M jak miłość, odcinek 1635: Ostatnie chwile Oli i Tadeusza razem. Nie powie mu, że ma męża, który ją dręczy - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1635: Ostatnie chwile Oli i Tadeusza razem. Nie powie mu, że ma męża, który ją dręczy - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1635: Ostatnie chwile Oli i Tadeusza razem. Nie powie mu, że ma męża, który ją dręczy - WIDEO

2022-02-07 20:59

W 1635 odcinku „M jak miłość” Ola (Justyna Karłowska) i Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) spróbują nadrobić stracony czas, gdy nie byli razem! Kiemlicz zaprosi swoją ukochaną nie tylko do swojego serca, ale również i domu, gdzie przeprowadzą się wspólnie z Gabrysią (Sara Lesiczka), a sadownik zacznie je rozpieszczać! W 1635 odcinku „M jak miłość” Ola i Tadeusz nie będą mogli nacieszyć się swoim szczęściem, na którą z zazdrością będą patrzyli Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński)! Wtedy jeszcze nic nie będzie zwiastowało końca ich miłości… Zobaczcie scenę WIDEO z 1635 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1635 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1635 odcinku „M jak miłość” Tadeusz nie będzie chciał dłużej marnować czasu i zaprosi pod swój dach ukochaną Olę i jej córeczkę Gabrysię, z resztą w której ojcostwo już raz próbowała go wrobić! W ten sposób zakochani będą chcieli narobić chwile, gdy mimo iż tak bardzo się kochali, to nie mogli być razem. Kiemlicz ciągle trwał w dziwnej relacji z Edytą (Kamila Urzędowska), w której dla niego chodziło wyłącznie o seks, a dla niej o majątek sadownika! Przebiegła materialistka skutecznie próbowała skłócić ze sobą Tadeusza i Olę, aby ta nie odebrała jej solidnego płaszczyka gotówki, ale w końcu sama przegrała, gdyż ich uczucie zwyciężyło! Po wielu trudach Ola i Tadeusz znów zostali parą, a w 1635 odcinku „M jak miłość” ich miłość tylko będzie kwitnąć!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1640: Obrzydliwe plotki o romansie Barbary z Modrym! Józek będzie grał na dwa fronty

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ szczęście Oli i Tadeusza w 1635 odcinku „M jak miłość” >>>

M jak miłość odcinek 1635: Ostatnie chwile Oli i Tadeusza przed powrotem jej okrutnego męża!

W 1635 odcinku „M jak miłość” Tadeusz będzie rozpieszczał swoją ukochaną jak tylko najlepiej potrafi! W końcu będzie miał u swojego boku ukochaną kobietę, dla której kompletnie stracił głowę i przy której znów mógł uwierzyć w miłość po stracie narzeczonej!

- Rozpieszczasz mnie. Codziennie szykujesz dla mnie takie pyszności – stwierdzi Ola.

- No bo tak wiesz przez żołądek do serca. Wszystko po to, abyś mi nie uciekła z Gabrysią na stare śmieci – odpowie.

- Nie mam dokąd już wracać. No przede wszystkim wcale nie chce – szepnie mu do ucha. 

W 1635 odcinku „M jak miłość” oboje będą tak szczęśliwi, że w końcu mogą być razem i nie będą mogli zrozumieć, dlaczego zajęło im to tyle czasu, aby znów być razem!

- Wiesz wciąż nie mogę uwierzyć, że tu jestem z tobą – przyzna zakochana Ola.

Zobacz także: M jak miłość. Pola będzie miała nowego dziadka! Będzie dla niej ważniejszy niż Kamil – WIDEO

Gorące pocałunki w 1635 odcinku „M jak miłość” przerwie wizyta Uli, Bartka i Kalinki (Oliwka Kępka)! Lisieccy nie będą mogli już patrzeć na ich szczęście, choć w głębi serca będą bardzo szczęśliwi, że Ola i Tadeusz w końcu są razem i wszystko jest już tak jak powinno być!

- Oho no nie! – powie na dzień dobry Ula, gdy przyłapie swojego szefa na czułościach z Olą.

- Oh Romeo mój Romeo – skwituje Bartek.

- Co zazdrośniki?… Dobra faceci do roboty, kobiety się obijają, ale jutro zmiana – zarządzi Tadzio, ale ciągle nie będzie mógł oderwać się od ukochanej Oli, czym tylko jeszcze bardziej zdenerwuje Ulę!

- Dobra Bartek, weź go zabierz, bo to już się robi nudne! – powie Lisiecka.  

Wtedy w 1635 odcinku „M jak miłość” jeszcze nic nie będzie zwiastowało końca ich miłości, jednak się później okaże to będą ostatnie szczęśliwe i wspólne chwile Oli i Tadeusza, gdyż na jaw wyjdzie, że była prostytutka ma męża i to jego tak naprawdę kocha!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1642: Aneta i Olek przed wyjazdem z kraju poznają płeć dziecka! To będzie ostatnia scena Chodakowskich - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość odcinek 1635 ZWIASTUN. Dawid znów złamie Basi serce. Napad na Józefa Modrego. Mąż Oli zacznie jej grozić
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany