M jak miłość, odcinek 1648: Paweł rzuci się na ojca Jaśka kiedy dowie się jak dobierał się do Franki - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1648: Paweł rzuci się na ojca Jaśka kiedy dowie się jak dobierał się do Franki - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1648: Paweł rzuci się na ojca Jaśka kiedy dowie się jak dobierał się do Franki - ZDJĘCIA

W 1648 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) nareszcie pozna prawdę o tym, jakim zboczeńcem jest Igor (Bogusław Kudłek). Trzeci atak ojca Jaśka (Stanisław Dusza) spowoduje, że Franka (Dominika Kachlik) już dłużej nie utrzyma tajemnicy na temat molestowania seksualnego zwyrodnialca i wyżali się mężowi. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Zduński w wielkiej furii zaatakuje na ulicy Igora i odpłaci mu za wszystko, co zrobił jego ukochanej żonie! Czy dojdzie do krwawej bójki, czy raczej zboczeniec w 1648 odcinku "M jak miłość" ucieknie przez atakiem wściekłego Pawła, jak zwykły tchórz? Zobaczcie ZDJĘCIA!

"M jak miłość", odcinek 1648 - wtorek, 22.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1648 odcinku "M jak miłość" zboczeniec Igor po raz kolejny rzuci się na Frankę. Niepomny tego, jak broniła się w bistro przed nim nożem, znów spróbuje ją zgwałcić! Ale jak mówi stare przysłowie "do trzech ray sztuka" i obrzydliwy ojciec Jaśka nareszcie się doigra! Upokorzona Franka tym razem już nie wytrzyma i ze szlochem rzuci się w ramiona Pawła i wyzna mu cała prawdę. Na reakcję Zduńskiego nie trzeba będzie długo czekać!

Paweł w 1648 odcinku "M jak miłość" zareaguje prawdziwą furią. Utuli Frankę i szybko wybiegnie za zboczeńcem na ulicę. Ujawniamy, że niespodziewający się niczego Igor nie zdąży umknąć przed zemstą Zduńskiego. Czy dojdzie do bójki?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1653: Budzyński zdradzi Magdę! Prześpi się z prawniczką Julią na delegacji we Wrocławiu - ZDJĘCIA

Wściekły Paweł w 1648 odcinku "M jak miłość" w ostrych słowach zażąda od Igora, aby raz na zawsze zostawił jego żonę w spokoju. - Ostrzegam… Jeszcze raz… nie utrzymasz rąk przy sobie, to… - Nie wiem, o czym mówisz! - Wiesz doskonale! - doda lodowatym tonem. Zduński pobije zboczeńca za krzywdę jaką wyrządził France? W ostatniej chwili powstrzymają go Basia i Jasiek!

Czy odkrycie prawdy przez Frankę w 1648 odcinku "M jak miłość" zakończy etap znajomości z rodzicami Jaśka? Wszystko co się wtedy wydarzy nie pozostanie bez wpływu na Basię i jej relację z chłopakiem. Tyle, czy obecność w życiu żony i córki Pawła zboczeńca Igora może przenieść cokolwiek dobrego?  

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1649: Anita pożegna się z Polą. Kamil nigdy naprawdę jej nie kochał - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Franka po kolejnym ataku ojca Jaśka powie Pawłowi co jej zrobił zboczeniec
Impreza Basi skończy się nalotem polcji! Ojciec Jaśka znów zataakuje Frankę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze