M jak miłość, odcinek 1623: Ślub u Mostowiaków w cieniu żałoby. Marysia znajdzie nowego męża dla Marty - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1623: Ślub u Mostowiaków w cieniu żałoby. Marysia znajdzie nowego męża dla Marty - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1623: Ślub u Mostowiaków w cieniu żałoby? Marysia znajdzie nowego męża dla Marty - ZDJĘCIA

2021-12-20 20:23

W 1623 odcinku "M jak miłość" u Mostowiaków wciąż wszyscy będą przeżywali żałobę po śmierci Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński), ale to nie przeszkodzi Marysi (Małgorzata Pieńkowska) planować romansu młodszej siostry, a może nawet ślubu! Samotna Marta (Dominika Ostałowska) w 1623 odcinku "M jak miłość?" pożali się Rogowskiej, że jest szczęściarą mając u boku takiego męża jak Artur (Robert Moskwa) i powinna o niego dbać. Marysia od razu znajdzie dla Marty odpowiedniego kandydata na małżonka! Poznajcie szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1623 - poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Przyjazd Marty w 1623 odcinku "M jak miłość" do rodzinnego domu Mostowiaków w Grabinie zbiegnie się w czasie z bolesnymi przeżyciami wszystkich mieszkańców. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński), a także babcia Barbara (Teresa Lipowska) oraz oczywiście Marysia i Artur Rogowscy nadal będą w żałobie po śmierci Marzenki i Andrzejka. Wszyscy będą wspierać młodych Lisieckich w tym trudnym czasie, zwłaszcza w opiece nad osieroconą Kalinką (Oliwia Kępka).

Przypadek sprawi, że w 1623 odcinku "M jak miłość" Rogowscy dokonają przerażające odkrycia na temat Beaty (Izabela Warykiewicz), która w dniu pogrzebu zmarłych rodziców Kalinki chciała zabrać Mostowiakom dziewczynkę! To przez Beatę i jej faceta, Artur omal nie umarł na zawał serca.

Kiedy więc w 1623 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur spotkają przyrodnią siostrę Marzenki w szpitalu, skorzystają z okazji, by dowiedzieć się o co jej chodzi. Rogowski wykradnie jej dokumenty dotyczące przekrętu ze spadkiem dla Kalinki.

Nie przegap: Gwiazdy M jak miłość wzięły ślub. Na takie zdjęcie Maurycego Popiela z żoną, która gra z nim w serialu, wszyscy czekali! Posypały się gratulacje

To Marta w 1623 odcinku "M jak miłość" przyjrzy się bliżej sprawie działek zapisanych w testamencie Kalince przez umierającą prababcię. W końcu jest prawniczką, a kiedyś była sędzią. Przy okazji pochwali szwagra, że Marysia ma w nim takie oparcie. - Dbaj o niego, to prawdziwy skarb. Nie ma już takich facetów!

Sprawdź też: M jak miłość. Smutny koniec Anity i Kamila. Melania Grzesiewicz ujawniła jak dalej się potoczą ich losy - ZDJĘCIA

Wówczas w 1623 odcinku "M jak miłość" w głowie Marysi zrodzi się plan jak uszczęśliwić samotną Martę, sprawić, żeby też miała u swego boku kochającego partnera, może nawet męża. Postanowi od razu „wyswatać” Martę z lekarzem kardiologiem Grzegorzem (Janusz Onufrowicz), kolegą Artura ze szpitala, który uratował mu życie.

By nowy romans mógł zakiełkować w 1623 odcinku "M jak miłość" Marysia ostrożnie wybada czy Marta jest gotowa kolejną miłość. - A jak tam twoje życie osobiste?

Samotność Marty w 1623 odcinku "M jak miłość" popchnie ją do pełnych żalu wyznań. - Życie osobiste? Czyli co, mężczyźni, randki, kolacje przy świecach? Tak, było coś takiego, ale chyba w przeszłym życiu...

- Nie umawiasz się, bo boisz się, że się nie uda?

- To nawet nie to, Marysiu. Ilu znasz facetów w naszym wieku inteligentnych, fajnych i do tego wolnych?

- Ja znam!

- Wkręcasz mnie?

- Wcale nie... Kolega Artura ze szpitala, Grzegorz. Dwa lata temu rozwiódł się z żoną i całkiem fajny z niego facet...

- Nie tam, zapomnij. A jak wygląda? - zainteresuje się Marta.

Idąc za ciosem w 1623 odcinku "M jak miłość" Marysia uprzedzi jeszcze Artura, że planuje połączyć Martę z Grzegorzem, marzy jej się nawet kolejny ślub u Mostowiaków. Żeby jednak osiągnąć swój cel wspomni mężowi jak bardzo Marta cierpi bez mężczyzny. - Martwię się o Martę...

- Co znowu?

- Bo ona jest taka samotna... Słuchaj, a ten twój Grzegorz? Może powinniśmy mu podziękować, że tak się tobą opiekował i zaprosić go kiedyś na kolację?

- Jasne! I zupełnie przypadkiem na tej kolacji będzie obecna także twoja siostra?

- Tak! Przed rodziną drzwi się nie zamyka. Nie każdy ma tyle szczęścia co ja!

- I ja! - doda Rogowski, który w 1623 odcinku "M jak miłość" nie zdoła niczego odmówić żonie. 

Pierwsza randka Marty i Grzegorza w "M jak miłość" odbędzie się właśnie dzięki Rogowskim! Być może marzenie Marysi się spełni i będzie kolejny ślub u Mostowiaków, a Marta będzie miała czwartego męża.

M jak miłość, odcinek 1623 ZWIASTUN. Jaszewski zginie w miejscu gdzie zabił Marzenkę i Andrzejka! Bartek odkryje przekręt ze spadkiem
Najnowsze