M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1602. Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

M jak miłość, odcinek 1602 - streszczenie, opis: Ania spadnie ze schodów, żeby Adam Warecki ją uratował - ZDJĘCIA

2021-09-27 21:31

"M jak miłość" odcinek 1602 we wtorek, 27.09.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1602 - streszczenie: Ania na nowo próbuje za to przykuć w szkole uwagę Wareckiego i tym razem pozoruje swój upadek ze schodów. A gdy Adam zawozi nastolatkę na badania do szpitala, Budzyński ostro nauczyciela atakuje – pewien, że to właśnie on ponosi winę za wypadek jego córki. Kiedy Olek bada ranną Anię ustala, że nie doszło do żadnego urazu, a wypadek był symulowany.

Łukasz po pobiciu dochodzi powoli do siebie, ale wciąż jest na zwolnieniu. A gdy spotyka przypadkiem Patrycję, ta wyznaje w końcu chłopakowi, że jest w ciąży. Okłamuje jednak byłego kochanka, że to jej mąż, Jerzy Argasiński jest ojcem. Sprytny ordynator fałszuje wyniki badań DNA, a Łukasz jest przekonany, że to nie jego dziecko.

Z kolei Aneta znów pomaga Karolinie – piłkarce, która powoli staje się nie tylko jej pacjentką, ale też przyjaciółką.Nie ma pojęcia, że Karolina jest jej przyrodnią siostrą, że mają tego samego ojca - Roberta Kryńskiego. Chodakowska wywołuje niezłą aferę w klinice Argasińskiego kiedy znów naraża jej się Arek Karnowski.Świadkiem jej wybuchu jest sam szef! W obronie żonie staje jednak Olek.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze

Tekst sponsorowany