M jak miłość, odcinek 1601: Basia powie Barbarze o ślubie z Dawidem! Nawet babcia nie powstrzyma 12-latki - ZDJĘCIA

2021-09-21 13:59
M jak miłość, odcinek 1601: Basia powie Barbarze o ślubie z Dawidem! Nawet babcia nie powstrzyma córki Rogowskich - ZDJĘCIA
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1601: Basia powie Barbarze o ślubie z Dawidem! Nawet babcia nie powstrzyma córki Rogowskich - ZDJĘCIA

W 1601 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) ucieknie z domu Mostowiaków w Grabinie, ale zanim to zrobi zdecyduje się na szczere wyznanie. Tylko Barbara (Teresa Lipowska) dowie się, że jej zaledwie 12-letnia wnuczka chce wziąć ślub z Dawidem (Iwo Wiciński). I nie zrobi nic, by ją powstrzymać. Kochająca babcia w 1601 odcinku "M jak miłość" spokojnie wysłucha Basi, która zwierzy jej się, że Dawid zostanie jej mężem. Nie będzie miała pojęcia jakie szaleństwo planuje para nastolatków. Złamią wszelkie zasady, by być razem z dala od rodziny. Ale nie przewidzą dramatu jaki się rozegra. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Basia i Dawid w 1601 odcinku "M jak miłość" uciekną razem, żeby wziąć sekretny ślub? Nie zważając na niepokojące objawy choroby Dawida i wyniki badań krwi, które wykażą co dolega Jaszewskiemu, młodzi zakochani wcielą w życie swój szalony plan ucieczki z domu, zasmakowania wolności z dala od rodziców, którzy krytycznie patrzą na to, co wyrabia razem para nastolatków. W końcu Dawid ma sporo na sumieniu. Wciąż nie wiadomo co zrobił swojej byłej dziewczynie Kai i dlaczego Jaszewscy musieli wyjechać z Krakowa.

Jedno jest pewne, od dawna w "M jak miłość" Olga (Małgorzata Lewińska) kryje zbrodnie syna. Jakiś czas temu Dawid zdradzał nawet skłonności psychopaty. Był zamieszany w brutalne pobicie bezdomnego w lesie w Grabinie. I choć ostatnio Dawid udaje grzecznego chłopca, to jego zamiary wobec Basi nie mają nic wspólnego z czystą, niewinną miłością!  W 1601 odcinku "M jak miłość" zakochana córka Rogowskich sporo zaryzykuje, by zadowolić swojego chłopaka. Wymyślił ich ucieczkę ze szkolnej wycieczki, a Basia nie zdoła mu się przeciwstawić.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1601: Rogowski odbierze dramatyczny telefon od Basi! Nie zdąży uratować Dawida - ZWIASTUN

Na co choruje Dawid w "M jak miłość"? Co dolega chłopakowi Basi?

Zanim w 1601 odcinku "M jak miłość" Basia ucieknie z domu powie babci Barbarze co tak naprawdę łączy ją z Dawidem. 12-latka wyzna jak bardzo jest zakochana w synu sąsiadów i doda, że chce z nim spędzić resztę życia. Wspomni nawet o ślubie! jak bardzo jest zakochana. - Cieszę się na tę wycieczkę. Jedzie cała szkoła. Nareszcie zero nauki, wiosna i Dawid w pakiecie... Wiesz, babciu, tylko się nie śmiej, ale Dawid kiedyś zostanie moim mężem… Ja to po prostu wiem!

- Nigdy nie wiadomo, co przyniesie przyszłość… - słowa Barbary w 1601 odcinku "M jak miłość" zabrzmią jak zwykle proroczo. Mimo, że seniorka rodu Mostowiaków nie będzie wiedziała, że Dawid choruje, ani tym bardziej co dokładnie mu dolega, to trafnie oceni, że Basia nie może nic planować, bo jest jeszcze za młoda, a poza tym los i tak zdecyduje za nią.

M jak miłość. Tajemnicza pacjentka siostrą Anety! Dla niej Chodakowska przekroczy wszelkie granice i zostanie matką

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1603: Podły plan Izy. Załatwi naiwnego Marcina przed batalią sądową

To właśnie przeznaczenie w 1601 odcinku "M jak miłość" sprawi, że choroba Dawida da o sobie znać kiedy razem z Basią będą szaleć w Warszawie, z dala od rodziców, bez nadzoru dorosłych. Po ich ucieczce z wycieczki szkolnej nikt nie zorientuje się, że coś jest nie tak. Dawid podrobi bowiem podpisy rodziców! U boku ukochanego 12-letnia Rogowska będzie gotowa na największe nawet wariactwo. - Nie wierzę, że udało nam się wykręcić z tej wycieczki… Wiesz, że nigdy w życiu nie jechałam stopem?

- A to dopiero początek naszej przygody życia! - zapewni ją Dawid, który w 1601 odcinku "M jak miłość" wmówi Basi, że naprawdę mu na niej zależy, że dla niej może się zmienić i nie być już takim strasznym człowiekiem. - Albo szlabanu życia! Ale wiesz, co? W tej chwili jest mi totalnie wszystko jedno! - wyzna Basia.

Niestety szczęście Basi i Dawida w 1601 odcinku "M jak miłość" skończy się podczas spaceru na Bulwarach Wiślanych. Nagle wydarzy się tragedia! Dawid straci przytomność, a Basia nie będzie wiedziała jak mu pomóc. Wezwie karetkę i zrozpaczona zadzwoni do ojca Artura Rogowskiego (Robert Moskwa), żeby ratował jej chłopaka! - Tatusiu, musisz nam pomóc! Chodzi o Dawida... Ja wezwałam już karetkę, ale nie wiem, co dalej, co jeszcze mogę zrobić zanim przyjadą... Tato!

Nieprzytomny Dawid w 1601 odcinku "M jak miłość" trafi do szpitala. Przeżyje, ale jego stan będzie poważny. Wyniki badań krwi zleconych przez Rogowskiego wykażą, że może być śmiertelnie chory na białaczkę albo chłoniaka. - Zniosę każdą karę, każdy szlaban niech tylko Dawid wyzdrowieje! - będzie płakać Basia, którą opieką otoczą Artur z Marysią (Małgorzata Pieńkowska).

Zniosę każdą karę, każdy szlaban... niech tylko Dawid wyzdrowieje! 

M jak miłość odc. 1601. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1601. Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński), Basia (Karina Woźniak), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Artur Rogowski (Robert Moskwa)
M jak miłość odc. 1601. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość odc. 1601. Basia Rogowska (Karina Woźniak), Dawid Jaszewski (Iwo Wiciński)
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze