M jak miłość, odcinek 1659: Werner dowie się o zdradzie Andrzeja! W histerii nie utrzyma tajemnicy i powie wszystko Magdzie?

i

Autor: MTL Maxfilm/tvp/vod M jak miłość, odcinek 1659: Werner dowie się o zdradzie Andrzeja! W histerii nie utrzyma tajemnicy i powie wszystko Magdzie?

M jak miłość, odcinek 1659: Werner dowie się o zdradzie Andrzeja! W histerii nie utrzyma tajemnicy i powie wszystko Magdzie?

W 1659 odcinku "M jak miłość" stanie się rzecz straszna - Werner (Jacek Kopczyński) pozna prawdę seksie Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) z Julią (Marta Chodorowska)! Prawnik, oczywiście znów wpadnie w histerię, jeszcze większą, niż wtedy, kiedy myślał, że to Kamil (Marcin Bosak) zdradził Anitę (Melania Grzesiewicz). Wówczas zadzwonił natychmiast do Magdy (Anna Mucha) z prośbą o radę co ma robić i czy powiedzieć zdradzonej przyjaciółce o zdradzie. Istnieje poważne niebezpieczeństwo, że zrobi to znowu! Czy histeryczny Werner w 1659 odcinku "M jak miłość" narazi zdrowie Magdy i wyśpiewa jej prawdę objawioną o zdradzie męża? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1659 - poniedziałek, 09.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1659 odcinku "M jak miłość" Werner dowie się, kto tak naprawdę przespał się z Julią! Stanie się to dlatego, że Adam nie odczepi się od Sylwii, przyjaciółki kochanki Budzyńskiego. I tak do słowa do słowa, prawda wyjdzie na jaw, a Werner będzie w ciężkim szoku - informuje portal swiatseriali.pl. Czy znów nie powstrzyma wybuchu emocji i zadzwoni do Magdy? 

Przypomnijmy, że Werner w "M jak miłość" już raz to zrobił. Kiedy w 1654 odcinku serialu prawnik męczył się z dylematem, czy ma powiedzieć Anicie o zdradzie narzeczonego, zadzwonił po radę właśnie do Magdy. Wówczas Budzyńska nakrzyczała na niego, że ma siedzieć cicho i to samo nakazała swojemu mężowi, a Werner jej posłuchał. Cała nadzieja w tym, że do tej rady zastosuje się w 1659 odcinku serialu! Bo jak zareaguje chora Magda, kiedy Werner zadzwoni do niej powiedzieć, że to jednak Budzyński uprawiał seks z Julią? 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2633: Oliwka dowie się o zdradzie Kajtka! Nakryje go na schadzce z Lilly – ZDJĘCIA

- Jak czuje się nasza wspólna znajoma Julia? - zapyta Werner Sylwię na spotkaniu w bistro w 1659 odcinku "M jak miłość". 

- To miłe, że tak martwisz się o moją przyjaciółkę... 

- Znasz to powiedzenie  przyjaciółki moich przyjaciółek są moimi przyjaciółkami! - wyjaśni Adam i opowie Sylwii o swoim konflikcie z Kamilem. - Pożarłem się z nim po tym, jak ten dupek przespał się z twoją przyjaciółką. Córkę Kamila uwielbiam, ale jego nie trawię za to, co zrobił Julii, a przy okazji swojej dziewczynie...

- Kamil? To nie Kamil się z nią przespał, tylko Andrzej... Andrzej Budzyński! - zdradzi cała prawdę Sylwia.

I tak w 1659 odcinku "M jak miłość" wielkie poświęcenie Kamila, który chroniąc Magdę przed prawdą udawał przed Wernerem, że to on zdradził ukochaną, straci sens. Werner nie radził sobie z tą informacją i ostatecznie wyprowadził z domu Gryca. Trudno sobie wyobrazić, że poradzi sobie wobec faktów. Czy znów wykona telefon do chorej Magdy i zrzuci na nią potworny ciężar?

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1659: Niewierny Andrzej nie wytrzyma życia w kłamstwie! Mąż Magdy poszuka pomocy u lekarza

M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego! Koniec Łukasza i Patrycji?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze