M jak miłość, odcinek 1614: Magda podpuści Kamila, aby przespał się z Anitą! Nieźle zabawi się kosztem przyjaciółki - WIDEO

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1614: Magda podpuści Kamila, aby przespał się z Anitą! Nieźle zabawi się kosztem przyjaciółki - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1614: Magda podpuści Kamila, aby przespał się z Anitą! Nieźle zabawi się kosztem przyjaciółki - WIDEO

2021-11-12 11:56

W 1614 odcinku „M jak miłość” Magda (Anna Mucha) pokaże, ile warta jest dla niej przyjaźń z Anitą (Melania Grzesiewicz) i w podły sposób zabawi się jej kosztem! Budzyńska podstępem wyciągnie od Kamila (Marcin Bosak), że jej dawny kochanek jeszcze nie przespał się z sekretarką i postanowi to wykorzystać! W 1614 odcinku „M jak miłość” Magda w chamski sposób zacznie się z niego nabijać i tak stanie mu na ambicji, że sama podpuści go, aby w końcu zaciągnął Anitę do łóżka! Takiego upokorzenia z jej strony Gryc nigdy by się nie spodziewał... Zobacz WIDEO z 1614 odcinka „M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1614 - wtorek, 16.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1614 odcinku „M jak miłość” Kamil wciąż będzie próbował przypodobać się Anicie i zaciągnąć ją do łóżka, ale ponętna sekretarka wciąż będzie oporna na jego zaloty. Choć ostatnio zrobiło się już między nimi bardzo gorąco, to do zbliżenia finalnie nie doszło, czego Gryc nie mógł przeboleć, a każda kolejna próba przypodobania się koleżance z pracy kończyła się fiaskiem! Sytuacji nie ułatwiał fakt, że ciągle z tyłu głowy miał w głowie obawę o życie swoje, Poli (Hania Nowosielska), a także Anity, która w ostatnim czasie zamieszkała razem z nimi w domu na Wietrznej! Morderca poprzedniego właściciela ciągle kręcił się wokół jego posiadłości i za wszelką cenę próbował odzyskać tajemniczy notes, który schowała jego córeczka! W 1614 odcinku „M jak miłość” również nie będzie kolorowo, ale Grycowi uda się przekonać Anitę, aby została z nimi na dłużej!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1619: Bezwzględna Luiza zacznie grozić Joasi! Zamieni jej życie w prawdziwe piekło

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Magda nabija się z Kamila i Anity w 1614 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1614 odcinku „M jak miłość” Kamil ciągle nie będzie czuł się bezpiecznie we własnym domu, dlatego poprosi Andrzeja (Krystian Wieczorek), aby razem z Polą mogli schronić się w siedlisku, które niedawno kupił. Budzyński zgodzi się im pomóc, ale jego żonę bardziej niż bezpieczeństwo dawnego kochanka i jego córeczki, będzie obchodziło to, czy Kamil już przespał się z Anitą! Nawet w obliczu zagrożenia Magda będzie myślała wyłącznie o jednym i nie omieszka w 1614 odcinku „M jak miłość”  wyciągnąć z Kamila całej prawdy o jego związku z Anitą!

- Słuchaj a tam znalazłoby się jakieś łóżko dodatkowe? Pomyślałem, że Anita wzięła urlop może by się wybrała z nami – zwróci się z zapytaniem do Magdy.

- Anita, ale jako kto? Opiekunka do twojego dziecka? Współlokatorka? Partnerka? Towarzyszka życia? Niespełniona miłość?  – zacznie się z niego nabijać.

- Masz zszywacz? – szybko ucieknie z niewygodnej sytuacji.

- Mam, proszę. To co mieszkacie sobie razem i nic? – Magda tak łatwo nie odpuści i wciąż będzie się naśmiewać z byłego kochanka.

Zobacz także: M jak miłość. Marysia sprowadzi na Izę niebezpieczeństwo! Maja i Szymek odczują to najbardziej – WIDEO

Jej słowa w 1614 odcinku „M jak miłość” mocno dotkną Kamila, który jak najszybciej będzie chciał skończyć ten temat, jednak była kochanka wcale nie będzie miała takiego zamiaru! Budzyńska widząc zakłopotanie Gryca postanowi mu jeszcze dołożyć i tak stanie mu na ambicji, że sama podpuści go, aby w końcu zaciągnął Anitę do łóżka!

- Nie bądź wścibska, bo to jest nieeleganckie – zwróci jej uwagę wyraźnie zdenerwowany.

- Uuu, ale nic a nic? Zero? Ajajajajaj – Budzyńska będzie miała z niego niezły ubaw.

Kamil w 1614 odcinku „M jak miłość” w końcu nie wytrzyma i wyjdzie, a zadowolona Magda będzie triumfowała swoje zwycięstwo!

- Brawo Anitka, brawo! – ucieszy się.

Spójrz również: Ślub gwiazd M jak miłość. Maurycy Popiel żeni się z aktorką, która też gra w serialu! To będzie sekretny ślub - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1614: Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1614: Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość, odc. 1614: Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1614: Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość, odcinek 1614 ZWIASTUN. Magda podpuści Kamila, żeby przespał się z Anitą! Szokująca zdrada u Zduńskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze