M jak miłość, odcinek 1635: Modry dostanie zawału serca?! Siostrzenica Józefa wyjdzie z więzienia i nie będzie miała dla niego litości

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1635: Modry dostanie zawału serca?! Siostrzenica Józefa wyjdzie z więzienia i nie będzie miała dla niego litości

M jak miłość, odcinek 1635: Modry dostanie zawału serca?! Siostrzenica Józefa wyjdzie z więzienia i nie będzie miała dla niego litości

W 1635 odcinku "M jak miłość" Józef Modry (Stefan Friedmann) znajdzie się znów w poważnym niebezpieczeństwie! Kolejna młoda kobieta wtargnie w życie przyjaciela Barbary (Teresa Lipowska) i może doprowadzić do tego, że starszy pan umrze na zawał serca! Jeszcze pamiętamy, jak psychopatyczna opiekunka (Magdalena Rembacz) Modrego próbowała go okraść i zamordować. Teraz własna siostrzenica (Katarzyna Kołeczek) Józefa wyjdzie z więzienia i spróbuje dokładnie tego samego! Czy Barbara w 1635 odcinku "M jak miłość" znów uratuje życie samotnego staruszka?

"M jak miłość" odcinek 1635 - poniedziałek, 7.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1635 odcinku "M jak miłość" Józef zwierzy się Barbarze, że coraz gorzej się czuje. Modry zauważy, że ma poważne problemy z pamięcią. Jak podaje światseriali.interia.pl jako przykład poda ciasto, które sam upiekł - wypiek nagle zniknie, a zjedzenia go Józef kompletnie nie będzie pamiętał. Później Józef oskarży sam siebie, że zapomniał zamknąć drzwi do domu. Jednak, kiedy prawda wyjdzie na jaw okaże się znacznie gorsza, niż problemy z pamięcią starszego pana!

Modry w 1635 odcinku "M jak miłość" w końcu zorientuje się, że do jego domu włamała się siostrzenica Jagoda. Dziewczyna właśnie wyjdzie z więzienia i wpadnie na pomysł urządzenia sobie życia na wolności u boku wujka! Tyle, że Józef nie zostanie o tym poinformowany i poczuje się poważnie zagrożony. Czy słusznie? 

Czytaj też: Barwy szczęścia, odcinek 2558: Ukochany Iwony ma nieślubne dziecko! Kępski wmiesza się w nielegalny handel organami

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski w przerażającej przepowiedni, mówi o WOJNIE! Co nam grozi?!

Pewne jest, że w 1635 odcinku "M jak miłość" nie wróci do życia Modrego psychopatka-opiekunka Ola. Złodziejka została aresztowana przez Sonię (Barbara Wypych) i Rafała (Jakub Kucner) i raczej nie zobaczymy jej już nigdy w Grabinie. Tym razem jednak u boku Józefa pojawi się młoda dziewczyna z jego rodziny, która dołączyła do obsady "M jak miłość" w październiku 2021. 

- W domu nie ma niczego cennego... - uprzedzi Józef włamywaczkę.

 - Cześć, wujek. Twój placek był zarąbisty, sam go upiekłeś? - rzuci "na powitanie" Jagoda.

- To ty?! Zawału przez ciebie prawie dostałem! - przerazi się Modry. - Co tu robisz? 

- Jak to - co?! Wczoraj wyszłam z więzienia i od razu przyjechałam. Z naszej rodziny zostaliśmy tylko ja i ty... To gdzie miałam przyjechać, jak nie do ciebie? - odpowie Jagoda i rzuci się przytulać Józefa. 

Czy w 1635 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, za co siostrzenica Modrego siedziała w więzieniu? Czy z jej strony będzie zagrażało wujkowi poważne niebezpieczeństwo? Miejmy nadzieję, że Barbara szybko będzie mogła ją poznać. Mostowiakowa rozpozna nawet najbardziej skryte plany Jagody!

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

Kim jest Katarzyna Kołeczek, która w "M jak miłość" zagra Jagodę, siostrzenicę Modrego?

Jagoda w w "M jak miłość" to ostatni żyjący członek rodziny Józefa Modrego. Dziewczyna będzie po przejściach - w 1635 odcinku serialu pojawi się u wujka zaraz po wyjściu z więzienia. Kim jest młoda aktorka, która ją zagra?

Katarzyna Kołeczek ma 38 lat i jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Warszawskiej Akademii Teatralnej. W latach 2008-12 występowała w Teatrze Polskim w Warszawie. Kołeczek znana jest szerszej publiczności z ról w filmach i kilkunastu serialach. W jakich rolach widzieliśmy aktorkę m.in.?  

- "Tatuśkowie" - jako policjantka

- "Zakochani po uszy" - jako Maryla, siostra Borysa, 

- "Barwy szczęścia" - jako Ela 

- "Na dobre i na złe" - Zuza Gawińska

- "Komisarz Alex" - jako Judyta Różycka

- "Ojciec Mateusz" - 3 role, jako: Krystyna Waluś, Tania Iwanyczuk. Zosia Dołęcka

- "Przyjaciółki" - jako Sylwia, żona Marka

- "Na Wspólnej" - 2 role, jako: Agata i Julia Zdrojewska

- "Klan" - jako Helena

- "Plebania" - jako Marta. 

- "Złotopolscy" - jako Amelia Ziółkowska

- "Pierwsza miłość" - jako Dagmara Cieślik, matka Lenki

- "M jak miłość" - 3 role, jako: kandydatka na sekretarkę, sekretarka Jakuba i Ireneusza i barmanka w "Oazie".

Katarzyna Kołeczek grała także w takich hitach filmowych, jak: "Listy do M", "Cup Cake", "Wojna żeńsko-męska", "Bachanalia".  

Miłość Izy i Marcina w M jak miłość przetrwa nawet rozstanie aktorów! Aż żal będzie patrzeć na Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego
Najnowsze