Śmierć Artura w M jak miłość?! Rogowski umrze na serce w 1620 odcinku, a Marysia straci kolejnego męża? - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl Śmierć Artura w M jak miłość?! Rogowski umrze na serce w 1620 odcinku, a Marysia straci kolejnego męża? - ZDJĘCIA

Śmierć Artura w M jak miłość?! Rogowski umrze na serce w 1620 odcinku, a Marysia straci kolejnego męża? - ZDJĘCIA

2021-12-07 21:47

W 1620 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa), a pogrążona w żałobie rodzina Mostowiaków będzie opłakiwać jeszcze śmierć męża Marysi (Małgorzata Pieńkowska)? W dniu pogrzebu Marzenki (Olga Szomańska) i Andrzejka (Tomasz Oświeciński) w domu w Grabinie rozegrają się przerażające scen. Rogowski w 1620 odcinku "M jak miłość" stanie w obronie osieroconej córki Lisieckich, niespełna 2-letniej Kalinki (Oliwia Kępka). Wda się w bójkę z kochankiem przyrodniej siostry Marzenki, bezwzględnej Beaty (Izabela Warykiewicz). Niestety serce Artura nie wytrzyma! Upadnie na schodach werandy. To Marysia będzie reanimowała męża. Rogowski trafi do szpitala, gdzie lekarze będą walczyć o jego życie. Zobaczcie ZDJĘCIA z 1620 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1620 - wtorek, 7.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Pogrzeb Marzenki i Andrzejka w 1620 odcinku "M jak miłość" nie będzie jedynym nieszczęściem w rodzinie Mostowiaków, Rogowskich i Lisieckich. W domu w Grabinie zapanuje żałoba po śmierci brata Bartka (Arkadiusz Smoleński) i jego bratowej, a cierpienie bliskich zmarłych będzie tak wielkie, że nie zdołają sobie z tym poradzić.

Co będzie z Kalinką w "M jak miłość" po śmierci Marzenki i Andrzejka?

Żal w 1620 odcinku "M jak miłość" będzie patrzeć zwłaszcza na małą Kalinkę, która straci rodziców i zostanie sierotą. Oczywiście Bartek i Ula (Iga Krefft) zajmą się bratanicą, nieświadomą tego, że jej rodzice nie żyją. Ale oboje nie będą wiedzieli co będzie dalej z Kalinką, czy sąd przydzieli im opiekę nad córką Marzenki i Andrzejka jako rodzinie zastępczej. Być może młodzi Lisieccy adoptują Kalinkę. Na pewno w 1620 odcinku "M jak miłość" wybuchnie wojna o dziecko, która doprowadzi do kolejnej tragedii u Mostowiaków!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1620: Skandal po pogrzebie Marzenki i Andrzejka! Wyrodna siostra zmarłej zabierze Kalinkę? Chodzi o spadek! - ZDJĘCIA

Czy Rogowski umrze w 1620 odcinku "M jak miłość" po bójce z kochankiem siostry Marzenki?

W obronie Kalinki, którą w 1620 odcinku "M jak miłość" będą chcieli zabrać z domu Mostowiaków w Grabinie bezwzględni krewni Marzenki,  przyrodnia siostra Beata i jej kochanek Jarek (Marcel Wiercichowski), stanie najpierw Barbara. To właśnie seniorka rodu zajmie się Kalinką gdy cała rodzina pójdzie na pogrzeb Marzenki i Andrzejka. W opiece nad 2-latką Mostowiakowiej pomoże Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska). W pogrzebie Lisieckich  w1620 odcinku "M jak miłość" nie będzie uczestniczył też Artur Rogowski, który zostanie pilnie wezwany do pacjenta.

Właśnie Rogowski w 1620 odcinku "M jak miłość" będzie walczył o małą Kalinkę z Beatą i Jarkiem, gdy bezduszna para będzie chciała zabrać córkę Marzenki i Andrzejka od jedynej rodziny jaka została dziewczynce! Artur z trudem zapanuje nad emocjami gdy Beata zacznie krzyczeć, że Kalinka będzie jej!

- Nie ruszymy się stąd bez dziecka. Mamy do niej prawo, a nie ten były kryminalista i jego stuknięta żona! - wybuchnie Beata, obrażając Bartka i Ulę, którzy zajmą się Kalinką jak kochający rodzice.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1620: Żałoba u Mostowiaków! Artur Rogowski umrze w dniu pogrzebu Marzenki i Andrzejka? - ZDJĘCIA

Wściekły Rogowski w 1620 odcinku "M jak miłość" postraszy siostrę Marzenki policją, a wtedy Jarek rzuci się do ataku na Artura. Mąż Marysi od razu go odepchnie i wymierzy mu potężny cios.  - Wynocha stąd, ale już! Masz30  sekund, żeby opuścić nasz teren!

- Jarek, idziemy, ale ja tej sprawy tak nie zostawię. I nie zostawię Kalinki w takim domu wariatów! - zapowie Beata.

Zobaczcie SCENY z 1620 odcinka "M jak miłość" jak Artur Rogowski będzie walczył ze śmiercią >>>

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka. Na cmentarzu zjawi się Jaszewski, który ich zabił - ZDJĘCIA

Nagle w 1620 odcinku "M jak miłość" pod wpływem silnego stresu i emocji Rogowski chwyci się za serce. Zblednie i zemdleje na schodach werandy domu w Grabinie. Pomocy nieprzytomnemu Arturowi w pierwszej chwili udzielą Barbara i Kisielowa. Na szczęście w 1620 odcinku "M jak miłość" Marysia wróci z pogrzebu Marzenki i Andrzejka razem z Pawłem (Rafał Mroczek) i Franką (Dominika Kachlik), która jako jedyna zachowa zimną krew i wezwie karetkę. Wszyscy będą podejrzewali u Rogowskiego zawał serca.

Marysia i Paweł w 1620 odcinku "M jak miłość" zaczną reanimować nieprzytomnego Artura. W chwili kiedy karetka zabierze go do szpitala na chwilę otworzy oczy. Marysia pojedzie tam razem z mężem. W domu Mostowiaków w Grabinie wszyscy będą drżeli ze strachu, że Rogowski umrze. A Kisielowa uzna nawet, że nieszczęścia chodzą parami skoro po śmierci i pogrzebie Marzenki i Andrzejka teraz może dojść do kolejnej tragedii.

Czy Artur Rogowski umrze w 1620 odcinku "M jak miłość", a Marysia straci kolejnego męża? To już pewne, że na szczęście nie! Rogowski przeżyje, bo Robert Moskwa cały czas pojawia się na planie serialu "M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1620 ZWIASTUN. Tak śmierć Marzenki i Andrzejka zmieni Bartka i wpłynie na losy Mostowiaków
Najnowsze