M jak miłość, odcinek 1641: Kamil nie pozwoli Poli zobaczyć matki! Weronika wyjdzie z aresztu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1641: Kamil nie pozwoli Poli zobaczyć matki! Weronika wyjdzie z aresztu

M jak miłość, odcinek 1641: Kamil nie pozwoli Poli zobaczyć matki! Weronika wyjdzie z aresztu

2022-02-08 13:12

W 1641 odcinku "M jak miłość" Kamil (Marcin Bosak) nieźle załatwi Weronikę (Ewelina Kudeń-Nowosielska). Za porwanie Poli (Hanna Nowosielska) i ukrywanie położenia dziecka przed prawnikiem, sąd zadecyduje, że wyrodna matka może widywać córkę tylko o wyznaczonych porach. Gryc w 1641 odcinku "M jak miłość" natychmiast wykorzysta to na swoją korzyść. Nie będzie skory do żadnych ustępstw i nie pozwoli zobaczyć się Weronice z dziewczynką. Niestety nie ma pojęcia, że ktoś bardzo mu bliski działa za jego plecami...

"M jak miłość", odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku "M jak miłość" Kamil wykorzysta fakt, że sąd zdecyduje ograniczyć prawa rodzicielskie Weronice, a kobieta będzie mogła widywać Polę tylko o wyznaczonych godzinach. Z tym pojawi się duży problem, bo wyrodna matka dziewczynki będzie chciała przełożyć dzień spotkania z córką. Prawnik w 1641 odcinku "M jak miłość" okaże się bezwzględny. Jak podaje "Świat Seriali" nie pozwoli na widzenie się córki z matką w innym terminie.

- Sorry, spotkania z dzieckiem to nie lista życzeń - przegapisz termin, trudno, będziesz musiała poczekać do następnego... - prawnik nie zgodzi się na żadne ustępstwa. - Ale wtedy nie zobaczę Poli przez całe dwa tygodnie... Specjalnie znalazłam pracę tutaj, na miejscu, żeby móc się z Polą regularnie widywać - zauważy kobieta. - Gdyby to ode mnie zależało, nie zobaczyłabyś jej już nigdy - zamknie temat Gryc.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1636: Potworny koniec Budzyńskiego i Wernera. Klienci kancelarii po tym co usłyszą o przeszłości Andrzeja zaczną uciekać jeden po drugim! – ZDJĘCIA

Kamil w 1641 odcinku "M jak miłość" będzie bezwzględny, co zauważy Anita (Melania Grzesiewicz) i zwróci uwagę ukochanemu, że może jednak trochę przesadza w byciu aż tak surowym dla Weroniki. - Nie ufam tej kobiecie i nie wierzę ani jednemu jej słowu... Wybacz, ale nie chcę już o tym rozmawiać. (...) W tej sprawie zdania nie zmienię - rzuci ostro prawnik w 1641 odcinku "M jak miłość", a nieco później Anita spotka się z matką Poli osobiście. 

- Posłuchaj, ja... Po tym, co się wydarzyło inaczej patrzę na swoje życie... I widzę, ile popełniłam błędów i jaką krzywdę wyrządziłam Poli... Zrobię wszystko, żeby to naprawić (...) Nie chcę walczyć o odzyskanie córki, chcę tylko być obecna w jej życiu... Wiem, że bardzo kochasz Polę, że wspaniale się nią opiekujesz i niczego jej nie brakuje, ale ja... Boże, tak strasznie za nią tęsknię... Wyobraź sobie, że musiałabyś tyle czekać, żeby ją zobaczyć... - powie błagalnym tonem wyrodna matka Poli, ale Anita będzie mocno zmieszana. - Jesteś tu, przyszłaś... Czyli wiesz, że to, że Kamil odcina mnie od Poli, nie jest dla niej dobre... Jeśli ty Kamila nie przekonasz, to już nikt... - doda zdesperowana matka Poli. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1635: Ostatnia wola zmarłych Marzenki i Andrzejka. Ula wyjawi ją Bartkowi - ZDJĘCIA

Kamil w 1641 odcinku "M jak miłość" nie będzie miał pojęcia, że Anita kombinuje za jego plecami. Prawnik nie podejrzewa, że sekretarka zrobi coś wbrew jego woli. Mocno się pomyli, bo Laskowska w 1641 odcinku "M jak miłość" kolejny raz da się nabrać na miłe słówka skruszonej Weroniki i poda jej datę i godzinę spotkania na placu zabaw, gdzie zabierze Polę. Kamil nie będzie wiedział o tajemnym układzie, ale pewnym jest, że niebawem sprawa wyjdzie na jaw. Wtedy wściekłość Gryca sięgnie zenitu. Anita popełni duży błąd. 

M jak miłość. Tak choroba Kingi wpłynie na rodzinę Zduńskich. Zabraknie nie tylko ich córki Lenki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze