M jak miłość, odcinek 1640: Wstrząsające spotkanie Uli z ojcem. Przypomni jej się całe piekło, jakie urządził Jakubczyk

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1640: Wstrząsające spotkanie Uli z ojcem. Przypomni jej się całe piekło, jakie urządził Jakubczyk

M jak miłość, odcinek 1640: Wstrząsające spotkanie Uli z ojcem. Przypomni jej się całe piekło, jakie urządził Jakubczyk

2022-02-17 12:23

W 1640 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) postanowi skonfrontować się z przeszłością i chociaż ułożyła sobie życie z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), ojciec pijak zniszczy jej spokój. Lisiecka zacznie się zadręczać do tego stopnia, że postanowi osobiście rozmówić się z Jakubczykiem (Michał Breitenwald). W 1640 odcinku "M jak miłość" pojedzie w miejsce, gdzie przebywa ojciec i zastanie go w tragicznym wręcz stanie. Przekona się, że pijak upadł na dno, ale nie wie, że chce pociągnąć ją za sobą. Wstrząsająca wizyta u ojca nie da Uli normalnie funkcjonować.

"M jak miłość" odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1640 odcinku "M jak miłość" Uli nie da spokoju myśl o ojcu, który nagle powrócił do jej życia i straszy ją sądem. Lisiecka miałaby wypłacać Jakubczykowi alimenty, chociaż to przecież on ją w przeszłości porzucił, a teraz stał się wrakiem człowieka. Bartkowi nie spodoba się pomysł żony, która zechce skonfrontować się z tatą.

- (...) Nic mu nie jesteś winna - powie Bartek w 1640 odcinku "M jak miłość". - On jest innego zdania, jak widać - stwierdzi Ula, odnosząc się do pisma sądowego. - Nie psuj sobie tym nerwów i nie zadręczaj się, chodźmy spać - podsumuje Lisiecki, ale już następnego dnia Ula postanowi osobiście spotkać się z ojcem, więc pojedzie w miejsce, gdzie mężczyzna będzie przebywał. Trudno mówić o schludnym mieszkaniu, bo Jakubczyk postawił w swoim życiu na picie i koczowanie w podejrzanych miejscówkach. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1639: Skandal u Mostowiaków! 13-letnia Basia spędzi noc z Dawidem. Marysia pozwoli córce spać z chłopakiem w jednym łóżku - ZDJĘCIA

W 1640 odcinku "M jak miłość" Ula dotrze na miejsce i od razu zastanie ojca z butelką wódki przy boku. Wstawiony alkoholem Jakubczyk otworzy oczy i dziwnie zareaguje na widok córki. - Moja Ulcia przyjechała, no nie mogę. Przepraszam, że tu taki bałagan, jakbym wiedział, to bym trochę ogarnął - powie niewyraźnie mężczyzna. - Usiądź, ja tu tylko przyszłam porozmawiać, bo dostałam pismo z sądu - wytłumaczy mocno zmieszana Ula. - To nie ja, to sąsiedzi - wyjaśni Jakubczyk w 1640 odcinku "M jak miłość". - Ale to podpisałeś - przypomni mu Ula. - Podpisałem, co miałem zrobić, ale ja mogę jeszcze to wszystko wycofać... No co ty, córcia, ja bym cię miał po sądach ciągać? Usiądź - powie ojciec Uli. 

Przeczytaj: M jak miłość. Marzenie Franki i Pawła nie spełni się nawet kilka miesięcy po ślubie. Basia zostanie ze Zduńskimi - ZDJĘCIA

Ulą wstrząśnie spotkanie z ojcem w 1640 odcinku "M jak miłość". Widząc, w jakich warunkach mieszka, wyciągnie z portfela pieniądze i podaruje ojcu. Nie będzie mogła patrzeć na fatalne warunki, w których przebywa mężczyzna, wiec się oddali. Wróci do Grabiny i postanowi poszukać rady u Barbary (Teresa Lipowska). Potem w 1640 odcinku "M jak miłość" jeszcze raz porozmawia z Bartkiem, który będzie przeciwko pomocy dla jej ojca pijaka. - Ja nie umiem go tak zostawić... - powie szczerze Ula. - Co chcesz zrobić? Zrozum kochanie, że to twój ojciec zgotował sobie taki los - powie Bartek i podkreśli, że żona ma już rodzinę i dom. Wygląda jednak na to, że Ula będzie chciała w jakiś sposób dogadać się z tatą, który wyrządził jej dużo krzywdy. 

M jak miłość. Koszmarny powrót ojca Uli.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze