M jak miłość, odcinek 1642: Pożegnanie Anety i Olka z Izą i Marcinem. Tak odejdą z serialu - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1642: Pożegnanie Anety i Olka z Izą i Marcinem. Tak odejdą z serialu - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1642: Pożegnanie Anety i Olka z Izą i Marcinem. Tak odejdą z serialu - ZDJĘCIA

2022-02-15 8:37

W 1642 odcinku "M jak miłość" nastąpi pożegnanie Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel), którzy wyjadą do Austrii, gdzie lekarz podejmie się stażu lekarskiego w jednym ze szpitali w Wiedniu, a Chodakowska urodzi dziecko i będzie dochodzić do siebie po porodzie. W 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek spędzą ostatnie chwile z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski), podczas których usłyszą niesamowite wieści. Pożegnanie obróci się w jedną ze szczęśliwszych chwil w ich życiu, ale potem na próżno będzie wyczekiwać scen z Anetą i Olkiem. Chodakowscy znikają z serialu.

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą ostatnią scenę z udziałem Anety i Olka, którzy podjęli decyzję o wyjeździe. Przed nimi całkiem nowe życie, bo Chodakowska niedługo rodzi, ale to nastąpi już za granicą. Lekarz zdecydował się przyjąć ofertę pracy w jednym ze szpitali w Wiedniu i razem z żoną wyjadą z Polski. W 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek spotkają się z Izą i Marcinem i to właśnie z nimi spędzą ostatnie chwile w kraju. Zanim to jednak nastąpi, Iza uda się z przyjaciółką na kontrolną wizytę u ginekologa, podczas której pozna płeć jej dziecka. Nie jest tajemnicą, że Chodakowscy nie chcieli wiedzieć czy mają spodziewać się dziewczynki, czy chłopca. 

Jak podaje "Świat Seriali", podczas przyjemnego wieczoru w 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek niespodziewanie zaczną naciskać na Izę, by ta wyjawiła płeć dziecka. Dziennikarka faktycznie to zrobi i powie wszystkim, że Aneta urodzi syna! Wielkiej radości nie będzie końca i nikt nie pomyśli o wylewaniu łez i czułym żegnaniu się. Iza i Marcin wiedzą, że nie rozstają się z rodziną na zawsz, a Aneta i Olek planują wrócić z Wiednia. Jak to będzie wyglądało w praktyce? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1637: Pierwsza taka noc Izy i Marcina po rozstaniu. Nie pozwoli jej już nigdy odejść - ZDJĘCIA, WIDEO

Pewnym jest, że widzowie "M jak miłość" przez dłuższy czas nie zobaczą na ekranie Chodakowskich. Scenarzyści skupią się na losach Izy i Marcina i nie będzie relacji z nowego życia Anety i Olka w Austrii. Nie wiadomo kiedy wrócą do "M jak miłość", ale raczej nie zdarzy się to prędko. Widzowie będą musieli się nacieszyć ich ostatnią na ten moment sceną w 1642 odcinku "M jak miłość", kiedy młodzi rodzice dowiedzą się, że będą mieli synka. Czy za granicą ich życie się ułoży i wrócą jako szczęśliwa rodzina? Trudno powiedzieć jaki los czeka Chodakowskich, ale jeśli już wrócą do Polski, na pewno przyjadą z jakąś niespodzianką. Pytanie tylko czy dobrą, czy złą. Póki co widzowie muszą się zadowolić wątkiem pogodzonych i szczęśliwych Marcina i Izy. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1641: Budzyński wygra wojnę z zabójcą Zbyszkiem. Tak pozbędzie się syna sąsiadki Reni

M jak miłość, odcinek 1637: Pierwsza taka noc Izy i Marcina po rozstaniu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze