M jak miłość. Marysia z Barbarą ukryją przed Mateuszem powrót Lilki. Co ona ma jeszcze za uszami? - WIDEO, ZDJĘCIA

2022-05-18 10:54
M jak miłość. Marysia z Barbarą ukryją przed Mateuszem powrót Lilki. Co ona ma jeszcze za uszami? - WIDEO, ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marysia z Barbarą ukryją przed Mateuszem powrót Lilki. Co ona ma jeszcze za uszami? - WIDEO, ZDJĘCIA

Powrót Lilki do "M jak miłość" zburzy spokój rodziny Mostowiaków. Barbara (Teresa Lipowska) będzie drżała o to, jak zareagowałby Mateusz (Krystian Domagała) po powrocie do Grabiny na widok niewiernej żony (Monika Mielnicka). Co gorsze, Basia (Karina Woźniak) odkryje na profilu w portalu społecznościowym, że jej wujek nadal Lilkę kocha! Jak widzimy w "Kulisach M jak miłość" Barbara z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) uradzą, że najlepiej będzie skrzywdzonemu Mateuszowi o powrocie Lilki nie mówić. A ona wygląda tak, jakby miała jeszcze wiele do ukrycia... Zobacz co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO i powrót Lilki w GALERII ZDJĘĆ!

Lilka w "M jak miłość" znowu skrzywdzi Mateusza? Barbara do tego nie dopuści

W 1664 odcinku "M jak miłość" Lilka wróci do Grabiny. W przedostatnim odcinku sezonu wiarołomna żona Mateusza pojawi się znikąd na przystanku autobusowym, gdzie znajdzie ją Marysia. Lilka nie będzie dobrze wyglądać. Byle jak ubrana, w za dużej kurtce puchowej i w czapce z daszkiem, będzie ukrywała oczy przed światem. Gdzie się podzieje seksowna blondyna, która miała z milionerem zawojować świat?

- Lilka? Lilka, co ty tu robisz? - Marysia natychmiast zareaguje opiekuńczo na tragiczny widok Lilki.

Dzień dobry, właśnie przyjechałam...

- Lilka jest trochę jak "syn marnotrawny" - ujawnia Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". - Wstydzi się wrócić do domu rodzinnego, nie wie, co tak naprawdę się wydarzy. 

- Chodź do domu, odprowadzę cię - zaproponuje Marysia w 1664 odcinku "M jak miłość". 

- Nie, jeszcze nie teraz...

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

- Dlaczego cię nie posłuchałam?! - Lilka zacznie szlochać matce Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura). - Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła.

Lilka w "M jak miłość" tylko matce wyzna, że najbardziej nie radzi sobie z krzywdą, jaką wyrządziła Mateuszowi.  - Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! Nie mogę sobie darować, wszyscy mnie ostrzegali... A ja straciłam dla niego głowę, skończona kretynka!... A najgorsze jest to, mamo... że dla takiego człowieka zostawiłam Mateusza... Złamałam mu serce!

Jak widzimy w "Kulisach M jak miłość" Lilka błąka się samotnie po Grabinie w czapce z daszkiem i stara się, aby nikt jej nie rozpoznał. Co ona ma jeszcze do ukrycia? W tym samym czasie Basia (Karina Woźniak) odkrywa, że Mateusz nie tylko nie zapomniał o Lilce, ale on ją nadal kocha!

- O kurczę, to jest zdjęcie Lilki. Co Mateusz nadal je trzyma? - młoda Rogowska pokaże Barbarze telefon. 

Ostatecznie Barbara poradzi się Marysi w "M jak miłość", co zrobić z powrotem Lilki i uradzą, że ukryją ten fakt przed Mateuszem.

- Nie powinnyśmy mówić o tym Mateuszowi - zaproponuje Rogowska, a smutna Barbara milcząco wyrazi zgodę. . 

Tyle, że w "M jak miłość", jak w życiu prawda wyjdzie na jaw, tym bardziej, że powrót młodego Mostowiaka wydaje się tylko kwestią czasu

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Ciąża Julii potwierdzona! Andrzej dostanie dowód na to, że Malicka nie kłamie – ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze