M jak miłość, odcinek 1633: Marcin po upojnym seksie z Izą będzie błagał żonę, żeby z nim została - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1633: Marcin po upojnym seksie z Izą będzie błagał żonę, żeby z nim została - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1633: Marcin po upojnym seksie z Izą będzie błagał żonę, żeby z nim została - WIDEO

2022-01-21 18:37

W 1633 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) będą się bardzo namiętnie godzić. Para wróci do siebie, a Iza zapomni o pomyśle mieszkania z dziećmi w Gródku. Chodakowscy znów będą szczęśliwą rodziną i zaczną nadrabiać stracony czas. Po upojnym seksie w 1633 odcinku "M jak miłość" Marcin nie wypuści żony z objęć. Przypilnuje, żeby ukochana została z nim na zawsze. Będzie widać, że oboje bardzo się za sobą stęsknili i zbyt długo żyli w rozłące. Zaszaleją do tego stopnia, że odwołają ważne zobowiązanie. Zobaczcie WIDEO z tych scen w serialu!

"M jak miłość" odcinek 1633 - poniedziałek, 31.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1633 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin nie będą mogli się od siebie oderwać. Tak jakby chcieli odzyskać stracony czas, kiedy trwali w kryzysie małżeńskim. - Wielu z państwa, naszych widzów, kibicowało parze Iza i Marcin i chyba się udało! - mówi Adriana Kalska w kulisach "M jak miłość". 

- Piękna, mądra miłość musi przetrwać. Oni się przecież kochali. Stracili do siebie zaufanie, co jest bardzo ważne, bo w miłości najważniejsze jest niestety (bo to trudna sprawa) zaufanie i wiarygodność - dodaje serialowa Barbara. - Moja mama zawsze mówiła, że w miłości jest tak, że w stosunku do drugiego partnera trzeba położyć na szalę zalety i wady. Jeżeli te zalety przeważają, to trzeba przymknąć oko na te wady, bo my je też mamy - dopowiada Teresa Lipowska. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1631: Rozpacz Kalinki w siedlisku. Ula zabierze ją w miejsce gdzie córka przypomni sobie zmarłą Marzenkę - ZDJĘCIA

Iza i Marcin w 1633 odcinku "M jak miłość" przeżyją rozkwit uczucia i nie będą mogli się od siebie oderwać!

- Mogłabym tak zostać już na zawsze... - westchnie Iza po namiętnym seksie.

- Więc... zostańmy - zacznie błagać Chodakowski i rzuci pomysł, że odwołają wyjazd na ślub Pawła. 

- Jak to? Przecież tak nie wypada... - Iza zacznie się zastanawiać, czy to na pewno dobry pomysł. 

- Słyszałaś, co powiedziała dziś terapeutka? Musimy znaleźć czas dla siebie. Zostaniemy w domu i nacieszymy się sobą. Bez tego całego zamieszania, bez innych ludzi, bez dzieci... To zalecenie specjalisty... i bardzo ważny element terapii - Marcin ostatecznie przekona żonę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1632: Koszmar na wieczorze panieńskim Franki! Narzeczona Pawła pobije striptizera, a później będzie jeszcze gorzej

W 1633 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin jednak wybiorą łóżko i swoje towarzystwo, a Chodakowski nie pozwoli żonie odejść. 

- (...) Miłość Izy i Marcina już tyle przeszła i ciągle rozkwita, tak jakby na nowo się poznają i to jest przepiękne - komentuje losy Chodakowskich Mikołaj Roznrski w kulisach "M jak miłość", co tylko potwierdza, że w najbliższym czasie będą oni bardzo szczęśliwi i nie będzie mowy o żadnym kryzysie małżeńskim, który trwał już długi czas i momentami można było myśleć, że Chodakowscy rozstaną się na zawsze. 

Miłość Izy i Marcina w M jak miłość przetrwa nawet rozstanie aktorów! Aż żal będzie patrzeć na Adrianę Kalską i Mikołaja Roznerskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze