M jak miłość, odcinek 1614: Zdrada u Zduńskich?! Sąsiad Wiesiek jeszcze nie pokazał na co go stać - WIDEO

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1614: Zdrada u Zduńskich?! Sąsiad Wiesiek jeszcze nie pokazał na co go stać - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1614: Zdrada u Zduńskich?! Sąsiad Wiesiek jeszcze nie pokazał na co go stać - WIDEO

2021-11-09 21:49

W 1614 odcinku "M jak miłość" u Zduńskich rozkręci się wielka afera, która pochłonie cały dom. To sąsiad Wiesiek (Marcin Zarzeczny) przekroczy wszelkie granice i zakocha się w jednej z domowniczek. Marszałek (Emilian Kamiński) w 1614 odcinku "M jak miłość" skonfrontuje się z natrętem i pokłócą się do tego stopnia, że Piotrek (Marcin Mroczek) będzie musiał ich rozdzielać! Sąsiad Wiesiek wprowadzi chaos do domu Zduńskich, a przez niego może rozpaść się związek. Pytanie tylko czyi? Kingi (Katarzyna Ciichopek) i Piotra czy Marszałka i Krysi (Hanna Mikuć). Sprawdź!

"M jak miłość" odcinek 1614 - wtorek, 16.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1614 odcinku "M jak miłość" wojna między sąsiadami na Deszczowej narośnie. Sąsiad Wiesiek będzie chciał za wszelką cenę uprzykrzyć życie przede wszystkim Wojtkowi. 

- Zazwyczaj za takim zachowaniem, jakie prezentuje Wiesiek, stoją jego osobiste kłopoty - mów Kinga w kulisach "M jak miłość". - Wiesiek lubi sobie wypić i przez to robi mnóstwo głupich rzeczy - dodaje Piotrek. - Jego celem jest odzyskanie swojej mocy, odzyskanie swojej sprawczości, a że nie potrafi robić tego w inny sposób, niż robienie komuś na złość, no to to się toczy jak się toczy - podsumowuje serialowy Wiesiek. Już niedługo zajdzie w nim jednak przemiana i kompletnie zmieni swoje zachowania względem jednej osoby z domu Zduńskich. Marszalek wpadnie w szał, bo szczerze nie cierpi sąsiada. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1615: Cudowny gest Uli i Bartka przed śmiercią Marzenki i Andrzejka! Dzięki nim będą mieli nowy dom - ZDJĘCIA

W 1614 odcinku "M jak miłość" Wiesiek zauroczy się w dojrzałej i posiadającej dużą klasę Krysi! Kobieta go oczaruje, a on nie będzie mógł oderwać wzroku od żony Wojtka. - To pani Filarska otwiera na niego serce i w nim się coś wtedy zmienia. No i oczywiście idzie to w dość intrygujący sposób - mówi serialowy Wiesiek w kulisach "M jak miłość". - Jest coś takiego w kobietach, które rozstawiają po kątach... Siła i seksapil - powie w 1614 odcinku "M jak miłość" sąsiad do Marszałka, który wkrótce straci cierpliwość. 

Przeczytaj: Stulecie Winnych 4. Ukochany syn wróci do Andzi! Wiemy kto go zagra - WIDEO, ZDJĘCIA

- Marszałkowi niewiele potrzeba, mały impuls i wybucha - mówi Kinga w kulisach "M jak miłość". W 1614 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej afery między Wieśkiem a Marszałkiem, przy czym będzie musiał rozdzielać ich Piotrek. Wojtek nazwie sąsiada "erotomanem" i zacznie polewać go wodą, a Wiesiek będzie rzucał w niego czym popadnie. W domu u Zduńskich nie dojdzie póki co do zdrady ale ostre kłótnie wymkną się spod kontroli. To Piotrek postanowi godzić obu panów, ale oni nie będą skorzy do współpracy. Sama Krysia też nie będzie zachwycona adorowaniem przez Wieśka. 

M jak miłość. Zdrada u Zduńskich?! Sąsiad Wiesiek jeszcze nie pokazał na co go stać
Najnowsze