M jak miłość, odcinek 1663: Magda zostanie sama. Andrzej oszuka ją kolejny raz i poleci do ciężarnej Julii - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1663: Magda zostanie sama. Andrzej oszuka ją kolejny raz i poleci do ciężarnej Julii - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1663: Magda zostanie sama. Andrzej oszuka ją kolejny raz i poleci do ciężarnej Julii - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-05-24 12:24

W 1663 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nie przestanie się litować nad Andrzejem (Krystian Wieczorek), przekonana o tym, że mąż za ciężko pracuje, bierze na siebie zbyt wiele, a do tego nie radzi sobie ze stresem i nerwami. Oczywiście Magda nie dowie się jeszcze, że Budzyński tak się zadręcza i cierpi, bo dobija go zdrada z Julią (Marta Chodorowska) i ciąża kochanki! Aż żal będzie patrzeć na Magdę, której w 1663 odcinku "M jak miłość" mąż będzie wmawiał kolejne kłamstwa, byle tylko prawda nie wyszła na jaw. Niestety dojdzie do tego, że Magda zostanie zupełnie sama, bo Budzyński popędzi do kochanki. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Dotąd idealne małżeństwo Magdy i Andrzeja w 1663 odcinku "M jak miłość" zmieni się w związek oparty na serii kłamstw! Budzyński nie odważy się przyznać żonie, że jego kochanka jest w ciąży, że Julia może się spodziewać jego dziecka i znów zostanie ojcem. Wybierze najprostsze rozwiązanie - uniki od trudnych rozmów, ucieczkę przy każdej nadarzającej się okazji. Byle tylko nie patrzeć na Magdę, która będzie coraz bardziej zmartwiona jego stanem. Dla niej w 1663 odcinku "M jak miłość" zachowanie Andrzeja będzie związane z trudną sprawą, rywalizacją w sądzie z Julią, kolejnymi problemami z Anią (Gabriela Świerczyńska), stresem, brakiem snu. Oczywiście Budzyński nie wyprowadzi żony z błędu.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1663: Koniec Budzyńskiego. Wpadnie w histerię na myśl o ciąży Julii, a Magda przyłapie ciężarną Malicką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Wszystko skomplikuje się kiedy w 1663 odcinku "M jak miłość" Magda spotka Julię w sądzie, a kochanka Andrzeja nagle zemdleje. Budzyńska nie będzie wiedziała, że to objaw ciąży prawniczki. A gdy Andrzej zobaczy żonę i kochankę razem omal nie dostanie zawału serca. Będzie musiał ratować się lekami na serce i nadciśnienie, żeby nie doszło do tragedii. Nadal będzie brnął w kłamstwa, byle Magda nie dowiedziała się o tym, że ją zdradził z Julią, a Malicka teraz powiedziała mu o ciąży. W 1663 odcinku "M jak miłość" wmówi żonie, że późnym wieczorem spotyka się z Adamem Wernerem (Jacek Kopczyński). A tak naprawdę pobiegnie do kochanki!

- Nie mogę zasnąć. Pójdę pobiegać i się zmęczyć... Potem jeszcze wpadnę na chwilę do Adasia. Dzwonił, że już wrócił z Łodzi... - oszuka Magdę, która niczego nie będzie podejrzewała. - To uważaj na siebie... - powie mu na pożegnanie w 1663 odcinku "M jak miłość".

Sprawdź też: M jak miłość. Druga córka Artura Rogowskiego w domu Mostowiaków! Jest dużo młodsza od Basi - ZDJĘCIE

Niepokój Magdy w 1663 odcinku "M jak miłość" wzbudzi jednak przedłużająca się nieobecność Andrzeja, brak kontaktu z mężem, który zwyczajnie nie odbierze od niej telefonu. W pustym mieszkaniu Budzyńska zacznie kreślić w myślach czarne scenariusze co mogło się stać ukochanemu.

- No hej, kochanie martwię się o ciebie. Gdzie ty jesteś? To może zadzwoń do mnie. Albo wracaj do domu najlepiej... Całuję, kocham cię... - zostawi mi wiadomość na poczcie głosowej. W tym czasie Andrzej w 1663 odcinku "M jak miłość" wyjdzie od Julii, którą uprzedzi, że nie da się wrobić w nieswoje dziecko! O ile oczywiście Julia w jakiś sposób potwierdzi, że jest w ciąży z Budzyńskim!

M jak miłość odcinek 1663 ZWIASTUN. Ciąża Julii dobije Andrzeja! Magda zostanie sama
Najnowsze