M jak miłość, odcinek 1612: Bartek zrezygnuje z dziecka z Ulą! Tylko tak uratuje żonę przed rodziną - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1612: Bartek zrezygnuje z dziecka z Ulą! Tylko tak uratuje żonę przed rodziną - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1612: Bartek zrezygnuje z dziecka z Ulą! Tylko tak uratuje żonę przed rodziną - WIDEO

2021-11-08 8:52

W 1612 odcinku „M jak miłość” Marzenka (Olga Szomańska) i Andrzejek (Tomasz Oświeciński) ogłoszą Uli (Iga Krefft) i Bartkowi (Arkadiusz Smoleński) radosną nowinę, że starają się o kolejne dziecko! Przy okazji wypytają ich o powiększenie swojej rodziny, ale tego co padnie z ust Bartka zupełnie by się nie spodziewali! W 1612 odcinku „M jak miłość” brat Andrzejka wprost wyzna, że mimo nalegań Uli, on jeszcze nie chce mieć dziecka, czym wszystkich mocno zadziwi, nawet samą zainteresowaną! Bartek nie będzie miał zbytniego wyboru, gdyż tylko tak zdoła ocalić swoją żonę! Zobacz scenę WIDEO z 1612 odcinka "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1612 - poniedziałek, 8.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1612 odcinku „M jak miłość” z ust Bartka padną takie słowa, o jakie nikt nigdy by go nie posądzał! W końcu oboje z Ulą mocno starali się o dziecko i wspólnie przeżywali każde niepowodzenie! Lisiecka ciągle nie mogła zajść w ciążę i wykonała nawet pakiet specjalistycznych badań, które nie wykazały nic niepokojącego! Lekarka kazała im się uspokoić i podejść do tematu na spokojnie, ale nawet to nie pomogło i nie przyniosło im upragnionego potomka! Jednak w 1612 odcinku „M jak miłość” okaże się, że może to i lepiej, gdyż Bartek wprost przyzna się swojemu bratu i bratowej, że tak naprawdę wcale nie chce mieć dziecka!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1614: Piotrek zachoruje! To sąsiad Zduńskich zacznie go truć z zemsty – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Bartek ratuje Ulę w 1612 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1612 odcinku „M jak miłość” pierwsze wątpliwości pojawią się jednak u Uli, która nie będzie umiała zająć się Kalinką (Oliwia Kępka). Córka Marzenki nie będzie dobrze czuła się w jej obecności i zacznie płakać, a Ula nie będzie mogła jej uspokoić! Dopiero Bartek będzie umiał zająć się córeczką brata! To właśnie wtedy Lisiecka uzna, że chyba nie jest jeszcze gotowa, aby zostać mamą!

Jeszcze w 1612 odcinku „M jak miłość” Marzenka i Andrzejek zaproszą Ulę i Bartka na rodzinną kolację, w czasie której powiedzą im, że starają się o drugie dziecko! Radosna nowina bardzo ucieszy Lisieckich, jednak Marzenka pójdzie za ciosem i postara się wybadać jak u nich idą postępy!

- A wy kiedy zamierzacie powiększyć rodzinę? – spyta Lisieckich Marzenka.

- No właśnie – wtrąci Andrzejek.

- Tak patrzę na Bartka to już bardzo chce – uzna Marzenka.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1615: Paweł i Franka rozstaną się przed ślubem! Zostawi mu list pożegnalny. Wszystko przez intrygę Majki i Krzyśka

Wtedy w 1612 odcinku „M jak miłość” mina Uli mocno posmutnieje, a dla Bartka stanie się oczywiste, że w tej sytuacji nie może zachować się inaczej! Mając w głowie problemy Uli z zajściem w ciążę, weźmie na siebie całą odpowiedzialność i wyzna rodzinie, że mimo próśb żony, on jeszcze nie chce mieć dziecka!

- No właśnie Ula mnie namawia cały czas, a ja nie no, żebym nie kochał być wujkiem, ale chyba nie jestem jeszcze gotowy, aby zostać tatą – przyzna Bartek.

- No nie wiem, żebyś nie żałował. Nie ma na co czekać. Bierz się do roboty – uzna Andrzejek.

Słowa Bartka w 1612 odcinku „M jak miłość” mocno zdziwią Ulę, która nie będzie mogła opanować swoich emocji! Lisiecka po prostu ucieknie od rodziny, aby pozbierać myśli, jednak Bartek nie zostawi jej z tym samym! Kolejny raz zachowa się jak prawdziwy mężczyzna i pokaże jak bardzo kocha swoją żonę!

- Czemu uciekłaś? – zdziwi się Bartek.

- A ty dlaczego powiedziałeś, że nie chcesz mieć dziecka? – zarzuci mu Ula.

- To była zwykła wymówka. Pierwsze co mi przyszło do głowy. Po co masz się dodatkowo stresować. Przecież wiem, że cię te pytania dobijają. Andrzej i Marzenka nie chcą źle, ale przecież nie będziemy im wszystkiego tłumaczyć – wstawi się za żoną.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1614: Koszmar Kamila i Poli wreszcie się skończy! Morderca z domu Gryca złapany przez policję

M jak miłość, odcinek 1612: Ula nie pokocha dziecka Bartka! Odtrąci też córkę Marzenki
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze