M jak miłość, odcinek 1610: Paweł szantażowany przez stryja Franki! Przebiegły góral zmusi Zduńskiego, żeby spłacił to, co mu należne - WIDEO

2021-11-01 19:51
M jak miłość, odcinek 1610: Paweł szantażowany przez stryja Franki! Przebiegły góral zmusi Zduńskiego, żeby spłacił to, co mu należne - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1610: Paweł szantażowany przez stryja Franki! Przebiegły góral zmusi Zduńskiego, żeby spłacił to, co mu należne - ZDJĘCIA

W 1610 odcinku "M jak miłość" Paweł (Rafał Mroczek) wpadnie w zasadzkę stryja Franki (Dominika Kachlik) i stanie się ofiarą podłego szantażu górala z Bukowiny Tatrzańskiej. Jędrzej Gutowski (Piotr Majerczyk) bez zapowiedzi zjawi się w Warszawie, gotów na wszystko, by przed ślubem i weselem Franki samemu znaleźć sobie żonę. I wciągnie w to Pawła, którego w 1610 odcinku "M jak miłość" sprytnie podejdzie. Uprzedzi Zduńskiego, że jeśli chce wejść do rodziny górali, to musi najpierw spłacić to, co im należne. Paweł aż zblednie słysząc o matrymonialnych planach stryja. Gutowski wkręci go bowiem w randkę z prostytutką! Poznajcie szczegóły i zobaczcie WIDEO zza kulis serialu.

"M jak miłość" odcinek 1610 - poniedziałek, 1.11.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Stryj Franki w 1610 odcinku "M jak miłość" znów przyjedzie do Warszawy, a jego niezapowiedziana wizyta wywoła serię szokujących, ale i zabawnych zdarzeń. Ale początkowo nie będzie do śmiechu ani Zduńskiemu, ani jego narzeczonej. Bo kiedy Franka i Paweł poznają cel odwiedzi stryja z Bukowiny wpadną w lekką panikę. Jędrzej Gutowski wyjaśni bowiem zakochanych, że właśnie w stolicy chce znaleźć sobie żonę i w 1610 odcinku "M jak miłość" już poczyni pewne kroki, żeby wybrać odpowiednią kandydatkę, Samotny, nieco szalony, ale zarazem nieśmiały góral mimo słusznego wieku, bagażu życiowych doświadczeń, nie będzie miał odwagi, żeby stanąć twarzą w twarz z kobietą, z którą się umówi na portalu randkowym.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1610: Budzyński kupi Magdzie siedlisko w Grabinie! Tam rozpoczną nowe życie?

Zanim w 1610 odcinku "M jak miłość" dojdzie do randki stryja Franki i tajemniczej Tani, ukochana Pawła odkryje, że Gutowski znalazł ją w internetowej agencji towarzyskiej! Jakby tego było mało stryj szantażem zmusi Pawła, żeby to on poszedł na umówioną randkę i przetarł mu szlaki, wybadał z kim w ogóle ma do czynienia. Ostrzeże Zduńskiego, że inaczej nie ma co nawet marzyć, by po ślubie z Franką wejść do rodziny górali z Bukowiny. - Powinieneś wykazać się solidarnością. Spłacić to, co nam należne - szantaż stryja w 1610 odcinku "M jak miłość" okaże się bardzo skuteczny.

M jak miłość. Stryj Franki namiesza przed ślubem z Pawłem! Szokujący romans górala z Iwoną Kryńską

Zobacz koniecznie: QUIZ. Wszystkie żony i kochanki Pawła Zduńskiego w M jak miłość. Jak dobrze je znasz? Wynik 8/12 jest obowiązkowy!

Zdziwiony Paweł w 1610 odcinku "M jak miłość" nie zrozumie jednak po co ma iść na randkę zamiast stryja - Jestem gotów na każdą formę wkupnego. Ale to kompletnie nie ma sensu! Wówczas Gutowski przyzna się do swojej wrodzonej nieśmiałości, strachu przed kontaktem z kobietami i odrzuceniem. Paweł zgodzi się pomóc stryjowi Franki, ale przy okazji odkryje, że Tania jest prostytutką. Podczas randki w bistro "Nasz Zielony Sad" w 1610 odcinku "M jak miłość" Tania zaproponuje im seks w trójkącie za potrójną stawkę! A to wszystko na oczach Franki.

Ale w 1610 odcinku "M jak miłość" los uśmiechnie się do stryja Franki, bo jego serce zabije mocniej na widok Iwony Kryńskiej (Hanna Śleszyńska)! Do tego stopnia, że choć Iwona początkowo da mu kosza, to zakochany od pierwszego wejrzenia góral nie odpuści tak łatwo. - Zobaczysz, Franka, oświadczę się jej na twoim weselu! - zapowie bratanicy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze