M jak miłość, odcinek 1652: Niespodziewane święta na Deszczowej. Takich cudów jeszcze u Zduńskich nie było - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1652: Niespodziewane święta na Deszczowej. Takich cudów jeszcze u Zduńskich nie było - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1652: Szokujące święta na Deszczowej. Takich cudów jeszcze u Zduńskich nie było - ZDJĘCIA

W 1652 odcinku "M jak miłość" na Deszczowej zdarzy się cud. Tak jak pokazują na amerykańskich filmach, w Wigilię u Zduńskich zadzieją się rzeczy niezwykłe i szczególnie dzieci będą szalały ze szczęścia. Kinga (Katarzyna Cichopek) już odzyskała wzrok po operacji, więc będzie mogła patrzeć na roześmiane buzie Emilki (Julia Kempka), Zuzi (Marcelina Kempka) i Miśka (Aleksander Bożyk). Ale w 1652 odcinku "M jak miłość" zdarzy się także coś niezwykłego u kochających rodziców, co trudno pochwalić. Co to będzie? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1652 - wtorek, 5.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1652 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek zorganizują Święta Bożego Narodzenia, jakich na Deszczowej jeszcze nikt nie widział. Zduńscy prawdopodobnie będą chcieli wynagrodzić dzieciom chwile grozy, kiedy Kinga traciła wzrok i czekała na operację w szpitalu. Rodzina i przyjaciela wesprą Kingę i Piotrka (Marcin Mroczek) i wszystko będzie wyglądało jak z obrazka. Tylko dlaczego Zduńscy zapomną przy tym o bardzo ważnej sprawie?

W Wigilię na Deszczowej w 1652 odcinku "M jak miłość" pojawi się aż trzech świętych Mikołajów! Bliźniaczki będą w szoku i nawet starszy od nich Misiek będzie pod wrażeniem  - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! Przebiorą się za nich Wojtek (Emilian Kamiński), sąsiad Wiesiek (Marcin Zarzeczny) i Otar (David Gamtsemlidze). Czy to wszystko po to, aby dzieci nie zauważyły wielkiego braku?  

Zobacz też: M jak miłość. Okropny wypadek Patrycji. Łukasz nie daruje sobie, że nie uchronił matki swojego dziecka - WIDEO

W te święta u Zduńskich nie pojawi się Lenka (Marysia Głowacka). I szokujący jest fakt, że Kinga i Piotrek będą zachowywali się tak, jakby nigdy jej tam nie było! Nie będzie prezentów dla najstarszej córki, ani rozmów o niej przy stole. Czy to wpadka produkcji, czy element scenariusza, w którym bohaterka powoli jest "wymazywana"?

Pewne jest, że wszyscy na Deszczowej w te święta w 1652 odcinku "M jak miłość" będą bawić się doskonale - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ! Ale aż trudno uwierzyć, że rodzice idealni, za jakich wszyscy uważają Kingę i Piotrka Zduńskich pozwolą sobie na zapomnienie o jednym z dzieci. 

Przeczytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2613: Sławka upokorzy się przed Kornelem. Wszystko, aby ratować córkę

M jak miłość. Kinga znów zobaczy dzieci, ale nie wszystkie! Tak skończy się choroba Zduńskiej
Najnowsze