M jak miłość, odcinek 1619: Dramatyczny koniec zaręczyn Joasi i Leszka. Piękna Luiza zemści się okrutnie

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1619: Dramatyczny koniec zaręczyn Joasi i Leszka. Piękna Luiza zemści się okrutnie

M jak miłość, odcinek 1619: Dramatyczny koniec zaręczyn Joasi i Leszka. Piękna Luiza zemści się okrutnie

W 1619 odcinku "M jak miłość" ostatnia kochanka Leszka (ławek Uniatowski) dosłownie dostanie szału na wieść o zaręczynach Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Leszka. To ona (Dominika Kryszczyńska) jeszcze chwilę wcześniej była narzeczoną Krajewskiego w wyniku własnych oświadczyn, a tu Chodakowska dosłownie "sprzątnie go jej sprzed nosa"! Zemsta Luizy będzie straszna, Miss Fitness dosłownie rzuci się na Joasię, a kiedy to nic nie da, wciągnie do akcji wszystkie znane sobie media społecznościowe i urządzi wielką nagonkę na zakochanych! Czy odrzuconej dziewczynie, która nie umie przegrywać, uda się zniszczyć ostatnie chwile szczęścia Joasi i Leszka w 1619 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1619 - poniedziałek, 8.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W ostatnich scenach Barbary Kurdej-Szatan w 1519 odcinku "M jak miłość" zobaczymy wzruszające zaręczy granej przez nią Joasi z Leszkiem. Na ten moment czekali długo oni sami i wszyscy fani tej pary. Niestety, nie dość, że w wyniku decyzji o usunięciu aktorki z serialu nie zobaczymy już jak ułoży się wspólne życie Joasi i Leszka, to jeszcze bezwzględna Luiza zniszczy im ostatnie chwile szczęścia! Jak tego dokona?  

W dodatku Joasię w 1519 odcinku "M jak miłość" spotka dokładnie ten sam los, co Kurdej-Szatan w rzeczywistości - padnie ofiarą hejtu w internecie! I choć można się zastanawiać, czy aktorka przypadkiem sama nie zasłużyła sobie na taki los, to Joasi trudno zarzucić coś takiego. Owszem była niezdecydowana i humorzasta ale do publicznych wystąpień z przekleństwami nigdy w jej wykonaniu nie doszło...Ale co to dla Luizy? Eks narzeczona Leszka jest gwiazdą mediów i internetu i użyje tego, aby zniszczyć prawdziwą miłość rywalki. 

Zobacz koniecznie: Ostatnia scena Kurdej-Szatan w M jak miłość. Tak będą wyglądały zaręczyny Joasi i Leszka w 1619 odcinku. Aż żal patrzeć - ZDJĘCIA

Luiza w 1619 odcinku "M jak miłość" pojawi się na Wietrznej osobiście i postawi Joasi ultimatum: albo rzuci Leszka, albo ona urządzi jej piekło na ziemi! I słowa dotrzyma...

Joasia trzeźwo skieruje Luizę do Leszka, co niestety przyniesie odwrotny skutek. Krajewski również pojawi się na Wietrznej w 1519 odcinku "M jak miłość" i dojdzie do szczerych wyznań oraz awantury.

- Chciałem ci o wszystkim powiedzieć... Przykro mi, że dowiedziałaś się w taki sposób. Wiem, jak bardzo cię zraniłem i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie - wyzna swojej eks Leszek.

- Nie widzisz, że ta kobieta tobą manipuluje? Oszukuje cię, zwodzi! Jeszcze niedawno mówiłeś, że jest zaręczona, w ciąży! -  bęzie krzyczała zrozpaczona Luiza.

 - Zostałem wprowadzony w błąd - Leszek odniesie się do kłamstwa Michała (Paweł Deląg).

- Właśnie o tym mówię! Kłamstwa, manipulacja, a wszystko tylko po to, żeby rozbić nasz związek! Leszek, otrząśnij się, przypomnij sobie, jeszcze niedawno, na Zanzibarze, byliśmy tacy szczęśliwi! 

- Przykro mi... Wiem, jak to zabrzmi, uznasz, że jestem cyniczny, podły. Masz prawo tak uważać... Ale chcę być wobec ciebie szczery. Kocham Joasię - wyzna Leszek.

Luiza źle przyjmie taką dawkę szczerości w 1619 odcinku "M jak miłość" i przystąpi do ataku. Szybko wynajmie armię fotografów, którzy zaczną śledzić każdy krok Joasi i Leszka. Paparazii będą agresywni również w słowach!

- Od jak dawna nachodzisz Luizę?

- Nie przeszkadza ci, że rozbiłaś jej związek? 

- Czy to prawda, że jesteś psychofanką Luizy?...

- Czy to dlatego ukradłaś jej faceta?

- Chciałaś być taka jak ona?

A kiedy już paparazzi zrobią swoje w 1619 odcinku "M jak miłość" i zdjęcia Joasi i Leszka pojawią się w internecie - właśnie wtedy rozpęta się prawdziwe piekło!

"Psychofanka odbiła faceta znanej influencerce!“ - takie tytuły będzie czytać o sobie Joasia na czołówka największych magazynów plotkarskich. 

- Joasiu, nie czytaj tego, nie warto... - poprosi Leszek.

- Boże, widzisz te komentarze...? - Chodakowska załamie się.

- No, ludzie was nienawidzą... - doda Wojtek (Feliks Matecki). - Nie przejmujcie się tym hejtem. Wszystkich teraz hejtują. Takie czasy.

- Dzięki, stary... - uśmiechnie się Krajewski.

- W pierwszej chwili rzeczywiście się przejęłam... i przestraszyłam. Cała ta afera, paparazzi, komentarze... Ale... my znamy prawdę. I liczy się tylko to, że jesteś tu obok. Ze mną - w końcu powie Joasia.

- I chcę być już z tobą zawsze. Jeśli tylko ty tego chcesz - wyzna jej na koniec wszystkie ukochany Leszek. 

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2526: Ostatnie chwile szczęśliwej Kasi Górki na Sycylii. Zginie pod gruzami w trzęsieniu ziemi?– ZDJĘCIA

Barbara Kurdej-Szatan ostatni raz w M jak miłość. Joasia odejdzie zakochana w Leszku i wreszcie szczęśliwa!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze