M jak miłość, odcinek 1613: Argasiński zrobi z Patrycji wariatkę! Tak skrzywdzi ciężarną żonę – ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1613: Argasiński zrobi z Patrycji wariatkę! Tak skrzywdzi ciężarną żonę – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1613: Argasiński zrobi z Patrycji wariatkę! Tak skrzywdzi ciężarną żonę – ZDJĘCIA

2021-11-09 20:06

W 1613 odcinku „M jak miłość” Argasiński (Karol Strasburger) przejdzie sam siebie! Patrycja (Alżbeta Lenska) będzie miała już dość tyranii męża i postanowi od niego uciec, ale jej plany zniweczy Herman (Piotr Łukawski), który o wszystkim mu doniesie! Argasiński nigdy nie pozwoli odejść ciężarnej żonie, dlatego ucieknie się do podłego podstępu! W 1613 odcinku „M jak miłość” Jerzy zrobi z własnej żony wariatkę, aby pokazać jej, że jest niezrównoważona psychicznie i zagraża nie tylko sobie, ale i nienarodzonemu dziecku Łukasza (Jakub Józefowicz)! Wszystko obmyśli tak dobrze, że Argasińska faktycznie uwierzy, że jest z nią coś nie tak! Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z chorej akcji Argasińskiego!

"M jak miłość" odcinek 1613 - wtorek, 9.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1613 odcinku „M jak miłość” Patrycja wyjdzie ze szpitala, ale ta wiadomość wcale nie będzie oznaczać dla niej nic dobrego! Jerzy zamknie ją w domu, odizoluje od świata i zabroni jakichkolwiek kontaktów. Argasińska będzie miała już dość tyranii męża i zdecyduje się na desperacki krok! Kolejny raz złamie słowo dane mężowi i skontaktuje się z Martą (Dominika Ostałowska), której wyzna, że zdecydowała się odejść od Jerzego, przenieść się do Gdańska i tam urodzić dziecko Łukasza! Niestety Patrycja nie będzie świadoma, że ciągle jej każdy krok obserwuje bandyta Herman, który natychmiast o wszystkim doniesie jej mężowi! Oczywiście w 1613 odcinku „M jak miłość” Argasiński przyrzeknie sobie, że nigdy nie pozwoli jej odjeść, dlatego ucieknie się do podłego podstępu, aby zrobić z własnej żony wariatkę!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1612: Żałoba u Jaszewskich i Rogowskich! Niespodziewana śmierć zmieni wszystko – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Argasiński robi z Patrycji wariatkę w 1613 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1613 odcinku „M jak miłość” Jerzy urwie się z pracy i zajrzy do domu, gdzie natknie się na śpiącą żonę. Argasiński wykorzysta ten fakt i wyleje wodę z wazonu, aby kwiaty, które podarował żonie rano, uschły, a on miał dowód, że z jego żoną jest coś nie tak! Potem wróci do kliniki i jak gdyby nic znów będzie pełnił swoje obowiązki. Następnie w 1613 odcinku „M jak miłość” Argasiński skontaktuje się ze znajomym psychiatrą i poprosi go o odpowiednie leki dla żony! Jerzy zrobi w jego oczach wariatkę, a chwilę później uczyni to z samą Patrycją!

- Kochanie, jak się czujesz? Zobacz co mam dla ciebie. Witaminy i kwas foliowy. Wszystko, czego potrzebuje przyszła mama – powie zadowolony.

- Dziękuje – odpowie.

- Nie nalałaś im wody? – uda zdziwionego.

- Nie rozumiem – zdziwi się Argasińska.

- No zobacz, zwiędły. No chodź, zobacz – będzie brnął w swoje kłamstwo.

- Pamiętam, ja wlewałam dzisiaj rano wodę – stwierdzi Patrycja, ale po chwili już sama nie będzie tego pewna!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1615: Paweł i Franka rozstaną się przed ślubem! Zostawi mu list pożegnalny. Wszystko przez intrygę Majki i Krzyśka

Wtedy w 1613 odcinku „M jak miłość” Jerzy wykorzysta tą chwilową niepewność żony i wmówi jej, że nie ma racji! Co gorsza, zacznie ją przekonywać, że już w ogóle pomieszało jej się w głowie i sama nie wie, do czego jest zdolna!

- Zobacz, nie ma nic. Ale nie przejmuj się, każdemu może się zdarzyć. Jesteś po prostu zmęczona, zdenerwowana. Czasami coś nam się wydaje, a potem się okazuje, że jest zupełnie inaczej, prawda? No nic połóż się, odpocznij. Jutro poczujesz się lepiej, no chodź, znacznie lepiej – uśmiechnie się i zadowolony odprowadzi żonę do łóżka.

Niestety w 1613 odcinku „M jak miłość” Argasiński osiągnie swój cel, gdyż Patrycja faktycznie uwierzy, że jest nieobliczalna i stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla dziecka!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1612: Bartek nie będzie chciał mieć dziecka! Tylko tak zdoła uratować Ulę – WIDEO

M jak miłość, odc. 1613: Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1613: Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość, odc. 1613: Patrycja (Alżbeta Lenska)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1613: Patrycja (Alżbeta Lenska)
M jak miłość, odc. 1613: Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1613: Argasiński (Karol Strasburger)
M jak miłość. Łukasz nie zapomni Patrycji! Będzie walczył o nią i dziecko, a Marta załatwi Argasińskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze