M jak miłość, odcinek 1619: Zaręczyny Joasi i Leszka z koszmarnym zakończeniem. Wezmą szybki ślub i będą musieli uciekać - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1619: Zaręczyny Joasi i Leszka z koszmarnym zakończeniem. Wezmą szybki ślub i będą musieli uciekać - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1619: Zaręczyny Joasi i Leszka z koszmarnym zakończeniem. Wezmą szybki ślub i będą musieli uciekać - ZDJĘCIA

2021-12-06 9:47

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w "M jak miłość" wystąpi w 1619 odcinku, w którym jej bohaterka Joasia Chodakowska przyjmie oświadczyny Leszka Krajewskiego (Sławek Uniatowski). Po tym jak zakochani do siebie wrócili, w 1619 odcinku "M jak miłość" nastąpi romantyczna chwila zaręczyn Joasi i Leszka. Ale ich szczęście nie potrwa długo! Bo miłość tej postanowi zniszczyć była narzeczona Leszka, Luiza (Dominika Kryszczyńska), która na dwa miesiące przed ślubem dowie się, że Krajewski nie ożeni się z nią, tylko z Joasią! Żeby ratować się nią Joasia i Leszek wezmą szybki ślub i wyjadą? Tylko tak Kurdej-Szatan może nagle odejść z "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1619 OSTATNI z BARBARĄ KURDEJ-SZATAN - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Joasi i Leszka w 1619 odcinku "M jak miłość" wcale nie miałby być ostatnim odcinkiem z udziałem Barbary Kurdej-Szatan. Romantyczne sceny oświadczyn Krajewskiego, rozpoczęcia nowego rozdziału ich historii miłości kręcone były latem tego roku, dokładnie pod koniec czerwca. Już wtedy Kurdej-Szatan chwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że Joasia się zaręczy i wyjdzie za mąż za ukochanego mężczyznę.

Nikt nie mógł przewidzieć, że to będzie ostatni odcinek "M jak miłość" z udziałem Joasi. Decyzja o wyrzuceniu Kurdej-Szatan zapadła 9 listopada. Podjął ją prezes TVP, Jacek Kurski, który ogłosił na Twitterze, że Kurdej-Szatan nie będzie już grała w hitowym serialu. Produkcja "M jak miłość" do końca nie wiedziała, że ma zwolnić aktorkę. Dlatego w 1619 odcinku "M jak miłość" szczęście uśmiechnie się do Joasi, która odzyska Leszka i nadzieję, że ich miłość wszystko zwycięży.

Nie przegap: Ostatnia scena Kurdej-Szatan w M jak miłość w 1619 odcinku. Aż żal patrzeć na to jak Joasia i Leszek się zaręczą i odejdą na zawsze - ZDJĘCIA

Zagrożenie w 1619 odcinku "M jak miłość" nadejdzie dość szybko ze strony Luizy, celebrytki, influencerki i Miss Fitness, która miała zostać żoną Leszka już za dwa miesiące. Zraniona i wściekła Luiza po powrocie z Włoch odkryje, że Chodakowska ukradła jej narzeczonego. Od razu zacznie grozić rywalce, żeby się jej pozbyć zanim dojdzie do ślubu.

- Planowałaś to od dawna, prawda? To nie był przypadek, gdy wpadłaś na nas wtedy w restauracji… Sprytnie, nie powiem! Albo znikniesz z życia Leszka… albo rozpęta się prawdziwe piekło!

Sprawdź też: Barbara Kurdej-Szatan po wyrzuceniu z M jak miłość przerywa milczenie! Nawet produkcja serialu nie wiedziała o decyzji prezesa TVP

Joasia w 1619 odcinku "M jak miłość" przerazi się groźbami Luizy, ale wcale nie zrezygnuje z ukochanego. - Myślę, że to z Leszkiem powinnaś rozmawiać…

- Uparta jesteś! Dobrze, to może inaczej: przelew, gotówka? Ile chcesz? Pytam, ile mam ci zapłacić, żebyś zostawiła Leszka w spokoju… - celebrytka będzie chciała zapłacić Chodakowskiej, żeby raz na zawsze się jej pozbyć. Oburzona tą propozycją Joasia w 1619 odcinku "M jak miłość" wyrzuci ją za drzwi. Nieświadoma do czego Luiza jest zdolna! - Myślisz, że utargujesz coś więcej? Drugiej takiej oferty nie będzie!

- Nie chcę twoich pieniędzy... Kocham Leszka i nigdy z niego nie zrezygnuję!

- I ty myślisz, że będziecie razem? Że on wybierze ciebie? Ostatnia szansa... Wycofaj się albo zmienię twoje życie w piekło! A uwierz mi wiem, jak to zrobić!

Wreszcie Leszek w 1619 odcinku "M jak miłość" odważy się oficjalnie zerwać zaręczyny z Luizą, raniąc przy tym boleśnie swoją narzeczoną. Gwiazda internetu będzie przekonana, że ich ślub i związek da się jeszcze uratować. Oczerni Joasię przed Leszkiem, przypominając mu jak wiele przez nią wycierpiał.

- Nie widzisz, że ta kobieta tobą manipuluje? Oszukuje cię, zwodzi! Leszek, otrząśnij się, przypomnij sobie… Jeszcze niedawno, na Zanzibarze, byliśmy tacy szczęśliwi… Krajewski nie pozostawi Luizie żadnych złudzeń. - Chcę być wobec ciebie szczery... Kocham Joasię!

W 1619 odcinku "M jak miłość" Leszek oświadczy się Joasi i wręczy jej pierścionek zaręczynowy. Zakochani będą chcieli jak najszybciej wziąć ślub, wyjechać razem w podróż poślubną do Francji, żeby razem zacząć wszystko od nowa.

- Chcę być już z tobą zawsze... Jeśli tylko ty tego chcesz. Joasiu, zostaniesz moją żoną? - zapyta Leszek, a Chodakowska od razu się zgodzi.

Zaręczyny Joasi i Leszka w 1619 odcinku "M jak miłość" będą jednak miału smutny finał, bo Luiza zaplanuje zemstę. Po tym, jak Krajewski ją zdradził i upokorzył postanowi zniszczyć szczęście Joasi, robiąc z niej psychopatkę. Właśnie w takich scenach Kurdej-Szatan pojawi się ostatni raz w "M jak miłość". 

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze