M jak miłość, odcinek 1599: Zbiry Argasińskiego dopadną Łukasza. Już nikt mu nie pomoże!

i

Autor: Facebook M jak miłość/ MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1599: Zbiry Argasińskiego dopadną Łukasza. Już nikt mu nie pomoże!

M jak miłość, odcinek 1599: Zbiry Argasińskiego dopadną Łukasza. Już nikt mu nie pomoże!

2021-09-08 12:10

W 1599 odcinku "M jak miłość" Argasiński (Karol Strasburger) dowie się wreszcie, że to Łukasz (Jakub Józefowicz) jest kochankiem Patrycji (Alżbeta Lenska) i ojcem jej dziecka. Zdjęcia, które dostarczy mu bandyta Herman (Piotr Łukawski), Wojciechowskiego czającego się pod domem ordynatora, będą dla Jerzego wystarczający dowodem. Wściekły Argasiński w 1599 odcinku "M jak miłość" nie będzie mógł uwierzyć, że sam wepchnął żonę w ręce rehabilitanta ze swojej klinki. Od razu postanowi go załatwić. Naśle na Łukasza zbirów od Hermana, którzy brutalnie go pobiją. Co będzie dalej z Łukaszem?

"M jak miłość" odcinek 1599 po wakacjach - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Argasiński w 1599 odcinku "M jak miłość" jako ostatni pozna tożsamość kochanka Patrycji! Choć ciężarna żona będzie desperacko chronić ukochanego przed zemstą nieobliczalnego ordynatora, to wieść o romansie Wojciechowskiego z małżonką szefa klinki lotem błyskawicy rozniesie się po całym oddziale. O Patrycji i Łukaszu w 1599 odcinku "M jak miłość" dowie się także stażystka Kasia Stawska (Paulina Lasota), była dziewczyna Wojciechowskiego, którą zostawił dla ordynatorowej. Co gorsze także przebiegły Arek Karnowski (Mikołaj Bartosiewicz) sprytnie wykorzysta fakt, że Argasińska zdradziła męża z rehabilitantem. Skąd będzie o tym wiedział?!

M jak miłość, odcinek 1599: Tak się wyda romans Łukasza i Patrycji! Argasiński dowie się ostatni. To ona rozpuści plotki w klinice

W 1599 odcinku "M jak miłość" Kasia usłyszy od pielęgniarki Laura (Klaudia Kulinicz) o miłosnej schadzce kochanków w nocnym klubie, której ta była świadkiem kilka miesięcy temu. Początkowo była dziewczyna Łukasza nie uwierzy własnym uszom opowieściom Laury o tym jak Wojciechowski zabawiał się z żoną szefa. Ale potem wszystko stanie się dla niej jasne - ich nagłe rozstanie, złamane serce Łukasza, który odtrącony przez mężatkę u niej szukał pocieszenia.

Nie dość, że w 1599 odcinku "M jak miłość" Karnowski zacznie molestować Kasię, by zabawić się kosztem niewinnej stażystki, porzuconej przez Łukasza, to jeszcze w swoją grę wciągnie Argasińskiego. Bo ordynator postanowi zwolnić młodego lekarza za tak ohydne zachowanie wobec koleżanki. Wówczas w 1599 odcinku "M jak miłość" Karnowski doniesie szefowi o Łukaszu i jego żonie!

- Każdy ma jakieś problemy. A ja zawsze byłem wobec pana lojalny. Naprawdę mogę się panu przydać... Wiem o czymś... i myślę, że pan też powinien o tym wiedzieć. To dotyczy pana osobiście...

Majka wróci do M jak miłość tylko w jednym celu. Przez nią nie będzie ślubu Pawła i Franki!

Sprawdź też: Ulubiona para z M jak miłość już się rozstała! Mikołaj Roznerski potwierdza rozwód Izy i Marcina. Będzie dramatycznie

Kiedy w 1599 odcinku "M jak miłość" dowie się, że to Łukasz jest kochankiem Patrycji i ojcem jej dziecka wpadnie w taką wściekłość, że wezwie do szpitala bandytę Hermana, by ostatecznie rozprawił się z Wojciechowskim. Dostanie od niego zdjęcia Łukasza biegającego w pobliżu rezydencji Argasińskich. To będzie dla Jerzego wystarczający dowód.

- Nie mogę w to uwierzyć! Sam mu ją wpakowałem! Ale ja go załatwię! - rzuci Argasiński w 1599 odcinku "M jak miłość". I tak jak wcześniej ustalił z Hermanem wyda wyrok na Łukasza. Wcześniej jednak wezwie kochanka żony do siebie. - W jakiej sprawie chciał mnie pan widzieć? 

Wieczorem kiedy Wojciechowski znów się pojawi pod domem kochanki dopadnie go dwóch zbirów. Nasłani przez Argasińskiego bandyci skatują Łukasza i ciężko pobitego wywiozą na obrzeża miasta. Na tym jednak nie koniec zemsty Argasińskiego.

M jak miłość odc. 1571. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1571. Jerzy Argasiński (Karol Strasburger), Łukasz (Jakub Józefowicz)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze