M jak miłość, odcinek 1607: Joasia zemdleje! Zlekceważy objawy ciąży?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1607: Joasia zemdleje! Zlekceważy objawy ciąży?

M jak miłość, odcinek 1607: Joasia zemdleje! Zlekceważy objawy ciąży? - ZWIASTUN

2021-10-19 20:05

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) w 1607 odcinku "M jak miłość" zemdleje w pracy! Przemęczona Chodakowska, która od dawna choruje nagle opadnie z wszystkich sił, aż zrobi się całkiem blada. Nawet Elwira (Beata Zarembianka) przerazi się na widok Joasi na wpół przytomnej. W 1607 odcinku "M jak miłość" nie będzie żartów. Chodakowska jest ostatnio zestresowana, wykończona pracą, ale omdlenia nigdy wcześniej jej się nie zdarzały... Czy to pierwsze objawy ciąży, którą niedługo w "M jak miłość" ogłosi Michał (Paweł Deląg)? Joasia zlekceważy swój stan, który będzie wskazywał tylko na jedno! Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1607 - wtorek, 19.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1607 odcinku "M jak miłość" Joasia nie pokona swoich kłopotów, ale trzeba przyznać, że pomimo różnych przeciwności losu, jeszcze nigdy nie zemdlała! Tym razem dziwne zajście będzie miało miejsce w pracy. Elwira natychmiast zauważy, że z Chodakowską jest naprawdę źle.

- Co ci jest? Wszystko w porządku? - zapyta zaniepokojona szefowa w 1607 odcinku "M jak miłość", która od razu pozna, że Joasia jest w bardzo złym stanie. - W głowie mi się trochę zakręciło, jakoś mi duszno... - wydusi z siebie Joasia. - Wyjdźmy na zewnątrz - zadecyduje Elwira. - Tak, dobry pomysł - Chodakowska ledwo dojdzie do drzwi, ale będzie starała się udawać, że nic jej nie jest. Nie oszuka jednak szefowej, która przestraszy się, że zaraz będzie musiała wzywać na miejsce pracy lekarza! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1611: Ciąża Joasi przyspieszy ślub Leszka z Miss Fitness! Nie pozwoli mu odejść do innej

Czy złe samopoczucie Joasi w 1607 odcinku "M jak miłość" będzie oznaką ciąży? Przecież wkrótce Michał obwieści, że kobieta nosi jego dziecko! Nastąpi to w 1611 odcinku "M jak miłość", kiedy to osobiście spotka się z Leszkiem (Sławek Uniatowski),który zada mu pytanie, czy Ostrowski i Chodakowska w końcu się ze sobą związali.

- Tak. Jesteśmy. Nawet więcej... Joasia jest w ciąży - wypali pisarz w 1611 odcinku "M jak miłość" i poradzi rozmówcy, by zajął się własnym życiem. Wiadomo już, że będzie to oczywiście kłamstwo, a Michał specjalnie zmyli rywala, by ten zapomniał o Joasi. 

Przeczytaj: Trudna decyzja gwiazd Na dobre i na złe. Tego rozstania nikt się nie spodziewał! Emilia Komarnicka-Klynstra ogłosiła duże zmiany - ZDJĘCIA

Dlatego też, w 1607 odcinku "M jak miłość" omdlenie Joasi nie będzie spowodowane ciążą. Jej złe samopoczucie będzie jednak bezpośrednio związane z Leszkiem. Joasia niemal padnie, kiedy w 1607 odcinku "M jak miłość" zobaczy gazetę z Miss Fitness Luizą (Dominika Kryszczyńska), gdzie nagłówek będzie aż krzyczał, że piękność i Krajewski są w związku. Właśnie to wyprowadzi Chodakowską z równowagi. Elwira odkryje za to co jej tak naprawdę jest. Wywróży jej z kart przyczynę całego zamieszania.

- Królowa mieczy, spójrz... On jest teraz w związku z kobietą. Szalenie atrakcyjną... I równie bezwzględną. Ona go nie kocha, a on... - nie dokończy Elwira. - Co z nim? - dopyta Chodakowska. - On wciąż kocha ciebie, moja droga... - wywróży Elwira i wszystko stanie się jasne. Chodakowska umiera, ale z miłości do Leszka! Czy dane im będzie być razem? Tego dowiemy się niebawem

M jak miłość, odcinek 1607 ZWIASTUN. Iza i Marcin nie rozwiodą się! Michał na pożegananie wyzna Joasi miłość
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze