M jak miłość, odcinek 1605: Ostatnie słowa Dawida do Basi doprowadzą ją do rozpaczy! Będzie kryła jego dowód zbrodni

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1605: Ostatnie słowa Dawida do Basi doprowadzą ją do rozpaczy! Będzie kryła jego dowód zbrodni

M jak miłość, odcinek 1605: Ostatnie słowa Dawida do Basi doprowadzą ją do rozpaczy! Będzie kryła jego dowód zbrodni

W 1605 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) przeżyje porażający dramat. Z jednej strony dowie się, jak bardzo Dawidowi (Iwo Wiciński) na niej zależy, z drugiej pozna jego najgorsze tajemnice, który wywołują strach. W dodatku jej chłopak umiera w szpitalu i może go już więcej nie zobaczyć! Tak straszliwe dylematy to będzie koszmar dla wrażliwej 12-latki, która dopiero zaczyna szukać swojego miejsca w życiu. Postawiona w tak trudnej sytuacji 1605 odcinku "M jak miłość" Basia nie będzie umiała dokonać "dorosłego" wyboru i postanowi kryć najgorsze sprawki swojego ukochanego. Jaką cenę zapłaci za to wszystko dziecko Rogowskich?

"M jak miłość" odcinek 1605 - poniedziałek, 11.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Odcinek 1605 "M jak miłość" będzie niezwykle dramatyczny dla Rogowskich i ich sąsiadów, Jaszewskich. Dawid będzie w bardzo ciężkim stanie w szpitalu, a rokowania lekarzy nie będą dla niego pomyślne. Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) będą wspierać załamaną Basię i pozwolą jej zamiast do szkoły pojechać do Dawida do szpitala. Ba, sami ją tam zawiozą!

W 1605 odcinku "M jak miłość" przy łóżku chorego Dawida rozegrają się wielkie dramaty. Noc i dzień będzie czuwał Mariusz (Tomasz Lulek), który coraz bardziej straci nadzieję, na porozumienie z synem. Pomoże mu w tym Marysia, która sama zdecyduje się porozmawiać z chłopcem, ale to co usłyszy nie spodoba się nikomu...

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Marta poświęci życie dziecka Łukasza, żeby chronić syna! Patrycja będzie błagała, by je urodzić - ZDJĘCIA

Wieczorem w 1605 odcinku "M jak miłość" Rogowscy zwierzą się Barbarze (Teresa Lipowska), w jak fatalnym stanie jest syn Jaszewskich i jak ogromną przeżywają tragedię. Tymczasem samotna Basia, na progu domu Mostowiaków w Grabinie będzie rozmawiała - być może ostatni raz - z Dawidem. I to wtedy 12-latka podejmie niemożliwą do udźwignięcia, nawet dla dorosłej zakochanej kobiety, decyzję.

- Właśnie był tu twój tata i zostawił twój aparat - poinformuje Basia Dawida. 

- Chociaż raz zrobił to o co go prosiłem - skomentuje z przekąsem chory nastolatek. - Ten aparat co najcenniejsze co mam. Zaopiekowałabyś się nim

- Ale przecież ty niedługo wrócisz do domu? - odpowie z nadzieją Basia, ale Dawid zamilknie na te słow. - Halo, jesteś tam?

I w tym momencie 1605 odcinka "M jak miłość" Dawid zdecyduje się na złożenie wyznania, na które Basia czekała od ich pierwszego spotkania.  

Baśka, posłuchaj, gdybym, gdyby coś się stało, chcę, żebyś wiedziała, że byłaś dla mnie kimś naprawdę ważnym - usłyszy Basia. Czy 12-ltka będzie miała w takiej chwili inne wyjście jak święte postanowienie, że nigdy nie wyda tajemnic ukochanego Dawida? 

Zobacz też: Barwy szczęścia, odcinek 2493: Ta tragedia połączy Agatę i Patryka. Znów będą razem! - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1605 ZWIASTUN. Dawid wyjawi tajemnicę Jaszewskiego! Kisielowa wypali skręta i się zacznie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze