M jak miłość, odcinek 1664: Lilka sprowadzi na Mostowiaków same kłopoty! Żona Mateusza świetnie będzie udawała- WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1664: Lilka sprowadzi na Mostowiaków same kłopoty! Żona Mateusza świetnie będzie udawała- WIDEO

M jak miłość, odcinek 1664: Lilka sprowadzi na Mostowiaków same kłopoty! Żona Mateusza świetnie będzie udawała- WIDEO

2022-05-18 12:31

Powrót Lilki (Monika Mielnicka) do "M jak miłość" sprowadzi na Mostowiaków same kłopoty. Niewierna żona Mateusza (Krystian Domagała) pojawi się w Grabinie w 1664 odcinku "M jak miłość" i niemal od razu wyjdzie na jaw, że narobiła fatalnych błędów podczas nieobecności w rodzinnym domu. Dziewczyna zaleje się łzami i wyzna Banachowej (Dorota Chotecka-Pazura), że zdrada Mateusza to najgorszy błąd jej życia. Mostowiakowie staną się czujni i nawet sama Barbara (Teresa Lipowska) zacznie przyglądać się intencjom Lilki. Zobacz WIDEO z powrotu żony Mateusza do "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1664 - poniedziałek, 30.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Lilka pojawi się w "M jak miłość" w 1664 odcinku "M jak miłość", a Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie pierwszą osobą, która zauważy ją w Grabinie. 

- Lilka? Co ty tu robisz? - zapyta się Rogowska, która ledwo uwierzy własnym oczom. - Dzień dobry, właśnie przyjechałam... - wydusi z siebie speszona Lilka. Nic dziwnego, że dziewczyna będzie wstydziła się spojrzeć w oczy Marysi, skoro wyjechała z Grabiny w atmosferze skandalu, kiedy to zostawiła Mateusza dla kochanka Ethana (Paweł Roman). Pomimo wszystko Marysia zaproponuje odprowadzenie Lilki do domu.

- Lilka jest trochę jak "syn marnotrawny". Wstydzi się wrócić do domu rodzinnego, nie wie, co tak naprawdę się wydarzy - komentuje sytuację Monika Mielnicka w kulisach "M jak miłość". - Na pewno jest jej ciężko spojrzeć w oczy swojej matce, która ostrzegała ją przed tym wszystkim a ona zrobiła, tak jak zrobiła. Boi się, czy mam ją przyjmie, czy tak naprawdę będzie chciała ją znać - dodaje aktorka i wiadomo już, że Lilka wróci do rodzinnego domu, gdzie przerwie ważną chwilę Krystynie i Staszkowi (Sławomir Holland).

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Lilka w 1664 odcinku "M jak miłość" będzie bardzo zawstydzona powrotem do Grabiny, bo doskonale wie, co narobiła i jaką krzywdę wyrządziła Mostowiakom. Nawet dobra i wyrozumiała Barbara nie oprze się wrażeniu, że dziewczyna może sporo namieszać. 

- Mam takie złe przeczucia, że czekają nas jakieś kłopoty - zapowie Mostowiakowa w 1664 odcinku "M jak miłość".  - Ja jestem bardzo dobrą babcią, mam dobrą relację ze swoim wnukiem, z Mateuszem. Cały czas kibicowałam mu, chciałam mu pomóc w kilku sprawach, w niektórych nie dałam rady. Bardzo bym chciała, żeby wrócił i żeby sobie tutaj ułożył to życie - mówi Teresa Lipowska w kulisach "M jak miłość". 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1662: Ciąża Julii potwierdzona! Andrzej dostanie dowód na to, że Malicka nie kłamie – ZDJĘCIA

Mimo wszystko, Barbara w 1664 odcinku "M jak miłość" nie zdecyduje się powiedzieć Mateuszowi o powrocie Lilki. Czy jej przypuszczenia będą słuszne, a dziewczyna wróciła namieszać? Jedno jest pewne, Lilka bardzo żałuje zdrady i tego, że dała ponieść się emocjom w związku z Ethanem.

- Dlaczego cię nie posłuchałam?! Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził. Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła... Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! Nie mogę sobie darować, wszyscy mnie ostrzegali... A ja straciłam dla niego głowę, skończona kretynka!... A najgorsze jest to, mamo... że dla takiego człowieka zostawiłam Mateusza... Złamałam mu serce! - wykrztusi z siebie Lilka w 1664 odcinku "M jak miłość", zalewając się łzami. 

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze