilka sprowadzi na Mostowiaków same kłopoty! Żona Mateusza świetnie będzie udawała- WIDEO

2022-05-18 12:31
M jak miłość, odcinek 1664: Lilka sprowadzi na Mostowiaków same kłopoty! Żona Mateusza świetnie będzie udawała- WIDEO
Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1664: Lilka sprowadzi na Mostowiaków same kłopoty! Żona Mateusza świetnie będzie udawała- WIDEO

Powrót Lilki (Monika Mielnicka) do "M jak miłość" sprowadzi na Mostowiaków same kłopoty. Niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała) pojawi się w Grabinie w 1664 odcinku "M jak miłość" i niemal od razu wyjdzie na jaw, że narobiła fatalnych błędów podczas nieobecności w rodzinnym domu. Dziewczyna zaleje się łzami i wyzna Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura), że zdrada Mateusza to najgorszy błąd jej życia. Mostowiakowie staną się czujni i nawet sama Barbara (Teresa Lipowska) zacznie przyglądać się intencjom Lilki. Zobacz WIDEO z powrotu żony Mateusza do "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka pojawi się w "M jak miłość" w 1664 odcinku "M jak miłość", a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie pierwszą osobą, która zauważy ją w Grabinie. 

- Lilka? Co ty tu robisz? - zapyta się Rogowska, która ledwo uwierzy własnym oczom. - Dzień dobry, właśnie przyjechałam... - wydusi z siebie speszona Lilka. Nic dziwnego, że dziewczyna będzie wstydziła się spojrzeć w oczy Marysi, skoro wyjechała z Grabiny w atmosferze skandalu, kiedy to zostawiła Mateusza dla kochanka Ethana (Paweł Roman). Pomimo wszystko Marysia zaproponuje odprowadzenie Lilki do domu.

- Lilka jest trochę jak "syn marnotrawny". Wstydzi się wrócić do domu rodzinnego, nie wie, co tak naprawdę się wydarzy - komentuje sytuację Monika Mielnicka w kulisach "M jak miłość". - Na pewno jest jej ciężko spojrzeć w oczy swojej matce, która ostrzegała ją przed tym wszystkim a ona zrobiła, tak jak zrobiła. Boi się, czy mam ją przyjmie, czy tak naprawdę będzie chciała ją znać - dodaje aktorka i wiadomo już, że Lilka wróci do rodzinnego domu, gdzie przerwie ważną chwilę Krystynie i Staszkowi (Sławomir Holland).

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Lilka w 1664 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo zawstydzona powrotem do Grabiny, bo doskonale wie, co narobiła i jaką krzywdę wyrządziła Mostowiakom. Nawet dobra i wyrozumiała Barbara nie oprze się wrażeniu, że dziewczyna może sporo namieszać. 

- Mam takie złe przeczucia, że czekają nas jakieś kłopoty - zapowie Mostowiakowa w 1664 odcinku "M jak miłość".  - Ja jestem bardzo dobrą babcią, mam dobrą relację ze swoim wnukiem, z Mateuszem. Cały czas kibicowałam mu, chciałam mu pomóc w kilku sprawach, w niektórych nie dałam rady. Bardzo bym chciała, żeby wrócił i żeby sobie tutaj ułożył to życie - mówi Teresa Lipowska w kulisach "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Ciąża Julii potwierdzona! Andrzej dostanie dowód na to, że Malicka nie kłamie – ZDJĘCIA

Mimo wszystko, Barbara w 1664 odcinku "M jak miłość" nie zdecyduje się powiedzieć Mateuszowi o powrocie Lilki. Czy jej przypuszczenia będą słuszne, a dziewczyna wróciła namieszać? Jedno jest pewne, Lilka bardzo żałuje zdrady i tego, że dała ponieść się emocjom w związku z Ethanem.

- Dlaczego cię nie posłuchałam?! Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził. Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła... Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! Nie mogę sobie darować, wszyscy mnie ostrzegali... A ja straciłam dla niego głowę, skończona kretynka!... A najgorsze jest to, mamo... że dla takiego człowieka zostawiłam Mateusza... Złamałam mu serce! - wykrztusi z siebie Lilka w 1664 odcinku "M jak miłość", zalewając się łzami. 

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze