M jak miłość, odcinek 1609: Basia zostawi chorego Dawida! Odsłoni przed nią prawdziwą twarz zwyrodnialca

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1609: Basia zostawi chorego Dawida! Odsłoni przed nią prawdziwą twarz zwyrodnialca

M jak miłość, odcinek 1609: Basia zostawi chorego Dawida! Odsłoni przed nią prawdziwą twarz zwyrodnialca

2021-10-11 10:19

Basia (Karina Woźniak) w 1609 odcinku "M jak miłość" zostawi chorego Dawida (Iwo Wiciński)! Po wielu przeprawach, kłopotach i dziwnych sytuacjach z Jaszewskim w roli głównej, tym razem to on znajdzie się na straconej pozycji. Choroba chłopaka pozwoli mu zrozumieć wszystkie błędy i wspaniałomyślnie postanowi "wyspowiadać się" Basi. Nie wie tylko, że w 1609 odcinku "M jak miłość" po usłyszeniu rewelacji z ust Dawida, Basia podejmie szokującą decyzję co do ich dalszej znajomości! Tym razem to ona nie będzie chciała patrzeć na twarz zwyrodnialca, w którym się zakochała bez wiedzy o tym, jaki jest naprawdę.

"M jak miłość" odcinek 1609 - wtorek, 26.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Choroba Dawida w 1609 odcinku "M jak miłość" odbije na nim prawdziwe piętno. Basia od początku trwała przy łóżku szpitalnym chłopaka i będzie walczyć o jego zdrowie. Niestety nie wie, że usłyszane wkrótce informacje zmienią wszystko. Chłopak myślał, że może wszystko, aż w końcu to jego dopadł los. W 1609 odcinku "M jak miłość" jego życie wywróci się do góry nogami, bo Jaszewscy otrzymają wyniki badań syna. Będą one jednoznacznie wskazywały, że z Dawidem nie jest tak źle, jak mogłoby się wydawać. Chłopak wyjdzie z choroby, co skłoni go do sporych przemyśleń i próby naprawy błędów.

- Wiesz, jak się dowiedziałem o tej chorobie, to pomyślałem, że może to kara za to, jaki byłem dla Kai... Że przeze mnie nałykała się tych tabletek... - wyzna Dawid, który sięgnie pamięcią do przeszłości. - Mamo... Masz jakiś kontakt z mamą Kai? - zapyta- (...) wiem od wspólnych znajomych, że u Kai wszystko dobrze... - powie Olga (Małgorzata Lewińska).

Pomimo to okaże się, że na pewne rzeczy jest za późno, a Basia nie wytrzyma wreszcie wszystkiego, co zafundował jej nastolatek. To przecież przez niego wpadała w kłopoty, nadużyła zaufania Rogowskich i mało brakowało a czekałby ją poprawczak albo kurator! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1605: Rogowscy przejrzą Mariusza. Dawid wreszcie uwolni się od ojca tyrana - ZDJĘCIA

Przypomnijmy, że sprawa Kai w "M jak miłość" nigdy nie została do końca wyjaśniona. Wiadomo już, że to dziewczyna z przeszłości Jaszewskiego, która była w nim szaleńczo zakochana, ale on zrobił coś, przez co kompletnie się załamała. Dlatego też Olga i Mariusz (Tomasz Lulek) martwili się, że syn znów wyrządzi krzywdę kolejnej dziewczynie. 

- Myślisz, że ona mi kiedyś wybaczy? - zapyta Dawid w 1609 odcinku "M jak miłość". - To już się stało, tego nie zmienisz... - powie Jaszewska. - Ale uważaj, żeby się to nie powtórzyło. Nigdy, przenigdy... Wiesz, o czym mówię... Chodzi o Basię... - doda po chwili i to skłoni Dawida do pewnych przemyśleń. Uzna, że Basia musi znać prawdę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1609: Koniec historii Dawida. Jaszewscy raz na zawsze pożegnają się z dramatem syna

W 1609 odcinku "M jak miłość" Basia nie będzie się spodziewała, że ukochany wyzna jej mroczną prawdę o swojej przeszłości. Chciała ją poznać, ale rzeczywistość przerośnie dziewczynę. - Jest coś, co już dawno powinienem był ci powiedzieć... Chodzi o Kaję. Pytałaś, dlaczego się rozstaliśmy. To bardzo proste. Przeze mnie... I przez to, jakim byłem wobec niej dupkiem... - powie w 1609 odcinku "M jak miłość" Jaszewski, ale to jedynie początek. Potem wyzna Basi całą prawdę o tym, jak okrutnie potraktował Kaję. Basia będzie miała serdecznie dość. Pierwszy raz nie spojrzy pobłażliwie na ukochanego. Wręcz przeciwnie, wyzna Arturowi (Robert Moskwa), że nie chce już być z chłopakiem!! - Gdybyś ty wiedział... jaki on był podły... Ja... ja już chyba... nie chcę z nim być... - wyzna ojcu Basia, tym samym zostawiając Dawida.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Wypadek Izy przed rozwodem z Marcinem, napad na Kingę, Marysia zmieni się nie do poznania!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze