M jak miłość. Marysia z Barbarą ukryją przed Mateuszem powrót Lilki. Co ona ma jeszcze za uszami? - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Marysia z Barbarą ukryją przed Mateuszem powrót Lilki. Co ona ma jeszcze za uszami? - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Marysia z Barbarą ukryją przed Mateuszem powrót Lilki. Co ona ma jeszcze za uszami? - WIDEO, ZDJĘCIA

Powrót Lilki do "M jak miłość" zburzy spokój rodziny Mostowiaków. Barbara (Teresa Lipowska) będzie drżała o to, jak zareagowałby Mateusz (Krystian Domagała) po powrocie do Grabiny na widok niewiernej żony (Monika Mielnicka). Co gorsze, Basia (Karina Woźniak) odkryje na profilu w portalu społecznościowym, że jej wujek nadal Lilkę kocha! Jak widzimy w "Kulisach M jak miłość" Barbara z Marysią (Małgorzata Pieńkowska) uradzą, że najlepiej będzie skrzywdzonemu Mateuszowi o powrocie Lilki nie mówić. A ona wygląda tak, jakby miała jeszcze wiele do ukrycia... Zobacz co mówią na ten temat gwiazdy "M jak miłość" na WIDEO i powrót Lilki w GALERII ZDJĘĆ!

Lilka w "M jak miłość" znowu skrzywdzi Mateusza? Barbara do tego nie dopuści

W 1664 odcinku "M jak miłość" Lilka wróci do Grabiny. W przedostatnim odcinku sezonu wiarołomna żona Mateusza pojawi się znikąd na przystanku autobusowym, gdzie znajdzie ją Marysia. Lilka nie będzie dobrze wyglądać. Byle jak ubrana, w za dużej kurtce puchowej i w czapce z daszkiem, będzie ukrywała oczy przed światem. Gdzie się podzieje seksowna blondyna, która miała z milionerem zawojować świat?

- Lilka? Lilka, co ty tu robisz? - Marysia natychmiast zareaguje opiekuńczo na tragiczny widok Lilki.

Dzień dobry, właśnie przyjechałam...

- Lilka jest trochę jak "syn marnotrawny" - ujawnia Monika Mielnicka w "Kulisach M jak miłość". - Wstydzi się wrócić do domu rodzinnego, nie wie, co tak naprawdę się wydarzy. 

- Chodź do domu, odprowadzę cię - zaproponuje Marysia w 1664 odcinku "M jak miłość". 

- Nie, jeszcze nie teraz...

Zobacz też: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

- Dlaczego cię nie posłuchałam?! - Lilka zacznie szlochać matce Krystynie (Dorota Chotecka-Pazura). - Byłam taka głupia, naiwna... Ethan potraktował mnie jak rzecz. Pobawił się i znudził Miesiąc temu znalazł sobie nową opiekunkę dla swojej córki. Powiedział, że między nami wszystko skończone i żebym się wyprowadziła.

Lilka w "M jak miłość" tylko matce wyzna, że najbardziej nie radzi sobie z krzywdą, jaką wyrządziła Mateuszowi.  - Nigdy sobie nie wybaczę, że dla takiego człowieka rozbiłam swoje małżeństwo! Nie mogę sobie darować, wszyscy mnie ostrzegali... A ja straciłam dla niego głowę, skończona kretynka!... A najgorsze jest to, mamo... że dla takiego człowieka zostawiłam Mateusza... Złamałam mu serce!

Jak widzimy w "Kulisach M jak miłość" Lilka błąka się samotnie po Grabinie w czapce z daszkiem i stara się, aby nikt jej nie rozpoznał. Co ona ma jeszcze do ukrycia? W tym samym czasie Basia (Karina Woźniak) odkrywa, że Mateusz nie tylko nie zapomniał o Lilce, ale on ją nadal kocha!

- O kurczę, to jest zdjęcie Lilki. Co Mateusz nadal je trzyma? - młoda Rogowska pokaże Barbarze telefon. 

Ostatecznie Barbara poradzi się Marysi w "M jak miłość", co zrobić z powrotem Lilki i uradzą, że ukryją ten fakt przed Mateuszem.

- Nie powinnyśmy mówić o tym Mateuszowi - zaproponuje Rogowska, a smutna Barbara milcząco wyrazi zgodę. . 

Tyle, że w "M jak miłość", jak w życiu prawda wyjdzie na jaw, tym bardziej, że powrót młodego Mostowiaka wydaje się tylko kwestią czasu

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1662: Ciąża Julii potwierdzona! Andrzej dostanie dowód na to, że Malicka nie kłamie – ZDJĘCIA

M jak miłość. Lilka wróci do Grabiny, żeby odzyskać Mateusza! Sprowadzi kłopoty na Mostowiaków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze