M jak miłość, odcinek 1640: Józef Modry posądzony o zdradę! Nagranie czułości to dopiero początek afery

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1640: Józef Modry posądzony o zdradę! Nagranie czułości to dopiero początek afery

M jak miłość, odcinek 1640: Józef Modry posądzony o zdradę! Nagranie czułości to dopiero początek afery

W 1640 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) zostanie oskarżony o zdradę! Co gorsze, zostanie nagrany filmik, na którym jego czułości z dużo młodszą kobietą będzie widać jak na dłoni! W co się wplącze przyjaciel Barbary (Teresa Lipowska)? Wszyscy w Grabinie oniemieją, kiedy rozejdą się plotki na temat prowadzenia się Modrego. Sprawdź co już wiemy na temat szokujących wydarzeń w 1640 odcinku "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1640 - wtorek, 22.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1640 odcinku "M jak miłość" zacznie się od tego, że Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) oskarży Józefa o romans z Barbarą. Od czasu, kiedy pani sołtys pokłóciła się z Modrym i Mostowiakową o sposób prowadzenia zajęć fitness, szuka ona u starszych spisku i niecnych uczynków. Czy będzie miała rację?

Jak informuje "Świat seriali" widok Barbary z Józefem w 1640 odcinku "M jak miłość" sprowokuje panią sołtys do rozważań na temat pary przyjaciół. 

- A nie mówiłam?! Wiedziałam! Byłam pewna, że mają romans! - będzie krzyczała Kisielowa do męża, widząc w środku nocy Basię w towarzystwie Modrego.

- Coś takiego! W życiu bym nie przypuszczał! - odpowie Żak (Krzysztof Tyniec).

- Teraz wszystko jasne jak słońce... Dlatego Basia ostatnio tak dziwnie się zachowywała... 

Zobacz też: Zniewolona 3, odcinek 16: Żadan dopadnie Katię w kryjówce. Siostra Grigoria ją wykończy - ZWIASTUN

Jednak prawdziwa bomba wybuchnie w 1640 odcinku "M jak miłość" wybuchnie, kiedy Żak będzie przechodził obok domu Modrego. Nastawiony przez żonę zacznie zaglądać za płot i zobaczy Józefa w objęciach młodej, ślicznej blondynki! 

Robert w 1640 odcinku "M jak miłość" schowa się za drzewo i zacznie nagrywać, jak Modry ściska dziewczynę i otula jej szyję szalikiem. Dziewczyna z wdzięczności uśmiechnie się i pocałuje Józefa w policzek... Żak zrobi kilka zdjęć tych czułości i - wg "Świata seriali"" - wróci do domu z opowieścią, że Józef zdradza Barbarę! Na reakcję Kisielowej nie trzeba będzie długo czekać.  

- Józek, tego się po tobie nie spodziewałam! Omotałeś moją najlepszą przyjaciółkę... ukradłeś jej serce...- pani sołtys dosłownie rzuci się na Modrego. - A potem podstępnie sprowadziłeś sobie tutaj tę dziewczynę! Jak ci nie wstyd?!

- Zosiu... pozwól, że ci przedstawię - to Jagoda (Katarzyna Kołeczek), moja siostrzenica - wyjaśni Józef dusząc się ze śmiechu. 

Czytaj także: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1635. Afera w Grabinie! Kisielowa rzuci Barbarze w twarz podłe oskarżenia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze