M jak miłość, odcinek 1640: Koszmarny powrót ojca Uli. Wyląduje w sądzie przez pijaka Jakubczyka - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1640: Koszmarny powrót ojca Uli. Wyląduje w sądzie przez pijaka Jakubczyka - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1640: Koszmarny powrót ojca Uli. Wyląduje w sądzie przez pijaka Jakubczyka - WIDEO

2022-02-09 10:56

W 1640 odcinku "M jak miłość" Ula (Iga Krefft) przeżyje wstrząs! Do Grabiny wróci Jakubczyk (Michał Breitenwald), który zniszczy spokój córki i jej męża. Mężczyzna pojawi się w najmniej spodziewanym momencie, a do tego od razu poda Ulę do sądu! Lisiecka nie uwierzy, że przez własnego ojca będzie musiała stawiać się na rozprawach, więc postanowi zobaczyć się z nim osobiście. Niebawem w "M jak miłość" odkryje, że Jakubczyk jest na dnie, pije i w ogóle nie kontroluje tego, co robi. Pijak da popalić Lisieckim, a do Uli wróci koszmar z przeszłości.

Powrót Jakubczyka do "M jak miłość" zmieni wszystko! Ojciec Uli zniszczy życie Lisieckich? 

W 1640 odcinku "M jak miłość" Ula przeżyje szok, kiedy dowie się, że Jakubczyk chce powrócić do jej życia i skutecznie je zniszczyć. Oniemieje na widok pisma sądowego, które będzie zawierało informacje o rozprawie. Jakubczyk zażąda pomocy od córki, która nigdy go nie obchodziła, a teraz miałaby dawać mu alimenty. Ulę zniesmaczy cała sprawa i przewidzi, że szykują się prawdziwe kłopoty.

- Myślę, że dla Uli postać ojca jest dramatyczną postacią, ona w Grabinie stworzyła sobie całkowicie nowe życie, nowy świat... Myślę, że chciałaby przy tym pozostać, a niestety przychodzi zimny prysznic i budzi ją z tego snu i Ula orientuje się, że ten koszmar, ta trauma cały czas gdzieś tam z tyłu jest... - tłumaczy Iga Krefft w kulisach "M jak miłość". 

Wiadomo już, że niebawem w "M jak miłość" Jakubczyk sam przyjdzie do córki i zażąda pomocy.

- Po to są dzieci, żeby pomagać rodzicom na starość! - krzyknie pijak. - Wynoś się stąd - rzuci ostrzegawczo Lisiecka, ale ostatecznie przekona się, by samemu udać się do ojca. Właśnie podczas wizyty w jego kanciapie zobaczy, że ojciec jest na dnie i jedyne co robi to pije i zadaje się z podejrzanymi typami. Lisiecka wystraszy się tego, co zobaczy, a jednak jakaś myśl w głowie nie pozwoli jej zostawić mężczyznę na pastwę losu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

- Ula czuje taki ludzki, przyzwoity obowiązek już bez względu na to czy to jest jej ojciec, czy nie, po prostu żeby sprawdzić czy z tą osobą wszystko jest ok. Jest zdruzgotana widząc stan, w jakim jest ojciec i miejsce, w którym mieszka. Wstrząsa nią to, że tak naprawdę gdyby nie Grabina to ona mogłaby skończyć tak samo - tłumaczy serialowa Ula w kulisach "M jak miłość". Trzeba przyznać, że warunki życia Jakubczyka będą naprawdę przerażające, a do Lisieckiej wrócą wszelkie złe wspomnienia i wielka trwoga o to, czy kiedyś nie wyląduje jak ojciec.

- Jakubczyk czuje to, że zniszczył swoje życie w jakiś sposób, a przez to zniszczył życie córki. Pragnie w tej chwili rozmowy z Ulą, chce się do niej jakoś zbliżyć - tłumaczy Michał Breitenwald, który w "M jak miłość" wciela się w rolę Jakubczyka. - Ja myślę, że Ula wie, że ze strony jej ojca nigdy nie było czystej sytuacji, tam był jakiś drugi powód - dodaje Ula z "M jak miłość" i wiadomo już, że nic dobrego nie wyniknie z pojawienia się mężczyzny w Grabinie. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2571: Oliwka rzuci Kajtka przez Justina?! Nie odpuści sobie Patryka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

M jak miłość. Koszmarny powrót ojca Uli.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze