M jak miłość odc. 1601. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1601. Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)

M jak miłość, odcinek 1601 - streszczenie, opis: Rogowski poznaje wyniki badań chorego Dawida

2021-09-27 12:57

"M jak miłość" odcinek 1601 w poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55. "M jak miłość" odcinek 1601 - streszczenie: Basia zwierza się babci, jak bardzo kocha Dawida. Następnie razem z Jaszewskim oszukuje rodziców i nauczycieli. Zamiast pojechać z klasą na wycieczkę szkolną, zakochani uciekają do Warszawy. Tymczasem przychodzą wyniki badań zleconych przez doktora Rogowskiego. Okazuje się, że Dawid może być poważnie chory. Nieświadomy tego chłopak spędza miło czas z Basią.

W pewnym momencie traci przytomność. Zrozpaczona Basia wzywa pogotowie i dzwoni do ojca. W tym czasie Jaszewscy dowiadują się od Artura o chorobie syna. Umierający Dawid trafia do szpitala.

Majka wraca do bistro. Franka lituje się nad nieznajomą dziewczyną i oferuje jej pracy sprzątaczki w bistro "Nasz Zielony Sad". Była ukochana Pawła nie zgadza się od razu. Zjawi się wieczorem w lokalu i odsłania prawdziwą twarz przed Pawłem i Franką. Na jej widok Zduński aż blednie!

Tadeusz dalej pomaga Oli w Grabinie. Stara się tym bardziej, kiedy dowiaduje się, że grabarz Leon nie wywiązał się ze swoich ojcowskich obowiązków. Niespodziewanie dochodzi do tragedii. Córka Oli i Leona, mała Gabrysia, zaczyna się dusić.

Ula jest coraz bardziej zazdrosna o Bartka i starszą sąsiadkę Jaszewską. Zauważa, że jej mąż bardzo dobrze się czuje w towarzystwie bogatej mężatki.

M jak miłość, odcinek 1601. Paweł załatwi nachalnego adoratora Franki! To nie jego powinien się bać - jest Jarek, ale Krzysiek też się koło niej kręci
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze