M jak miłość, odcinek 1660: Przez błąd Izy Chodakowscy stracą wszystko! Rudnicki ukradnie klucze i zniszczy im mieszkanie - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1660: Przez błąd Izy Chodakowscy stracą wszystko! Rudnicki ukradnie klucze i zniszczy im mieszkanie - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1660: Przez błąd Izy Chodakowscy stracą wszystko! Makowski ukradnie klucze i zniszczy im mieszkanie - ZDJĘCIA, WIDEO

2022-05-16 21:23

W 1660 odcinku "M jak miłość" ojciec Amelki (Ninel Kos) zniszczy Chodakowskim mieszkanie! Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) zostaną pozbawieni niemal wszystkiego! Najpierw podły Makowski (Mateusz Łasowski) ukradnie klucze, a potem włamie się do bloku i zniszczy ukochane wnętrze Chodakowskich! Plan mężczyzny w 1660 odcinku "M jak miłość" nie będzie jednak idealny i okaże się, że nie przewidzi wszystkiego. Bandyta zdąży zniszczyć niemal wszystko, na co Iza i Marcin tyle pracowali. Zemsta będzie okrutna. Zobaczcie WIDEO z tych scen z 1660 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1660 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1660 odcinku "M jak miłość" ojciec Amelki pokażę, że jest groźnym i mściwym bandytą, który nie cofnie się przed niczym! Makowski będzie śledził każdy ruch Chodakowskich, którzy przyjęli pod opiekę Amelkę i Hanię (Marta Stefaniak), by Monika (Joanna Niemirska) mogła skupić się na problemach w małżeństwie. Podły Makowski uzna Izę i Marcina za wrogów, dlatego wyczuje moment, w którym Iza nie będzie uważa i ukradnie z jej torby klucze. Będzie zadowolony, bo Chodakowscy wyjadą z dziećmi do Grabiny, a on będzie mógł bez problemu dostać się do ich mieszkania. 

- Marcin, nie mogę znaleźć swoich kluczy - powie zdenerwowana Iza, która zorientuje się, że zaraz mogą pojawić się duże kłopoty. - Gdzie je ostatnio miałaś? - zapyta Chodakowski, a Iza nie będzie się nad tym dłużej zastanawiać, co będzie błędem. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Magda spotka się z ciężarną Julią w ostatnim 1665 odcinku! Kochanka Andrzeja ujawni, że urodzi jego dziecko?

M jak miłość. Ojciec Amelki zniszczy mieszkanie Izy i Marcina! Bandyta Makowski będzie bezkarny

Ojciec Amelki w 1660 odcinku "M jak miłość" wykorzysta okazję i włamie się do mieszkania, kiedy Iza i Marcin zabiorą gromadkę dzieci do Grabiny. Makowski będzie dosłownie szalał w mieszkaniu Chodakowskich. Poprzewraca zdjęcia, potłucze szkło, wywróci książki i zniszczy wszystko to, na co Iza i Marcin ciężko pracowali. Ubzdura sobie, że to swego rodzaju odwet za to, że małżeństwo zabrało mu dzieci. Nie pomyśli, że tak naprawdę Iza i Marcin wyświadczają jemu i Monice przysługę. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2631: Poruszający apel Amelii do porywacza Tadzia! Wyda się, że to Ada zabrała syna Bożeny i Bruna - ZDJĘCIA

Wiadomo już, że Marcin z "M jak miłość" nie odpuści i dorwie bandytę. Wygląda na to, że tym razem Makowski nie wywinie się od odpowiedzialności, bo dopadnie do Chodakowski i policja. Funkcjonariusze założą mężczyźnie kajdanki i wyprowadzą go do aresztu. Niestety to nie zmieni faktu, że w "M jak miłość" mieszkanie Izy i Marcina zostanie zniszczone! Będą musieli szybko posprzątać i poukładać ukochaną przestrzeń na nowo. Chodakowscy będą mieli pełne ręce roboty, ale nie pożałują, że pomagają Monice, Amelce i Hani.

M jak miłość odcinek 1660 ZWIASTUN. Argasiński po zawale ostatecznie załatwi Łukasza? Nie przyzna się, że go uratował!
Najnowsze