M jak miłość, odcinek 1640: Ula oszukana przez własnego ojca! Pijak pozwie ją do sądu i wyciągnie od niej dużą kasę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1640: Ula oszukana przez własnego ojca! Pijak pozwie ją do sądu i wyciągnie od niej dużą kasę

M jak miłość, odcinek 1640: Ula oszukana przez własnego ojca! Pijak pozwie ją do sądu i wyciągnie od niej dużą kasę

W 1640 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) zostanie okradziona! I to przez kogo - przez własnego ojca pijaka (Michał Breitenwald)! "Tatuś" poda żonę Bartka (Arkadiusz Smoleński) do sądu i zapowiada się na to, że wyciągnie od córki wielką kasę! Powrót ojca do życia Uli będzie jak najgorszy koszmar z dzieciństwa. Pijak, który wiele lat temu wyrzekł się własnego dziecka, w 1640 odcinku "M jak miłość" wróci do córki po pieniądze i w dodatku to będzie wielkie oszustwo! Jak Ula poradzi sobie z kolejnym rodzinnym koszmarem?

"M jak miłość, odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1640 odcinku "M jak miłość" Ula i Bartek nadal będą walczyli o spokój w życiu Kalinki (Oliwia Kępka). Podła siostra Marzenki (Olga Szomańska) jeszcze długo nie odpuści i będzie zatruwała Lisieckim życie, aby odebrać im dziecko. Beacie (Izabela Warykiewicz) chodzi wyłącznie o pieniądze ze spadku po babci, ale udaje, że walczy o dobro córki Marzenki i Andrzejka (Tomasz Oświeciński). I jakby tego było mało w 1640 odcinku wróci biologiczny ojciec Uli i to po grubą kasę!

Jak informuje portal "Świat seriali" w 1640 odcinku "M jak miłość" Jakubczyk pojawi się w życiu córki za pośrednictwem pisma z sądu. Lisiecka otworzy je przekonana, że to kolejny etap batalii o Kalinkę. Kiedy przeczyta o co chodzi, dosłownie straci mowę! Jak to możliwe, że ten pijak, który nigdy stał się ojcem, teraz chce od Uli pieniędzy?

Nie przegap: Zniewolona. Syn Grigorija w 4 sezonie. Zagra go gwiazdor M jak miłość - ZDJĘCIA

- Nie wierzę! Mój ojciec... Wystąpił do sądu... Pozwał mnie... o alimenty! - Ula wybuchnie po przeczytaniu sądowego pozwu. Ale w 1640 odcinku "M jak miłość" żona Bartka postanowi się z ojcem spotkać i wyjaśnić sprawę. 

I wtedy właśnie Jakubczyk oszuka córkę. W 1640 odcinku "M jak miłość" przyjmie Ulę jak ukochane dziecko, za którym od zawsze tęskni i chce naprawić zniszczone lata temu relacje. Wprawdzie pijak doda, że jest bardzo biedny i musi się utrzymać - jak podaje "Świat seriali" - za kwotę 1376 zł i nie może podjąć dodatkowej pracy z powodu licznych chorób. Alimenty od Uli w wysokości 1200 zł byłaby la niego zbawieniem, ale "skruszonemu" ojcu nie o to będzie chodzić... 

Niestety Ula 1640 odcinku "M jak miłość" da się ojcu nabrać na bajeczkę o miłości i zacznie rozważać pomoc finansową dla niego.  Ale widzowie zobaczą, że Jakubczyk kłamał, bo pochwali się tym przed sąsiadem... Czy ktoś ostrzeże Ulę, zanim wyda fortunę na podłego ojca pijaka?

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1634: Przez tragiczny wypadek Kamil, Anita i Pola nie dojadą na ślub Pawła i Franki do Bukowiny - WIDEO

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze