M jak miłość, odcinek 1609: Dawid usłyszy ostateczną diagnozę! Wyniki badań szpiku potwierdzą, że umrze? - WIDEO

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1609: Dawid usłyszy ostateczną diagnozę! Wyniki badań szpiku potwierdzą, że umrze? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1609: Dawid usłyszy ostateczną diagnozę! Wyniki badań szpiku potwierdzą, że umrze? - WIDEO

2021-10-26 21:02

W 1609 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) wciąż będzie leżał w szpitalu, ale pozna już diagnozę lekarzy, którzy podejrzewają u niego białaczkę. Wyniki badań krwi syna Jaszewskich rozwieją najgorsze obawy Olgi (Małgorzata Lewińska) i Mariusza (Tomasz Lulek). Diagnoza dla Dawida w 1609 odcinku "M jak miłość" będzie oznaczała, że choroba nie jest śmiertelna, ale czeka go długie leczenie. Zakochana w nim bez pamięci Basia Rogowska (Karina Woźniak) ucieszy się, lecz będzie musiała zmierzyć się z przeszłością chłopaka, tym co zrobił swojej byłej dziewczynie Kai (Justyna Zielska). Tajemnica Dawida wreszcie wyjdzie na jaw! Zobaczcie WIDEO z "M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Dawida w "M jak miłość" doprowadzi do przełomu w rodzinie Jaszewskich, a życie nastolatka, który ma na sumieniu wiele grzechów, przez którego Olga i Mariusz musieli uciekać z Krakowa do Grabiny zupełnie się zmieni. Strach przed śmiercią w 1609 odcinku "M jak miłość" sprawi, że Dawid zrozumie jak wielkie złych rzeczy zrobił w przeszłości. Wciąż nie odważy się powiedzieć Basi dlaczego nie może zapomnieć o swojej byłej dziewczynie, czemu przez niego Kaja tyle cierpiała! Wpatrzona w swojego ukochanego jak w obrazek 12-letnia córka Rogowskich zacznie jednak coś podejrzewać.

Nie przegap: Nowa Marysia w M jak miłość. Rogowski padnie na widok totalnie odmienionej Marii - WIDEO

A Dawida w 1609 odcinku "M jak miłość" dopadną wyrzuty sumienia nie tylko wobec Kai, ale także innego człowieka, którego potwornie skrzywdził. Bo kilka miesięcy temu młody Jaszewski brutalnie pobił bezdomnego w Grabinie. Nagrał swoją ofiarę na telefon, zrobił skatowanemu mężczyźnie też zdjęcia, które nadal ma w swoim aparacie. Ten z kolei w 1609 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie w rękach Basi, bo Dawid przekaże dziewczynie swoją najcenniejszą rzecz, dowód na to, że jest psychopatą, którego fascynuje przemoc i ludzkie cierpienie.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1607: Joasia umiera. Ta diagnoza wstrząśnie Chodakowską!

Kiedy chory Dawid w 1609 odcinku "M jak miłość" usłyszy od lekarzy w szpitalu, że nie umrze, że wcale nie ma białaczki, a fatalne wyniki badań krwi oznaczają konieczność długiego leczenia, Jaszewskiego ogarnie lęk przed samym sobą i tym, co zrobił. W szpitalu u syna w 1609 odcinku "M jak miłość" zjawi się Olga i odbędą długą rozmowę o tym dlaczego całe życie go okłamywali, nie powiedzieli mu, że nie jest synem Mariusza. Jaszewska, która od lat kryje zbrodnie syna sama nie będzie już miała nic do ukrycia. Wiedząc już, że Dawid wcale nie jest śmiertelnie chory, Jaszewscy obiecają spędzać razem więcej czasu.

Z kolei Basia w 1609 odcinku "M jak miłość" domyśli się, że aparat Dawida może skrywać jakieś jego tajemnice związane z Kają. Przecież zdjęcia byłej dziewczyny Dawida wciąż tam mogą być. Jedno z nich umieścił na wystawie na plebanii w Grabinie, ale Basia nie widziała innych, które mogą zmrozić krew w żyłach.

Z jednej strony w 1609 odcinku "M jak miłość" 12-letnia Rogowska odetchnie z ulgą, że Dawid wyzdrowieje, ale z drugiej będzie się zadręczać sprawą Kai. W jej uszach wciąż będą dźwięczały słowa Dawida, który tylko w części przyznał się co zrobił Kai. Mroczne tajemnice Dawida doprowadzą do tego, że Basia w 1609 odcinku "M jak miłość"  zacznie się martwić, że wcale nie zna ukochanego. Będzie próbowała dowiedzieć się, co zaszło między chłopakiem a Kają. 

M jak miłość. Dawid pokona śmiertelną chorobę i przyzna się Basi co zrobił byłej dziewczynie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze