M jak miłość, odcinek 1602: Patrycja poroni po napadzie na Łukasza?! Przerażające sceny w szpitalu

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1602: Patrycja poroni po napadzie na Łukasza?! Przerażające sceny w szpitalu

M jak miłość, odcinek 1602: Patrycja poroni po napadzie na Łukasza?! Przerażające sceny w szpitalu

2021-09-10 11:41

W 1602 odcinku "M jak miłość" Patrycja (Alżbeta Lenska) straci dziecko Łukasza (Jakub Józefowicz)?! Brutalny napad na Wojciechowskiego, który zleci Argasiński (Karol Strasburger), zastraszenie ciężarnej żony aż wreszcie dramatyczne spotkanie kochanków w 1602 odcinku "M jak miłość" będą miały tragiczne skutki. Patrycja z silnymi bólami brzucha trafi do szpitala, drżąc ze strachu, że poroni. A dziecko, którego się spodziewa i którego ojcem jest Łukasz będzie dla niej jedyną szansą na przetrwanie u boku bezwzględnego męża. Co się stanie Patrycji w "M jak miłość"? Poznajcie wstrząsające szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek, 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Dalsze losy Łukasza i Patrycji w "M jak miłość", których połączyła zakazana miłość będą przypominały same pasmo nieszczęść! Choć kochankowie już kilka razy się rozstawiali, to siła łączącego ich uczucia sprawi, że znajdą okazję, by jeszcze w różnych okolicznościach się widywać. Ale prawdziwy koszmar rozpocznie się kiedy w 1599 odcinku "M jak miłość" Argasiński dowie się, że to Łukasz jest kochankiem Patrycji i ojcem jej dziecka. Owładnięty żądzą zemsty na Wojciechowskim wyda na niego wyrok - naśle na niego zbirów, którzy zrobią z nim porządek! Łukasz zostanie skatowany, ale przeżyje! I wcale nie odejdzie z kliniki Argasińskiego. Dalej będzie pracował jako rehabilitant!

Nie przegap: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Poobijanego Łukasza, z siniakami na twarzy w 1602 odcinku "M jak miłość" zobaczy przez kliniką Patrycja, która akurat odwiedzi męża w pracy. Na widok obrażeń Wojciechowskiego kobieta aż zadrży. Od razu domyśli się, że ktoś pobił jej ukochanego i najpewniej stoi za tym jej mąż. Ale Łukasz w 1602 odcinku "M jak miłość" wszystkiemu zaprzeczy, bo przecież nie będzie miał żadnych dowodów przeciwko Argasińskiemu.

- Miałem mały wypadek. Ale nieważne... Napadli mnie w trakcie treningu biegowego... Dwóch karków. Zabrali mi portfel i komórkę - okłamie kochankę. Ona także w 1602 odcinku "M jak miłość" oszuka go w sprawie ciąży! Nie będzie w stanie dłużej ukrywać, że spodziewa się dziecka, bo jej brzuszek zrobi się coraz bardziej wyraźny.

W 1602 odcinku "M jak miłość" Patrycja powie Łukaszowi o ciąży i dziecku. Ale wmówi mu także, że zrobiła badana genetyczne i jest pewna, że to Argasiński jest ojcem. Wojciechowski da się nabrać, skoro doskonale wiedział, że jego ukochana nie sypiała ze swoim mężem?

- Właśnie dlatego z tobą zerwałam. Ta ciąża to dla mnie i dla Jerzego szansa, żeby uratować nasze małżeństwo. I proszę, żebyś to uszanował...

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

Oczywiście w 1602 odcinku "M jak miłość" przez Patrycję będzie przemawiał strach o Łukasza. Okłamie go, by chronić chłopaka przed Argasińskim. Bezwzględny mąż nigdy nie da jej rozwodu, nie pozwoli jej odejść i wychowywać dziecka z Wojciechowskim. Ciąża Patrycji w 1602 odcinku "M jak miłość" wstrząśnie Łukaszem do tego stopnia, że zacznie się domagać testów na ojcostwo.

- Nigdy cię nie zapomnę... Nie potrafię. I zawsze będę cię kochał... - wyzna jej Łukasz. - Jak mogłaś nam to zrobić? - z ogromnym żalem rzuci na pożegnanie w 1602 odcinku "M jak miłość". Poruszona kochanka szepnie do siebie tylko jedno zdanie: "To proste, bo cię kocham...".

Na tym nie koniec, bo w 1602 odcinku "M jak miłość" Argasiński sfałszuje wyniki badań DNA dziecka Patrycji i Łukasza, by Wojciechowski raz na zawsze odczepił się od jego żony. Zacznie straszyć Patrycję, żeby nie ośmieliła się nawet iść na policję, bo on załatwi jej kochanka. - To było tylko ostrzeżenie. Dla ciebie, żebyś wiedziała, że nie rzucam słów na wiatr!

Jeszcze tego samego dnia w 1602 odcinku "M jak miłość" Patrycja pokaże Łukaszowi fałszywe wyniki testu na ojcostwo, a Wojciechowski podda się, bo uwierzy, że ukochana nie z nim jest w ciąży. Zapłaci jednak za to najwyższą cenę. Pod wpływem stresu i silnych emocji Patrycja poczuje silne bóle brzucha i trafi do szpitala. Poroni, a lekarzom nie uda się uratować ciąży?

- Nie mogę stracić tego dziecka... Tylko ono mi zostało. Błagam... - powie Patrycja w 1602 odcinku "M jak miłość" ze łzami w oczach.

Na szczęście dziecko Patrycji i Łukasza w 1602 odcinku "M jak miłość" przeżyje! A świadczą o tym ostatnie zdjęcia Alżbety Lenskiej z planu serialu, na których jej bohaterka dosłownie kwitnie w ciąży!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze