M jak miłość, odcinek 1645: Wielka ucieczka Dawida. Porzuci okrutną matkę i ukryje się w Grabinie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Wielka ucieczka Dawida. Porzuci okrutną matkę i ukryje się w Grabinie

M jak miłość, odcinek 1645: Wielka ucieczka Dawida. Porzuci okrutną matkę i ukryje się w Grabinie

W 1645 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) ucieknie z domu! Młody Jaszewski wpadnie w rozpacz, kiedy usłyszy, co okrutna matka (Małgorzata Lewińska) zamierza mu zrobić. Dawid ucieknie tam, gdzie zawsze czuł się najbezpieczniej - do domu Mostowiaków w Grabinie. Czy Rogowscy pomogą chłopakowi 13-letniej Basi (Karina Woźniak) ukryć się prze podła matką i uratuję miłość nastolatków? A może wydadzą Dawida Jaszewskiej i zajmą się Basią, aby jak najprędzej zapomniała o ukochanym? Zobacz, co już wiemy o dramatycznej ucieczce Dawida w 1645 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku "M jak miłość" zobaczymy wielki dramat Dawida. Jaszewska wreszcie zdecyduje się wyznać synowi prawdę, że już za chwilę ma zamiar wywieźć go na zawsze do USA! Olga długo nie będzie miała odwagi ujawnić dziecku swoich planów, a kiedy to zrobi, będzie zdecydowanie za późno. Czy okrutna matka porzuci zrozpaczonego syna i odleci za ocean sama? 

Dawid w 1645 odcinku "M jak miłość" nie przyjmie w ogóle do wiadomości planów matki, uzna je za wyjątkowo podłe i ucieknie z domu! Tak młody Jaszewski niespodziewanie znów pojawi się w Grabinie, gdzie czeka na niego kochająca Basia. Jak Rogowscy zareagują na desperacką akcję nastolatka?

Zobacz też: M jak miłość. Gigantyczna wpadka z ciążą Patrycji i Anety. Widzowie ostro reagują na dziwny scenariusz

Jak pisaliśmy TUTAJ - to Marysia w 1645 odcinku "M jak miłość" postanowi zrobić wszystko, aby uratować miłość Basi i Dawida. Czy Artur jej w tym pomoże? Rogowski raczej nie będzie zachwycony, kiedy dowie się, że chłopak ukrywa się w pokoju jego 13-letnie córki!

Wygląda na to, że wielka ucieczka Dawida w 1645 odcinku "M jak miłość" zakończy się wielką wygraną miłości nastolatków. Natomiast matka Dawida porzuci syna i sama wyleci do Stanów, zapominając o swoich rodzicielskich obowiązkach.   

Nie przegap: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze