M jak miłość, odcinek 1601: Majka pokaże się Pawłowi, a Franka się nad nią zlituje! Chojnacka odsłoni wreszcie prawdziwą twarz - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1601: Majka pokaże się Pawłowi, a Franka się nad nią zlituje! Chojnacka odsłoni wreszcie prawdziwą twarz - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1601: Majka pokaże się Pawłowi, a Franka się nad nią zlituje! Chojnacka odsłoni wreszcie prawdziwą twarz - ZWIASTUN

2021-09-27 21:42

W 1601 odcinku "M jak miłość" Majka Chojnacka (Laura Samojłowicz) pojawi się w bistro i po raz pierwszy od powrotu do Polski pokaże Pawłowi (Rafał Mroczek) jak teraz wygląda! Wyniszczona narkotykami, brudna, bezdomna Majka nie zdoła się dłużej ukrywać przed Zduńskim. Zwłaszcza, że Franka (Dominika Kachlik) w 1601 odcinku "M jak miłość" zlituje się nad nieznajomą biedaczką, bo zwyczajnie zrobi jej się żal Majki. Nie będzie miała pojęcia kim dla Pawła jest tajemnicza kobieta. Aż do chwili gdy Majka odsłoni swoją twarz przed Pawłem, a ten rozpozna w niej swoją byłą narzeczoną. Zobaczcie ZWIASTUN!

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 22.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Majka w 1601 odcinku "M jak miłość" nadal będzie się kręcić przy bistro "Nasz Zielony Sad" w poszukiwaniu jedzenia i po to, by z ukrycia obserwować Pawła! Nie uda jej się jednak pozostać niezauważoną, bo Franka dostrzeże podejrzaną kobietę, którą niedawno odwiedziła ją w mieszkaniu Zduńskiego i która była tak głodna, że błagała ją o jakiś posiłek. Dla Franki stało się jasne, że dziewczyna potrzebuje pomocy, bo najpewniej nie ma gdzie mieszkać i żebra nawet w barze u Otara, by jakoś przeżyć.

Kiedy w 1601 odcinku "M jak miłość" Majka znów się pojawi Franka poczęstuje ją ciepłą kawą. Na jej widok Chojnacka spróbuje uciec. Ale narzeczona Pawła ją zatrzyma, zapewniając, że przychodzi w pokoju. - Dlaczego wtedy do mnie przyszłaś? Musiałaś mnie śledzić, żeby wiedzieć gdzie mieszkam? Po prostu powiedz o co chodzi... Tylko szczerze!

Majka w 1601 odcinku "M jak miłość" nie odważy się wyznać całej prawdy. - Co mam ci powiedzieć?! Ostatnio nieźle dostałam po dupie, a tylko ty jedna potraktowałaś mnie po ludzku. Chciałam ci podziękować... Te wyjaśnienia Majki nie przekonają Franki. Zwyczajnie nie uwierzy nieznajomej. - Nie dziwię się, że mi nie wierzysz. Kto miałby wierzysz takiej osobie jak ja, w końcu jestem nikim, nie? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1603: Wypadek Szymka i Mai na wycieczce! Ta tragedia będzie przełomem dla Izy i Marcina

- Nie mów tak o sobie! Przestań! Nigdy tak o tobie nie pomyślałam - zapewni Franka, która w 1601 odcinku "M jak miłość" zaproponuje Majce pracę w bistro. - A może chciałabyś może sobie trochę dorobić? Drobne prace, sprzątanie, mycie okien? Żadna wielka z tego kasa, bo nas na to nie stać z Kingą. Każdy próbuje jakoś przetrwać, ale zawsze jakiś grosz... - zapyta nieznajomą. Majka nie zgodzi się jednak od razu, co wzbudzi podejrzenia Franki, że bezdomna może wcale nie potrzebuje pracy.

- Franka jest taką osobą, która nie ocenia ludzi tak łatwo. Przyjmuje Majkę jako taką otwartą, czystą kartę... Czuje, że może jej pomóc. To co na pewno Franka czuje to jakieś napięcie związane z Majką. Chce się dowiedzieć o co chodzi w tym całym zamieszaniu, kim jest ta Majka, czemu z jakiegoś powodu nikt nie chce o niej mówić - ujawniła Dominika Kachlik w "Kulisach serialu M jak miłość".

Później w 1601 odcinku "M jak miłość" Majka będzie szarpać z jakimś klientem w barze Otara i zauważy ją Paweł. Nie od razu jednak rozpozna ukochaną. Głos kobiety skrywającej się pod kapturem wyda mu się jednak znajomy. Na tyle, że przypomni sobie Majkę i to jak go zawiodła kiedy odeszła bez słowa wyjaśnienia. A Chojnacka znów ucieknie.

- Powrót Majki jest dość problematyczny i trudny, bo Maja popadła w pewne kłopoty i trochę jej w życiu nie wyszło. Próbuje naprawić swoje błędy, więc myślę, że to jest historia o drugiej szansie. Majka się trochę cieszy, że Paweł jest szczęśliwy. Ona też miała swoje momenty szczęścia z Pawłem... - przypomniała Laura Samojłowicz w "Kulisach serialu M jak miłość".

M jak miłość, odcinek 1601 ZWIASTUN: Paweł uratuje Majkę z rąk bandyty. Dawid wyląduje w szpitalu, Rogowski przewidzi najgorsze

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1604: Majka przyzna się Pawłowi dlaczego go zostawiła! Będzie chciała tylko jednego - WIDEO

Majka w 1601 odcinku "M jak miłość" pokaże się Pawłowi i powie France kim jest

Dopiero wieczorem w 1601 odcinku "M jak miłość" Majka odważy się na powrót do bistro i szczerą rozmowę z Franką. Doskonale wiedząc o tym, że jest z nią Paweł. - Jednak się zdecydowałaś? - zapyta na jej widok Franka.

- Tak, ale trzeba zapytać czy Paweł się zgodzi... - odpowie Majka.

- Paweł? Co on ma z tym wspólnego?

- Majka... - Zduński aż zblednie patrząc na byłą ukochaną.

- To wy się znacie? - Franka w 1601 odcinku "M jak miłość" nie będzie wiedziała o co w tym wszystkim chodzi, lecz nie dostanie żadnej odpowiedzi.

Od tej chwili w "M jak miłość" Majka zacznie być stale obecna w życiu Pawła i Franki i nie będzie miała dobrych zamiarów. - Franka wyciąga pomocną dłoń do Majki, nie wiedząc rzeczywiście kim jest... Bo może gdyby wiedziała kim jest i co ją łączy z Pawłem, to już tak łatwo by tego nie zrobiła... - ujawnił Rafał Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Majka jest nieobliczalna! Czy może być zagrożeniem dla Franki? Trzeba zawsze mieć z tyłu głowy, że stała miłość nie rdzewieje... - uprzedziła Katarzyna Cichopek.

Dojdzie do tego, że w 1604 odcinku "M jak miłość" Paweł uprzedzi Frankę, żeby uważała na Chojnacką, ale nie powie jej co ich łączyło w przeszłości.  - Znam Majkę i mam co ciebie prośbę - nie ufaj jej...

M jak miłość. Nieobliczalna Majka zagrożeniem dla Franki. Paweł zdąży ostrzec narzeczoną, ale sam jej ulegnie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze