M jak miłość, odcinek 1659: Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża na zawsze

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1659: Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża na zawsze

M jak miłość, odcinek 1659: Magda zlituje się nad niewiernym Andrzejem ze strachu, że straci męża na zawsze

2022-04-26 20:52

W 1659 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) nadal nie dowie się, że Andrzej (Krystian Wieczorek) ją zdradził, a niewiernego Budzyńskiego będą dręczyć tak ogromne wyrzuty sumienia z powodu kłamstwa, że zacznie coraz gorzej się czuć! Od dawna Andrzej choruje na nadciśnienie, dwa razy był bliski zawału serca. Teraz stres da się mu tak we znaki, że w 1659 odcinku "M jak miłość" Magda zauważy niepokojące objawy u męża. Jak przystało na kochającą żonę otoczy go opieką, wyśle nawet na wizytę do lekarza, drżąc ze strachu, że może stracić mężczyznę swojego życia. Wciąż nieświadoma tego, że Andrzej dopuścił się zdrady. Czy Budzyński wreszcie się przyzna?

"M jak miłość" odcinek 1659 - wtorek, 10.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Andrzeja w 1659 odcinku "M jak miłość" wciąż pozostanie tajemnicą jego, kochanki Julii Malickiej (Marta Chodorowska) i Kamila Gryca (Marcin Bosak), który aby chronić chorą na serce Magdę wziął na siebie noc z prawniczką na wyjeździe do Wrocławia. Ale u Budzyńskich zacznie się źle dziać, bo Andrzeja będzie dręczyć coraz większe poczucie winy, że okłamuje żonę. Zwłaszcza, że Julia nie da mu spokoju, cały czas będzie do niego wydzwaniać, aż wreszcie znajdzie sposób, żeby spotkać się z Budzyńskim na sali sądowej. Będzie miała tylko jeden cel - odebrać Magdzie męża!

Nieświadoma zagrożenia Magda w 1659 odcinku "M jak miłość" zlituje się nad Andrzejem, którego zachowanie wyda się jej coraz bardziej niepokojące. Stan zdrowia Budzyńskiego nagle się pogorszy. Od dawna bierze leki na nadciśnienie, musi dbać o siebie, żeby unikać sytuacji stresowych, ale teraz będzie żył w takim napięciu,że zwyczajnie tego nie wytrzyma.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1659: Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie po zdradzie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

Zestresowany, zdenerwowany Andrzej w 1659 odcinku "M jak miłość" ukryje przed Magdą powód złego samopoczucia, więc żona pomyśli, że chodzi o problemy z sercem i ciśnieniem. Dlatego wyśle go natychmiast do lekarza, żeby zrobił badania. Troska Magdy sprawi, że Andrzej poczuje się jeszcze gorzej. Nie będzie mógł znieść faktu, że cały czas okłamuje ukochaną, nie daruje też sobie, że ją zdradził po pijaku z Julią. Nie odważy się jednak powiedzieć Magdzie prawdy. Bo przecież słabe serce Magdy nie wytrzymałoby takiego ciosu. 

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1659: Budzyński nigdy nie uwolni się od Julii! Kochanka Andrzeja od początku wszystko ukartowała! Jaki numer jeszcze wywinie?

Jakby tego było mało w 1659 odcinku "M jak miłość" Budzyński zajmie się nową sprawą, w której rywalką na sali sądowej okaże się Julia. Kochanka Andrzeja zapewni go, że doskonale rozumie, że między nimi nic nigdy nie będzie, ale to będzie tylko część jej gry, żeby uśpić czujność Budzyńskiego. Przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) nakłoni bowiem Julię, żeby walczyła o serce Andrzeja, skoro od lat jest w nim zakochana! To właśnie Sylwia w 1659 odcinku "M jak miłość" wyjawi Adamowi Wernerowi (Jacek Kopczyński), że to Budzyński, a nie Kamil Gryc spędził noc z Julią we Wrocławiu. Czy Werner utrzyma język za zębami czy powie o wszystkim Magdzie? To się wyjaśni dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość" w maju.

M jak miłość. Budzyński zdradzi Magdę z Julią! Tak będzie koniec ich małżeństwa?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze