M jak miłość, odcinek 1616: Aleksandra będzie miała trzeciego syna! Kolejny brat rozczaruje Marcina - ZDJĘCIA

2021-11-23 20:35
M jak miłość, odcinek 1616: Aleksandra będzie miała trzeciego syna! Kolejny brat rozczaruje Marcina - ZDJĘCIA
Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1616: Aleksandra będzie miała trzeciego syna! Kolejny brat rozczaruje Marcina - ZDJĘCIA

W 1616 odcinku „M jak miłość” w życiu Chodakowskich wydarzy się kolejna rewolucja, która nie przypadnie do gustu Marcinowi (Mikołaj Roznerski). Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) ogłosi swojemu synowi dość niespodziewaną wiadomość o nowym dziecku, która aż zwali go z nóg! W końcu jeszcze niedawno dowiedział się, że jego matka przez lata ukrywała przed nim, że miał brata Olka (Maurycy Popiel), a gdy prawda wyszła na jaw to nie chciał jej znać! W 1616 odcinku „M jak miłość” Marcin dowie się, że jego rodzina znów może się powiększyć, co znów mocno mu się nie spodoba, mimo iż dobrze będzie znał chłopaka, o którym mówi matka!

"M jak miłość" odcinek 1616 - wtorek, 23.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1616 odcinku „M jak miłość” Aleksandra znów sporo namiesza w życiu Marcina, którego wieść o nowym bracie wcale nie ucieszy! Trudno się dziwić w końcu już raz, po latach dowiedział się o tym, że miał brata, który rzekomo zmarł, choć prawda okazała się być zupełnie inna! Olek żył i miał się bardzo dobrze. Został lekarzem i wyrósł na porządnego człowieka. Chodakowski, gdy dowiedział się prawdy poczuł się oszukany i nie chciał znać własnej matki, jednak pomógł jej odszukać Olka! Choć ich relacje z początku nie były łatwe, to z czasem bracia Chodakowscy stali się sobie bardzo bliscy. W 1616 odcinku „M jak miłość” historia zatoczy koło i Aleksandra znów mocno zaskoczy swojego syna, informacją, że na horyzoncie może pojawić się ktoś nowy!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1616: Groźny wypadek Marcina! Cała tragedia rozegra się na oczach dzieci – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Marcin dowiaduje sie o nowym bracie w 1616 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1616 odcinku „M jak miłość” Aleksandra po przeprowadzce Izy (Adriana Kalska) i dzieciaków do Gródka postanowi zająć się swoim synem i jego nowym współlokatorem Jakubem (Krzysztof Kwiatkowski). Marcin zaprosił do siebie przyjaciela, gdy ten został bez dachu nad głową, gdyż mąż jednej z klientek ich biura detektywistycznego, spalił mu mieszkanie. Chodakowska postanowiła otoczyć ich opieką i zaczęła im pomagać, głównie w kuchni, co choć nie znalazło uznania Marcina, to Jakubowi w 1616 odcinku „M jak miłość” mocno przypadło do gustu!

- Tylko odgrzać i gotowe – wytłumaczy Aleksandra, wręczając Marcinowi pojemniki z zapasem jedzenia. 

- Mamo, ale my naprawdę sobie radzimy. I gotować też potrafimy. Tylko ze sprzątaniem trochę gorzej – spojrzy wymownie na Jakuba.

- A ja się bardzo cieszę i dziękuję. W ogóle uwielbiam pani kuchnię. Ostatnio te łazanki, niebo w gębie – pochwali ją Karski.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1620: Wzruszające pożegnanie Andrzejka i Marzenki na cmentarzu! Nikt nie będzie umiał pogodzić się z ich odejściem

Wtedy w 1616 odcinku „M jak miłość” Marcinowi nie bardzo spodobają się komplementy, jakimi jego przyjaciel obsypuje Aleksandrę, gdyż będzie wiedział, że Jakub chce ugrać dla siebie coś więcej i dołączyć do ich rodziny! A na to mimo wszystko nigdy się nie zgodzi! Jednak ani jego własna matka i ani Karski nie mieliby ku temu nic przeciwko, gdyż Aleksandra z chęcią mogłaby adoptować Jakuba, który w 1616 odcinku „M jak miłość” dołączyłby do rodziny Chodakowskich!

- Ty weź się nie podlizuj, przecież rozmawialiśmy o tym, że moja matka cię nie adoptuje – ostrzeże go Marcin.

- A tego nigdy nie wiadomo – wyzna uśmiechnięta Aleksandra.

- Mamo – zirytuje się Chodakowski.

- Właśnie! (…) – ucieszy się Karski.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1615: Marysia przewidzi śmiertelny wypadek Marzenki i Andrzejka! Nie zdoła powstrzymać pijanego Mariusza

M jak miłość. Siostra Anety pokaże prawdziwą twarz! Karolina wyżyje się nawet na Olku
Sonda
Czy Marcin i Jakub w "M jak miłość" mogliby być braćmi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze