M jak miłość, odcinek 1614: Choroba Wojtka! Jego miejsce u Zduńskich zajmie sąsiad Wiesiek

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1614: Choroba Wojtka! Jego miejsce u Zduńskich zajmie sąsiad Wiesiek

M jak miłość, odcinek 1614: Choroba Wojtka! Jego miejsce u Zduńskich zajmie sąsiad Wiesiek

2021-11-12 14:49

W 1614 odcinku „M jak miłość” Wojtka (Emilian Kamiński) zdradzi jego najbliższa rodzina i nawet Krysia (Hanna Mikuć) się go wyprze! Straszliwa choroba Marszałka spowoduje, że ani jego własna żona ani Kinga (Katarzyna Cichopek) nie będą widziały z niego żadnego pożytku i wymienią go na kogoś zupełnie innego! W 1614 odcinku „M jak miłość” miejsce u boku Zduńskich zajmie znienawidzony przez Wojtka sąsiad Wiesiek (Marcin Zarzeczny), który szybko urośnie w ich oczach! Dla Marszałka to będzie prawdziwy cios…

"M jak miłość" odcinek 1614 - wtorek, 16.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1614 odcinku „M jak miłość” Wojtek ciągle będzie miał na pieńku z Wieśkiem, który w ostatnim czasie notorycznie zaczął zatruwać życie jego rodzinie. Alkohol, imprezy do białego rana, śmieci były na pożytku dziennym, jednak, gdy drań porwał ich psa i zażądał okupu to miarka się przebrała! Już wtedy na linii Wojtek – Wiesiek zrobiło się gorąco, jednak w 1614 odcinku „M jak miłość” sąsiad znów doleje oliwy do ognia, gdy Marszałek odkryje, że wylewa do ich ogródka toksyczne substancje i próbuje ich zatruć! Wtedy w 1614 odcinku „M jak miłość” sprawy w swoje ręce weźmie zdenerwowana Krystyna, która koncertowo rozprawi się z niespornym sąsiadem, a nawet mocno urośnie w jego oczach!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1614: Anita odkryje przerażającą prawdę o matce Poli! Kamil tego nie udźwignie

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Wiesiek zajmuje miejsce Wojtka w rodzinie Zduńskich w 1614 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1614 odcinku „M jak miłość” Wiesiek po rozmowie z Krysią postanowi naprawić swoje relacje ze Zduńskimi i to od zaraz! Bardzo ucieszy się, że chorego Marszałka akurat nie ma w domu i zacznie bajerować Krysię!

- Witam sąsiadkę! Sąsiada nie ma? – spyta z nadzieją Wiesiek.

- Wyszedł do lekarza – wytłumaczy Krysia.

- No fakt, nie wyglądał zbyt zdrowo. Mówiła pani coś o sąsiedzkiej kawie, więc jestem. A to do kawy (… ). Jeśli oczywiście nie przeszkadzam – ucieszy się i pokaże na eklerki, które kupił.

- Nie, nie, zapraszam. To ja zrobię tę kawę – odpowie.

Następnie w 1614 odcinku „M jak miłość” tak wkupi się w łaski Krysi, a także jej córki, które pod nieobecność Wojtka zrobią mu za plecami prawdziwe świństwo! Choroba Marszałka spowoduje, że obie odsuną go na boczny plan i pozwolą Wieśkowi zająć jego miejsce!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1614: Magda podpuści Kamila, aby przespał się z Anitą! Nieźle zabawi się kosztem przyjaciółki - WIDEO

Tuż po powrocie od lekarza w 1614 odcinku „M jak miłość” Marszałek nie będzie miał pojęcia, że jego własna rodzina postanowiła zamienić go na jego największego wroga! To będzie dla niego prawdziwy wstrząs, zwłaszcza, że w obronie sąsiada stanie jego własna żona!

- Ale eklerka piękna, to z tej naszej cukierni? Wyobraź sobie wracam do domu, patrzę z ulicy, a ten wariat wszystko posprzątał. Myślę sobie na pewno wsadził to do naszych kosi na śmieci, ale nie, nie, nie. Ten skurkojad na pewno coś wymyślił, mówię ci – zwróci się do Kingi.

- Wojtek na pewno już poznałeś naszego sąsiada, pana Wiesława, prawda? – przerwie mu, gdy w altance pojawi się Wiesiek z Krysią.

- Oficjalnie się jeszcze nie poznaliśmy. Gaukiewicz, moje nazwisko, a imię Wiesław. Dla znajomych skurkojad – uśmiechnie się i poda mu rękę.

- Co pan tutaj robi? – oburzy się Wojtek.

- Pracuję w waszym ogrodzie, dwa razy w tygodniu – oznajmi mu.

- Ja sobie świetnie radzę sam! – odpowie stanowczo.

- Wojtek, no masz przecież kontuzję – zauważy Krysia.

- A eklerka widzę smakowała. Będę częściej przynosił – powie zadowolony, czym jeszcze mocniej zdołuje Wojtka w 1614 odcinku „M jak miłość”!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1619: Bezwzględna Luiza zacznie grozić Joasi! Zamieni jej życie w prawdziwe piekło

M jak miłość, odc. 1614: Wiesiek (Marcin Zarzeczny)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1614: Wiesiek (Marcin Zarzeczny)
M jak miłość, odc. 1614: Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1614: Wojtek Marszałek (Emilian Kamiński)
M jak miłość, odcinek 1614: Krystyna rozprawi się z sąsiadem Wieśkiem. Wzbudzi to zazdrość Wojtka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze