M jak miłość, odcinek 1663: Magda pomoże ciężarnej Julii. Kochanka Andrzeja będzie mogła liczyć tylko na nią! - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1663: Magda pomoże ciężarnej Julii. Kochanka Andrzeja będzie mogła liczyć tylko na nią! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1663: Magda pomoże ciężarnej Julii. Kochanka Andrzeja będzie mogła liczyć tylko na nią! - ZDJĘCIA

2022-05-18 21:37

W 1663 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) stanie ponad wszelkimi podziałami, przełamie zazdrość i niechęć i pomoże ciężarnej Julii (Marta Chodorowska), która będzie już wiedziała, że spodziewa się dziecka Andrzeja (Krystian Wieczorek). Budzyńska zobaczy zasłabnięcie Malickiej w 1663 odcinku "M jak miłość" i jej wielkie zdenerwowanie. Nie domyśli się, że nagły atak jest spowodowany ostrą kłótnią z prawnikiem, a Julia będzie potrzebowała wsparcia i pomocy. Magda nie zawaha się i od razu pomoże rywalce. Uzna, że trzeba wezwać pogotowie! Czy dowie się, że Julia jest w ciąży z Andrzejem?

"M jak miłość" odcinek 1663 - wtorek, 24.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1663 odcinku "M jak miłość" Magda pójdzie do sądu, gdzie na sali odbędzie się starcie Julii i Andrzeja. Nie zdołają odizolować życia prywatnego od zawodowego, a podczas rozprawy dojdzie do afery. Sytuacja stanie się napięta do tego stopnia, że sędzia upomni prawników. Atmosfera między Malicką i Budzyńskim zagęści się tuż po wyznaniu Julii w 1662 odcinku "M jak miłość". Prawniczka obwieści, że jest w ciąży, a Andrzej oniemieje.

W 1663 odcinku "M jak miłość" Magda nadal nie będzie świadoma, że mąż ją zdradził, a Julia nie jest zwykłą koleżanką. Budzyńska będzie musiała udać się do sądu, by donieść potrzebne dokumenty, a wtedy zobaczy Julię, która ledwo trzyma się na nogach. Nie domyśli się, że przed chwilą ona i jej mąż ostro się kłócili.

- Ja zdaję sobie sprawę jak to wygląda, ale naprawdę nie próbuję się wykręcić od rozmowy. Po prostu nie mam pojęcia, co mam zrobić - powie Andrzej. - Ja też nie - rzuci Malicka, ledwo spoglądając na kochanka.

Przeczytaj: Gwiazda M jak miłość poważnie chora! Dominika Kachlik przez chorobę nie może już grać Franki - ZDJĘCIA

Julia tak się zdenerwuje rozprawą i rozmową z Budzyńskim w 1663 odcinku "M jak miłość", że prawie zemdleje! Magda zobaczy moment, w którym kobieta się zatoczy. - Jestem, jestem, mam cię! Jak się czujesz? Wszystko w porządku? - zapyta Budzyńska, która od razu rzuci się na ratunek Julii i nie pozwoli, by ta upadła. - Zrobiło mi się trochę słabo, ale już w porządku... - wydusi z siebie zdezorientowana Malicka i nie pomoże jej fakt, że to właśnie Magda ratuje ją z opresji. - Przyniosę ci trochę wody - zaproponuje Budzyńska. 

Przeczytaj: M jak miłość. Smutek u Zduńskich po powrocie nowej Lenki. Kinga wyleje morze łez w nowym sezonie - WIDEO, ZDJĘCIA

Magda zobaczy w 1663 odcinku "M jak miłość", że z Julią jest naprawdę źle. - Julia, powinnyśmy wezwać karetkę - oznajmi żona Andrzeja. - Nie, naprawdę nie trzeba, już lepiej - rzuci prawniczka, a zza rogu wyłoni się Andrzej. Zobaczy żonę i kochankę i od razu zrzednie mu mina. - Co tu się stało - zapyta. - Nic, Julia zasłabła, ale już jest chyba lepiej, bo nie chce się zgodzić na wezwanie karetki - wytłumaczy Magda, a Andrzej nie odezwie się słowem. Julia szybko się otrząśnie, podziękuje za pomoc i postanowi wrócić na salę sądową. - Wy prawnicy to jesteście ulepieni z innej gliny, mój mąż to samo, przejmuje się tą sprawą i nie może spać po nocach - rzuci Magda w 1663 odcinku "M jak miłość", a Julia i Andrzej tylko spojrzą się na siebie z niepokojem i konsternacją. 

M jak miłość odcinek 1662 ZWIASTUN. Julia w ciąży z Andrzejem! Już nie zdoła ukryć przed Magdą zdrady?
Najnowsze